LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

….kako nazvati post Predatora nego hvalite me usta moja……ali najbitnije je da se javija i popljuva dionicu…..zašto…pa triba se ukrct što jeftinije…..kako prozirno Predatore….. [bye]

SReća pa ih ima jako puno koji bi se ukrcali ispod 1800, vidimo iz priloženog danas.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Kolega Bush, odličan post! Je li uopće taj podatak o prepolovljenom prekrcaju točan? Jest da je skinut sa službenih stranica no vi tako gorljivo i sa zanosom pričate o radu "sve u 16" pa moram provjeriti taj službeni podatak.


Pogledajte malo najave brodava pa će vam biti jaso kakav će ovdje promet biti u narednim mjesecima-

Vaš link [thumbsup]

….kako nazvati post Predatora nego hvalite me usta moja……ali najbitnije je da se javija i popljuva dionicu…..zašto…pa triba se ukrct što jeftinije…..kako prozirno Predatore….. [bye]

Bojim se da ovdje imamo nesporazum u komunikaciji na djelu. Nigdje ja nisam "popljuvao" dionicu, nego sam rekao da je na 1.800 kuna precjenjena i to mislim, na osnovu onih argumenata koje sam iznio. Ako misliš da nisam dovoljno argumenata naveo, nema problema, samo reci i ja ću to dodatno elaborirati.
ali ove tvrdnje o mojim skrivenim motivima su deplasirane. Nemam nikakvih skrivenih motiva, ne mislim kupovati ako cijena padne na 1.700 kunja pa možete mirno spavati.
Ali ako bi se slučajno dogodilo da padne malo žešće, a to znači debelo ispod onog gdje sam prodavao ( oko 1.600 ), e tu sam zainteresiran.

Dakle sve je kristalno jasno da ne može biti jasnije.
Eto kad me već prozivate, inače nisam baš mislio o tome više………

A sad vama prepuštam prostor da pojasnite temeljem čega mislite da Lkpc vrijedi 1.800 kn?
Baš sam znatiželjan

Lp

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Svima koji misle kupovati ili prodavati LKPC, preporučujem da pročitaju slijedećih par stranica ovdje:

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=482&pg=120

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Kolega Bush, odličan post! Je li uopće taj podatak o prepolovljenom prekrcaju točan? Jest da je skinut sa službenih stranica no vi tako gorljivo i sa zanosom pričate o radu "sve u 16" pa moram provjeriti taj službeni podatak.


Pogledajte malo najave brodava pa će vam biti jaso kakav će ovdje promet biti u narednim mjesecima-

Vaš link [thumbsup]
[/quote]

Uvaženi kolega trava, ako je točno ovo što ste na temi LKRI napisali o tome da se godišnje u LKPC planira pretovariti 400.000 tona kontejnera, onda ja mogu u zasluženu mirovinu pomalo.

Koliko se sada pretovaruje kontejnera?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




Kolega Bush, odličan post! Je li uopće taj podatak o prepolovljenom prekrcaju točan? Jest da je skinut sa službenih stranica no vi tako gorljivo i sa zanosom pričate o radu "sve u 16" pa moram provjeriti taj službeni podatak.


Pogledajte malo najave brodava pa će vam biti jaso kakav će ovdje promet biti u narednim mjesecima-

Vaš link [thumbsup]
[/quote]

Uvaženi kolega trava, ako je točno ovo što ste na temi LKRI napisali o tome da se godišnje u LKPC planira pretovariti 400.000 tona kontejnera, onda ja mogu u zasluženu mirovinu pomalo.

Koliko se sada pretovaruje kontejnera?

lp
[/quote]
40 000 znači na novom terminalu deset puta više jer trenutno u LKPC ne žele pristajati velika većina kontenjerskih brodova koji su svoj dolazak najavili kada se izgradi novi terminal, jer sada je taj pretovar kontenjera jako kilav što neće biti slučaj kada proradi novi terminal.





Kolega Bush, odličan post! Je li uopće taj podatak o prepolovljenom prekrcaju točan? Jest da je skinut sa službenih stranica no vi tako gorljivo i sa zanosom pričate o radu "sve u 16" pa moram provjeriti taj službeni podatak.


Pogledajte malo najave brodava pa će vam biti jaso kakav će ovdje promet biti u narednim mjesecima-

Vaš link [thumbsup]
[/quote]

Uvaženi kolega trava, ako je točno ovo što ste na temi LKRI napisali o tome da se godišnje u LKPC planira pretovariti 400.000 tona kontejnera, onda ja mogu u zasluženu mirovinu pomalo.

