LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.05.2024. u 00:15
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
7,90
1.446
183
7,85
8,00
-3,07%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

na 100 kn ću ja uletit s nekih 400.000 kn tako da ne brinite..niže neće [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


na 100 kn ću ja uletit s nekih 400.000 kn tako da ne brinite..niže neće [thumbsup]

Koliki su ti fundamenti na 1oo kuna, jesi normalan ti?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



na 100 kn ću ja uletit s nekih 400.000 kn tako da ne brinite..niže neće [thumbsup]

Koliki su ti fundamenti na 1oo kuna, jesi normalan ti?

lp
[/quote]
dobra je lkri na 100 kn

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Kod LKRI nikada fundamenti nisu igrali ključnu ulogu pa neće i ubuduće. To što sada ne raste isključivo ima veze s općim stanjem na tržištu kapitala, a vlasnik može ukoliko bude želio tu dionicu opet podići i na 1000 kuna.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


na 100 kn ću ja uletit s nekih 400.000 kn tako da ne brinite..niže neće [thumbsup]

Bolje uloži danas 100 000 u moj projekt i zaboravi na dionice

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo



na 100 kn ću ja uletit s nekih 400.000 kn tako da ne brinite..niže neće [thumbsup]

Bolje uloži danas 100 000 u moj projekt i zaboravi na dionice
[/quote]
A Vas projekt je?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.




Bolje uloži danas 100 000 u moj projekt i zaboravi na dionice
[/quote]
A Vas projekt je?
[/quote]

Puno dobrih stvari za sve ljude (utopia – bi rekao moj otac) …

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo



na 100 kn ću ja uletit s nekih 400.000 kn tako da ne brinite..niže neće [thumbsup]

Bolje uloži danas 100 000 u moj projekt i zaboravi na dionice
[/quote]
frende ti sam na privat javi o ćem se radi i ako je interesantno naći ćemo se i vidjet. ja sam otvoren za sve prijedloge i nije prvi put da ulazim u projekte

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Mene je zamolio priojatelj da ovdje više ne pišem, pa niti neću.

Jedino ću se s vremenom sjetiti dragog perice, koji je ovdje utukao silne pare i trubio okolo, da bi na kraju prodao sve sa minusom.
Da nam malo pojasnio TA ono, ne..?

KAj je bilo sa TA zašto ne funkcionira?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Mene je zamolio priojatelj da ovdje više ne pišem, pa niti neću.

Jedino ću se s vremenom sjetiti dragog perice, koji je ovdje utukao silne pare i trubio okolo, da bi na kraju prodao sve sa minusom.
Da nam malo pojasnio TA ono, ne..?

KAj je bilo sa TA zašto ne funkcionira?

lp

Kako ne funkcionira?

Sve je jasno, imali smo znakove mogućeg bullish proboja koji su ubrzo negirani, dalje se cijena vrtila postrance oko linije trenda i sad je otišla ispod nje. Trenutno se nalazi na zadnjoj velikoj potpori i ako ona popusti slijedi kolaps.

Tek probojem cijene ispod 160 kuna i zadržavanjem ispod te cijene ja prodajem dionice koje još uvijek posjedujem ( pa makar i s minusom ) i čekam na novi ulaz tamo negdje oko 100 kuna.

Sve je jasno po TA, ne kužim u čemu je tu problem? Imaš ti kakvu bolju ideju?

never surrender



Mene je zamolio priojatelj da ovdje više ne pišem, pa niti neću.

Jedino ću se s vremenom sjetiti dragog perice, koji je ovdje utukao silne pare i trubio okolo, da bi na kraju prodao sve sa minusom.
Da nam malo pojasnio TA ono, ne..?

KAj je bilo sa TA zašto ne funkcionira?

lp

Kako ne funkcionira?

Sve je jasno, imali smo znakove mogućeg bullish proboja koji su ubrzo negirani, dalje se cijena vrtila postrance oko linije trenda i sad je otišla ispod nje. Trenutno se nalazi na zadnjoj velikoj potpori i ako ona popusti slijedi kolaps.

Tek probojem cijene ispod 160 kuna i zadržavanjem ispod te cijene ja prodajem dionice koje još uvijek posjedujem ( pa makar i s minusom ) i čekam na novi ulaz tamo negdje oko 100 kuna.

Sve je jasno po TA, ne kužim u čemu je tu problem? Imaš ti kakvu bolju ideju?
[/quote]

Dragi perice, meni se često događa ovakva situacija, kada čitam tvoje postove:

Dakle, u trenutku kada čitam, odvali me neki nekontrolirani smjeh, a u istom trenutku počnem sa nogama lupati po podu, malo lijva, malo desna.

Puno ti hvala za to perice, kažu da smijeh liječi i pomlađuje.

lp
[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Mene je zamolio priojatelj da ovdje više ne pišem, pa niti neću.

Jedino ću se s vremenom sjetiti dragog perice, koji je ovdje utukao silne pare i trubio okolo, da bi na kraju prodao sve sa minusom.
Da nam malo pojasnio TA ono, ne..?

