LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tako je,pa bar do 5000 kn.

Mislim da je 5 000 ipak malo preoptimistično, ipak većina investitora gleda kratkoročno cijenu dionice.
Premda ne treba zanemariti slijedeću činjenicu, a što se može provjeriti na http://www.zse službenim stranicama Zagrebačke burze:

2007 godine cijena LKPC u jednom trenutku je bila preko 6 000 HRK, s time da je na tim razinama, dakle preko 6 000 HRK protrgovano više od 50 milijuna kuna prometa.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


2007 godine cijena LKPC u jednom trenutku je bila preko 6 000 HRK, s time da je na tim razinama, dakle preko 6 000 HRK protrgovano više od 50 milijuna kuna prometa.

Zbog dokapitalizacije koja je trebala biti provedena [rolleyes]

Plavi otkrio luke, bilo bi bolje da si na 900 ili 100, al nikad nije kasno [smiley]

When speculation has done its worst, two and two still make four.



2007 godine cijena LKPC u jednom trenutku je bila preko 6 000 HRK, s time da je na tim razinama, dakle preko 6 000 HRK protrgovano više od 50 milijuna kuna prometa.

Zbog dokapitalizacije koja je trebala biti provedena [rolleyes]

Plavi otkrio luke, bilo bi bolje da si na 900 ili 100, al nikad nije kasno [smiley]
[/quote]

Tako je, zbog dokapitalizacije, good point kolega.
Najava je novih ogromnih investicija, ja tipujem na dokapitalizaciju, ovaj puta uspješnu.
Šteta da nam mirovinski fondovi ne mogu sudjelovati, ipak je tržišna kapitalizacija ispod 750 milijuna kuna, da je LKPC u 1. kotaciji, to ne bi bio problem.

Kolega, nisam sada otkrio luke, dionicu Luke Ploče imao sam i 2007. kada je trebala biti dokapitalizacija.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ima li izgleda da uđe u prvu kotaciju?

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Evo bacih oči na financijsko a naročito na količine prekrcaja!
PA to je užas!!
Ostvarili su 2 milijuna prekrcaja u odnosu na prošlogodišnjih (u tom razdoblju) 3,7 milijuna.
Ne vidim razloga da se cijena drži iznad dva bvps, pače, prije bih rekao da bi to trebalo biti na pola bvps-a, a to je nekih 816kn/2

A i perspektiva je više nego mračna jer ovise o Bosni, a ona je sad u Zenici, prati nogomet

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!


Evo bacih oči na financijsko a naročito na količine prekrcaja!
PA to je užas!!
Ostvarili su 2 milijuna prekrcaja u odnosu na prošlogodišnjih (u tom razdoblju) 3,7 milijuna.
Ne vidim razloga da se cijena drži iznad dva bvps, pače, prije bih rekao da bi to trebalo biti na pola bvps-a, a to je nekih 816kn/2

A i perspektiva je više nego mračna jer ovise o Bosni, a ona je sad u Zenici, prati nogomet


slažem se treba što dalje od ove dionice…svaka čast predator…kuži lik nema kaj [thumbsup]

trebalo je kupovati na 1400-1500. sad je odlično vrijeme za prodavati [thumbsup]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!


Evo bacih oči na financijsko a naročito na količine prekrcaja!
PA to je užas!!
Ostvarili su 2 milijuna prekrcaja u odnosu na prošlogodišnjih (u tom razdoblju) 3,7 milijuna.
Ne vidim razloga da se cijena drži iznad dva bvps, pače, prije bih rekao da bi to trebalo biti na pola bvps-a, a to je nekih 816kn/2

A i perspektiva je više nego mračna jer ovise o Bosni, a ona je sad u Zenici, prati nogomet

Kolega, meni ovo izgleda kao da ste iz Mikijevog ALmanaha prešli na proučavanje dionica.
Ali dobro, s vremenom se sve nauči.

Ja mislim da sam na ozbiljan i transparentan način naveo razloga koji daju čisti buy signal na kupnji ove dionice.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Evo bacih oči na financijsko a naročito na količine prekrcaja!
PA to je užas!!
Ostvarili su 2 milijuna prekrcaja u odnosu na prošlogodišnjih (u tom razdoblju) 3,7 milijuna.
Ne vidim razloga da se cijena drži iznad dva bvps, pače, prije bih rekao da bi to trebalo biti na pola bvps-a, a to je nekih 816kn/2

Kolega Predator trebali biste pomno pročitati sto kolega Plavi piše pa se ne bi osvrtali na ovogodišnji prekrcaj koji je skoro duplo slabiji od prošlogodišnjeg!


U listopadu 2007. godine Uprava Luke Ploče najavila je početak velike obnove i praktički gradnju skroz nove luke, koja bi se trebala završiti do kraja 2014. godine.