Koliko se sada pretovaruje kontejnera?

lp
[/quote]
40 000 znači na novom terminalu deset puta više jer trenutno u LKPC ne žele pristajati velika većina kontenjerskih brodova koji su svoj dolazak najavili kada se izgradi novi terminal, jer sada je taj pretovar kontenjera jako kilav što neće biti slučaj kada proradi novi terminal.
[/quote]

To o novome terminalu sam čuo još ljetos, očigledno nisam obratio dužnu pozornost.
KAda ga planiraju završiti?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]






Kolega Bush, odličan post! Je li uopće taj podatak o prepolovljenom prekrcaju točan? Jest da je skinut sa službenih stranica no vi tako gorljivo i sa zanosom pričate o radu "sve u 16" pa moram provjeriti taj službeni podatak.


Pogledajte malo najave brodava pa će vam biti jaso kakav će ovdje promet biti u narednim mjesecima-

Vaš link [thumbsup]
[/quote]

Uvaženi kolega trava, ako je točno ovo što ste na temi LKRI napisali o tome da se godišnje u LKPC planira pretovariti 400.000 tona kontejnera, onda ja mogu u zasluženu mirovinu pomalo.

Koliko se sada pretovaruje kontejnera?

lp
[/quote]
40 000 znači na novom terminalu deset puta više jer trenutno u LKPC ne žele pristajati velika većina kontenjerskih brodova koji su svoj dolazak najavili kada se izgradi novi terminal, jer sada je taj pretovar kontenjera jako kilav što neće biti slučaj kada proradi novi terminal.
[/quote]

To o novome terminalu sam čuo još ljetos, očigledno nisam obratio dužnu pozornost.
KAda ga planiraju završiti?
[/quote]
Biti će otvoren u idućoj godini.


Kolega Bush, odličan post! Je li uopće taj podatak o prepolovljenom prekrcaju točan? Jest da je skinut sa službenih stranica no vi tako gorljivo i sa zanosom pričate o radu "sve u 16" pa moram provjeriti taj službeni podatak.


Neznam točne brojke o prekrcaju jer ovu dionicu pratim čisto zbog tog što mi je "ispred vrata". Početkom godine bilo je vrlo malo brodova i to sve manji brodovi,situacija u odnosu na prošlu godinu je bila očajna, kakvo je trenutno stanje neznam ,ali kad govorim o poslu mislim na nove terminale koji se grade i još neke za koje se radi projektna dokumentacija.

Ajde Buš..

Ne dirrajte mi večerras uspomenu u meni
ne dirrajte mi lučicu jerr ja ču se vrratiti [kiss]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Kolega Bush, odličan post! Je li uopće taj podatak o prepolovljenom prekrcaju točan? Jest da je skinut sa službenih stranica no vi tako gorljivo i sa zanosom pričate o radu "sve u 16" pa moram provjeriti taj službeni podatak.


Neznam točne brojke o prekrcaju jer ovu dionicu pratim čisto zbog tog što mi je "ispred vrata". Početkom godine bilo je vrlo malo brodova i to sve manji brodovi,situacija u odnosu na prošlu godinu je bila očajna, kakvo je trenutno stanje neznam ,ali kad govorim o poslu mislim na nove terminale koji se grade i još neke za koje se radi projektna dokumentacija.
[/quote]

Zar toga ima još?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Zar toga ima još?
lp

– ima, ali nećemo sve odjednom.
– np. skladište plina.
– možda netko zna više o tome.

– I love this game.
Pozdrav !

Dragi moji forumaši. Svaka rasprava je dobra pa makar bilo i prepucavanje. Na vaše prepucavanje oko toga koliko vrijedi LKPC mogu reći da vrijedi toliko koliko je netko za nju spreman platiti.


Dragi moji forumaši. Svaka rasprava je dobra pa makar bilo i prepucavanje. Na vaše prepucavanje oko toga koliko vrijedi LKPC mogu reći da vrijedi toliko koliko je netko za nju spreman platiti.

Apsolutno, eto prodaja se povukla, kupnja na oprezu, a prvih 50 kom na prodaji tek na 1920 – 1951, nakon toga nikog poštenog do 2250! Nije loše, al opreza nikad dosta!

Uhljebe na ulicu!!!!!

Čisti se , ask se povlači :))))

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

New Report

Close