LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.06.2024. u 12:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
7,70
5.815
755
7,65
7,90
-2,55%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ja stvarno ne kužim vaše postove poštovani kolega.Vi i još pet šest kolega toliko omalovažavate i sebe i sve nas,i moderatore koji vam puštaju ovakve postove,a na kraju i svaku dionicu koje se dohvatite.Šta želite reći,u šta nas želite uvjeriti,zar mislite da itko pada na vaše štoseve.Vidim da ste na forumu od velikog potopa i siguran sam da ste sjužili fest novaca i da vam je to velika frustracija.Ali,pa da li ikada razmislite prije nego šta išta napišete?Da li ste proučili kronologiju rasta i pada LKRI od prvog dana trgovanja.Da li znate da joj je najviša cijena bila u listopadu 2007. godine-934,96kn,da bi u velikom potopu pala na najnižu 89 kuna.Da bi se za mjesec dana i malo više oporavila i otišla na 297 kuna.I od tada konstantan pad na 180 , itu se vrtila do ulaska Filipinaca.Nakon ulaganja u Brajdicu,LKRI od ožujka sa 249,96 padne na najnižu cijenu od 112 kuna.
Pa koji su to veliki razlozi njezina pada,ako izuzmemo ovu krizu i pad od 60 posto.Pa da li bi još trebala dolje i zašto.Da li pokušavate tržiti na forumu,gdje se ne trži………ja vas ne razumijem,sa svim dužnim poštovanjem.

peyo

Frende lacosta ,ako bude tako kao šta vi najavljujete,onda može Hrvatska ključ u bravu.Mislim da niste u pravu,i da svi započeti projekti kreću ubrzano,čim se sastavi vlada.Da me ne bi krivo razumjeli,ja ovoj vladi nisam dao glas i ne vjerujem joj,ali puno ljudi razmišlja kao i ja.Baš zato će se nova vlada morati dokazati,i pruga ,ono šta svi očekujemo ide u prvim projektima i to prije nove godine.Pruga i očekivano pozitivno izviješće-ma ko šta god rekao i zašto i kako i zbog Filipinaca i….ali pozitivno.To je bitno,i na taj način Lkri je spremna za rast cijene dionice.Još da se popravi situacija u EU,a mora jer bi to bio krah svega,a to je svima najmanje u cilju,a osobno ,sve je to jedna velika farsa koja će ponovno natovariti džepove pojedinih,a neke sa gaćama na štapu.Hrvatska nikad i nije upoznala nešta šta nije kriza,i povodi se stanjem u svijetu.Jedino šta je dobro iza svake vlade je ono šta se izgradi i ostane,kao seste ,pruge,zgrade infrastruktura.To ostaje ,a vlade…………psi laju ,a vlade prolaze.Po meni LKRI,a i LKPC,su najperspektivnije dionice u bliskoj budućnosti.SRETNO.
Još samo nešta,ne zaboravite Linića………strahovito moćan čovjek,bahat,neugledan,ali budući ministar financija.Imao sam priliku vidjeti šta je napravio za onog svog mandata,i za sebe i za svoga kuma,ali i za Rijeku.Ono šta je Kalmeta za Zadar to je Linić za Rijeku.

peyo

Slažem se sa peyom, ovakav pad cijene i razine na kojima se cijena danas nalazi nema veze sa stvarnim stanjem lkri.

Da li država još prodaje. Ako da onda je to razlog što lkri pada više od drugih ali slažem se da, unatoč svemu, zbog izrazito povoljnih vijesti( Filipinci i pruga) nije trebala pasti ispod 250 kn

Država ne prodaje,nešta malo je prodala ZABA u zadnja tri tjedna.Pri kraju smo priče i čeka se prva vijest,okidač.Još uvijek se iskipavaju mali,vjerojatno dobivene dionice.Lojtra mislim da će nepravda biti uskoro ispravljena,i ispod te cijene više neće skoro.

peyo

Lojtra@ toliko si davio drukanjem o radnickim dionicama…,cjena je pala neovisno o tome …kupio si i zaglibio…jos si duzan obrazlozit FA analizu od 500 kn…a vec spustas target na 250 [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


pad cijene i razine na kojima se cijena danas nalazi nema veze sa stvarnim stanjem lkri.
Dapace, upravo ovo je povratak realnim okvirima.

MCHINA na forumu se skupilo dosta "BIJELOGLAVIH SUPOVA",nanjušili su eksploziju,pa sad "cjepe dlaku",ma neka im bude,bok


Država ne prodaje,nešta malo je prodala ZABA u zadnja tri tjedna.

na donjem linku imate podatak od 6.12.2011. tj. od prošlog utorka:
http://mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=LKRI-R-A

a do slijedećeg utorka biti još malo jasnije tko (ne)prodaje … lp

Optimist - loše informirani pesimist

25.11.2011. Stanje

1. REPUBLIKA HRVATSKA 4.307.086 72,02 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HZZO 484.780 8,11 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 214.196 3,58 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./CROATIA OSIGURANJE D.D. 167.080 2,79 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
5. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 70.205 1,17 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 58.553 0,98 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. JADROLINIJA 36.920 0,62 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 15.018 0,25 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 10.000 0,17 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 6.387 0,11 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 89,80

DANAS

1. REPUBLIKA HRVATSKA 4.307.086 72,02 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HZZO 484.780 8,11 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 214.196 3,58 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./CROATIA OSIGURANJE D.D. 167.080 2,79 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
5. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 70.205 1,17 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 57.436 0,96 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. JADROLINIJA 36.920 0,62 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 15.018 0,25 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 10.000 0,17 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 6.387 0,11 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 89,78

RAZLIKA samo u ZABI—–u tri tjedna prodala 1117 komada

peyo


RAZLIKA samo u ZABI—–u tri tjedna prodala 1117 komada

OK, možda je br. 1 u medjuvremenu vratio stanje …
pa valjda ne bi ovi na mojedionice davali netočne podatke …
no bez obzira, netko iz top 10 ipak prodaje … zar ne …

e sad, krenuo bih u skupljanje, ali je teško za procijeniti koliko bi još moglo padati …
onako odokativno, ispod 100-tke ne bi trebalo ići … ali za svaki slučaj počinjem već lagano od sutra.

p.s. uf, ovdje dobiš kolac i ispravak netočnog navoda … lp

Optimist - loše informirani pesimist

Nisi u pravu ,pogledaj svaki dan uspoređujemo ili ja ili kolege…….samo ZABA je prodala 1117 komadai to u tri tjedna.Država je stala sa prodajom,sad da li zato šta smo se mi potrudili ih popratiti i odmah na forum ili je došao tata pa se boje za svoje guze…..ne znam,ali definitivno broj jedan ne prodaje više od mjesec dana.Sory,ali izvori su ti netočni.Ako si došao po ocjene moraš iznesti točne podatke.

peyo

New Report

Close