KAj je bilo sa TA zašto ne funkcionira?

lp

Kako ne funkcionira?

Sve je jasno, imali smo znakove mogućeg bullish proboja koji su ubrzo negirani, dalje se cijena vrtila postrance oko linije trenda i sad je otišla ispod nje. Trenutno se nalazi na zadnjoj velikoj potpori i ako ona popusti slijedi kolaps.

Tek probojem cijene ispod 160 kuna i zadržavanjem ispod te cijene ja prodajem dionice koje još uvijek posjedujem ( pa makar i s minusom ) i čekam na novi ulaz tamo negdje oko 100 kuna.

Sve je jasno po TA, ne kužim u čemu je tu problem? Imaš ti kakvu bolju ideju?
[/quote]
pravi si kapetan nema šta…sa svojim brodom do dna! Kapetan pero… To će bit ko onaj film Oluja svih oluja samo umjesto clooneya pero bu igrao glavnu ulogu [lol] [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



Mene je zamolio priojatelj da ovdje više ne pišem, pa niti neću.

Jedino ću se s vremenom sjetiti dragog perice, koji je ovdje utukao silne pare i trubio okolo, da bi na kraju prodao sve sa minusom.
Da nam malo pojasnio TA ono, ne..?

KAj je bilo sa TA zašto ne funkcionira?

lp

Kako ne funkcionira?

Sve je jasno, imali smo znakove mogućeg bullish proboja koji su ubrzo negirani, dalje se cijena vrtila postrance oko linije trenda i sad je otišla ispod nje. Trenutno se nalazi na zadnjoj velikoj potpori i ako ona popusti slijedi kolaps.

Tek probojem cijene ispod 160 kuna i zadržavanjem ispod te cijene ja prodajem dionice koje još uvijek posjedujem ( pa makar i s minusom ) i čekam na novi ulaz tamo negdje oko 100 kuna.

Sve je jasno po TA, ne kužim u čemu je tu problem? Imaš ti kakvu bolju ideju?
[/quote]
ja bih te zamolio da napišeš kad rasprodaš sve i kad ti TA pokazuje da lkri ide na 100 kn. tak da se ja mogu natrpat [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Uozbiljite se, molim….!

16. travanj 2010.

Rijeka: Gradnja produžetka kontejnerskog terminala na Brajdici

Produžetak kontejnerskog terminala na Brajdici, u sklopu riječke luke, gradi se kao dio projekta Rijeka Gateway i financira kreditom Svjetske banke i iz državnog proračuna. Vrijednost investicije je 26 milijuna eura.
Gradilište produžetka kontejnerskog terminala na Brajdici predstavili su danas novinarima predstavnici Lučke uprave Rijeka i izvođača radova. Ravnatelj Lučke uprave Bojan Hlača kazao je da će produžetak terminala biti dug 330 metara s gazom od 14 metara. Ukupna površina novog dijela terminala bit će 50.000 četvornih metara.
Projektant je tvrtka "Rijekaprojekt", a izvođači radova su građevinske tvrtke "Krk", "Viadukt" i "Primorje" iz Ajdovščine u Sloveniji. Nadzor će obavljati "Investinženjering" iz Zagreba. Ugovor o izgradnji je potpisan u prosincu 2009. godine, a radovi su formalno pokrenuti u ožujku ove godine. Do sada je postavljena betonara, počela izgradnja betonskih blokova nove obale i obavljaju se zemljani radovi. Rok završetka gradnje je 36 mjeseci.

(Hina/pd)

marcello

",,,,,,,,,,Datum objave: 16.4.2010 u 15:20h
Novinari obišli gradilište obale na kontejnerskom terminalu
Do ožujka novih 50 metara obale na Brajdici

"………..Već za nekoliko tjedana konzorcij tvrtki kojeg čine GP Krk, Viadukt i Primorje iz Ajdovščine počet će vaditi sa dna mora armirano betonske blokove pojedinačno teške oko sto tona. To znači da će gradnja nove obale simbolično započeti na sasvim neobičan način, vađenjem betonskih blokova iz mora, što je preduvjet za postizanje dubine nove obale od 14,5 metara, oko tri metra veće dubine nego ranije i sasvim dovoljno za prihvat modernih kontejnerskih brodova.

Predstavnici Lučke uprave Rijeka danas su zajedno sa graditeljima organizirali obilazak jednog od najvećih riječkih gradilišta tijekom narednih nekoliko godina, a riječ je o području terminala Brajdica, gdje je nedavno počela gradnja novih 330 metara obale, kao i uređenja oko 50.000 četvornih metara novog prostora namijenjenog manipulaciji kontejnera……….."
Ostatak pročitajte na:
http://www.novilist.hr/Vi…vih-50-metara-obale-.aspx

U bliskoj budućnosti Rijeka će biti i na ovoj web stranici:

http://www.mediterranean-cruise-ports-easy.com/

marcello

New Report

Close