Za svakog investitora koji zna čekati do 2014. ovo je zlatna prilika! Ne bojte se ovaj pad prekrcaja neće natjerati upravu luke Ploče da promijene ime u luka Plače.


trebalo je kupovati na 1400-1500. sad je odlično vrijeme za prodavati [thumbsup]

Hm, a šta da ja radim imam ju od 1050 [undecid]

Mean people suck and nice people swallow!



trebalo je kupovati na 1400-1500. sad je odlično vrijeme za prodavati [thumbsup]

Hm, a šta da ja radim imam ju od 1050 [undecid]
[/quote]
Kupujte i popravite prosjek kolega [lol]



Evo bacih oči na financijsko a naročito na količine prekrcaja!
PA to je užas!!
Ostvarili su 2 milijuna prekrcaja u odnosu na prošlogodišnjih (u tom razdoblju) 3,7 milijuna.
Ne vidim razloga da se cijena drži iznad dva bvps, pače, prije bih rekao da bi to trebalo biti na pola bvps-a, a to je nekih 816kn/2

Kolega Predator trebali biste pomno pročitati sto kolega Plavi piše pa se ne bi osvrtali na ovogodišnji prekrcaj koji je skoro duplo slabiji od prošlogodišnjeg!


U listopadu 2007. godine Uprava Luke Ploče najavila je početak velike obnove i praktički gradnju skroz nove luke, koja bi se trebala završiti do kraja 2014. godine.

Za svakog investitora koji zna čekati do 2014. ovo je zlatna prilika! Ne bojte se ovaj pad prekrcaja neće natjerati upravu luke Ploče da promijene ime u luka Plače.

[/quote]

Ti imaš pravo na svoje mišljenje, ali meni je to debelo preskupo, ja samo svoje kupovao po 800 kuna i prodavao na 1.600!!
Nakon toga ne pada mi napamet dalje riskirati radi 10-15%. Ko voli nek izvoli!
Samo konstatiram da je na preko dva bvps-a i da je to imho jako rizično. A na vidiku baš nema nekog oporavka, privatizacija se odgađa u nedogled, investicije se obećavaju provesti u idućih 4-5 godina, a ovise o političkoj odluci i nagodbi sa Svjetskom bankom itd itd.

Tako da vam ja neću tu smetati………………ajd ćao

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!




Evo bacih oči na financijsko a naročito na količine prekrcaja!
PA to je užas!!
Ostvarili su 2 milijuna prekrcaja u odnosu na prošlogodišnjih (u tom razdoblju) 3,7 milijuna.
Ne vidim razloga da se cijena drži iznad dva bvps, pače, prije bih rekao da bi to trebalo biti na pola bvps-a, a to je nekih 816kn/2

Kolega Predator trebali biste pomno pročitati sto kolega Plavi piše pa se ne bi osvrtali na ovogodišnji prekrcaj koji je skoro duplo slabiji od prošlogodišnjeg!


U listopadu 2007. godine Uprava Luke Ploče najavila je početak velike obnove i praktički gradnju skroz nove luke, koja bi se trebala završiti do kraja 2014. godine.

Za svakog investitora koji zna čekati do 2014. ovo je zlatna prilika! Ne bojte se ovaj pad prekrcaja neće natjerati upravu luke Ploče da promijene ime u luka Plače.

[/quote]

Ti imaš pravo na svoje mišljenje, ali meni je to debelo preskupo, ja samo svoje kupovao po 800 kuna i prodavao na 1.600!!
Nakon toga ne pada mi napamet dalje riskirati radi 10-15%. Ko voli nek izvoli!
Samo konstatiram da je na preko dva bvps-a i da je to imho jako rizično. A na vidiku baš nema nekog oporavka, privatizacija se odgađa u nedogled, investicije se obećavaju provesti u idućih 4-5 godina, a ovise o političkoj odluci i nagodbi sa Svjetskom bankom itd itd.

Tako da vam ja neću tu smetati………………ajd ćao
[/quote]

….kako nazvati post Predatora nego hvalite me usta moja……ali najbitnije je da se javija i popljuva dionicu…..zašto…pa triba se ukrct što jeftinije…..kako prozirno Predatore….. [bye]

Predatore stvarno i ja sam svojevremeno izjavljivao da dionica nije "na stabilnim nogama" i bio popljuvan zbog toga. I danas stojim iza svoje konstatacije da je dionica zbog politikanstva rizična, ali ne možete govoriti o neulaganju, kada se u luci radi "sve u 16", ljudi iz uprave rade kao navijeni na novim projektima i imaju velike planove. Makar mi iz Ploča i okolice to znamo. Tako da dobar dio vašeg posta ne drži vodu i kada drukate drukajte kvalitetnije molim vas. A kuda će cijena sutra ili za godinu to neznam jer da znam nebih bio sada ovdje nego negdje na jahti sa 3-4 mulatkinje [proud]

Kolega Bush, odličan post! Je li uopće taj podatak o prepolovljenom prekrcaju točan? Jest da je skinut sa službenih stranica no vi tako gorljivo i sa zanosom pričate o radu "sve u 16" pa moram provjeriti taj službeni podatak.

New Report

Close