LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…prodao danas 100-ak komada, gubitak 20%…nadam se da bu kupac bolje "sreće"…

Nisi baš morao sve po bidu polupat? [lol]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.



…prodao danas 100-ak komada, gubitak 20%…nadam se da bu kupac bolje "sreće"…

Nisi baš morao sve po bidu polupat? [lol]
[/quote]
Nije morao uopće prodavat, tek je ušao i već reže pozicije. Hm, nije trebao ni ulazit ako nema živaca, prije svega za bedaste izjave Vladinih činovnika, a onda i ostalih slučajnih faca koje se danonoćno guraju pred mikrofone i kamere ne pazeći šta blebeću. Žao mi je što je to tako brzo i nespretno rasprodao, pozdrav Matiji…
Kaže Šuker preksinoć da mu sad nije povoljno vrijeme za prodaju državnih udjela u pojedinim firmama. Pa kako on misli privuć investitore? Pričom, šarmom i vitkom linijom ili niskim cijenama i raznim pogodnostima?? Čekanjem pogodnog trenutka pa da ga zaskoče iza ugla??? Slušajući Mudrinića neku večer postaje mi jasno zašto je HT uspješan i zašto bi baš on ili njemu slični trebali biti čelni ljudi Vlade! Čovjek zaista kuži što treba reći puku i kako voditi TK!

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?




…prodao danas 100-ak komada, gubitak 20%…nadam se da bu kupac bolje "sreće"…

Nisi baš morao sve po bidu polupat? [lol]
[/quote]
Nije morao uopće prodavat, tek je ušao i već reže pozicije. Hm, nije trebao ni ulazit ako nema živaca, prije svega za bedaste izjave Vladinih činovnika, a onda i ostalih slučajnih faca koje se danonoćno guraju pred mikrofone i kamere ne pazeći šta blebeću. Žao mi je što je to tako brzo i nespretno rasprodao, pozdrav Matiji…
Kaže Šuker preksinoć da mu sad nije povoljno vrijeme za prodaju državnih udjela u pojedinim firmama. Pa kako on misli privuć investitore? Pričom, šarmom i vitkom linijom ili niskim cijenama i raznim pogodnostima?? Čekanjem pogodnog trenutka pa da ga zaskoče iza ugla??? Slušajući Mudrinića neku večer postaje mi jasno zašto je HT uspješan i zašto bi baš on ili njemu slični trebali biti čelni ljudi Vlade! Čovjek zaista kuži što treba reći puku i kako voditi TK!
[/quote]

…zašto nisam morao prodavati…pa pokušavam raditi…ako mislim da će ova dionica još dole od onog di sam je ja otpustio…moja je dužnost da je prodam i dočekam niže…pa jesmo li već o ovom diskutirali tu…nitko ne želi lupati po prodaji…svi mudro čekaju niže…i to je sad sentiment, na to ja igram…a i onak ima drugih dionica od jučer koje su potegnule gore…pa da vratim minuse…ova ionak nikam nejde…

…zašto nisam morao prodavati…pa pokušavam raditi…ako mislim da će ova dionica još dole od onog di sam je ja otpustio…moja je dužnost da je prodam i dočekam niže…pa jesmo li već o ovom diskutirali tu…nitko ne želi lupati po prodaji…svi mudro čekaju niže…i to je sad sentiment, na to ja igram…a i onak ima drugih dionica od jučer koje su potegnule gore…pa da vratim minuse…ova ionak nikam nejde…

Nikam nejde? Pogledaj graf kretanja cijene s desne strane, meni se ne čini da je nešto previše horizontalan.
Tvoja je dužnost da ju prodaš i dočekaš niže? [lol] Samo daj!

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

ništa od lkpc ove godine,na meti mi je ali tek iduće godine,odnosno kada proradi bih,a todat ću živce gubiti na atpl,ipak mislim da će se ona najbrže regenerirati,ali konstantno prodavati sa gubitkom-to mi ne pada na pamet,kvragu neka dionice ostanu djeci,ali ne želim ih više prodavati sa minusom,pa makar se rodio novi hitler…

Gdje su nestali oni koji su obećavali veliku kupnju Luke na ovim razinama ( oko 1.000,00) kn. Meni izgleda da čekaju na razinama oko 800 kn [sad]

Periculum in mora.


…zašto nisam morao prodavati…pa pokušavam raditi…ako mislim da će ova dionica još dole od onog di sam je ja otpustio…moja je dužnost da je prodam i dočekam niže…pa jesmo li već o ovom diskutirali tu…nitko ne želi lupati po prodaji…svi mudro čekaju niže…i to je sad sentiment, na to ja igram…a i onak ima drugih dionica od jučer koje su potegnule gore…pa da vratim minuse…ova ionak nikam nejde…

Nikam nejde? Pogledaj graf kretanja cijene s desne strane, meni se ne čini da je nešto previše horizontalan.
Tvoja je dužnost da ju prodaš i dočekaš niže? [lol] Samo daj!

[/quote]

…i kaj se dogodilo 3 dana nakon kaj sam je prodao…još je niže…kolega nemojte napadati, a da niste proučili uzročno posljedične veze….


27.01.09.

o.k.neću reći što sam danas radio,a poslovanje luke nema veze sa cijenom,psihologija određuje cijenu,ali i drugi niz faktora,lkpc je dugoročno isplativa investicija,ali kratkoročno nije..moguće da će biti ljudi što će prodavati ispod 1000,00..ja znam jednoga koji će kupovati…he,he…

i meni je poznat jedan ha,ha..
[/quote]
Top ask
CIJENA KOLIČINA
1.000,00 17
Transakcije
CIJENA KOLIČINA VRIJEME
1.000,01 10 12:47:28
1.000,02 13 12:47:28

Gdije su vam ti poznanici?

Več sat i po stoji 17 kom na asku a od poznanika ni P

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



27.01.09.

o.k.neću reći što sam danas radio,a poslovanje luke nema veze sa cijenom,psihologija određuje cijenu,ali i drugi niz faktora,lkpc je dugoročno isplativa investicija,ali kratkoročno nije..moguće da će biti ljudi što će prodavati ispod 1000,00..ja znam jednoga koji će kupovati…he,he…

i meni je poznat jedan ha,ha..
[/quote]
Top ask
CIJENA KOLIČINA
1.000,00 17
Transakcije
CIJENA KOLIČINA VRIJEME
1.000,01 10 12:47:28
1.000,02 13 12:47:28

Gdije su vam ti poznanici?

Več sat i po stoji 17 kom na asku a od poznanika ni P

[/quote]
kolega , ključna riječ je ispod 1.000 kn

ja sam svoj udio u LKPC, na sreću prodao, i ne mislim više kupovati dok god je država većinski vlasnik.

sutra je novi dan.


ja sam svoj udio u LKPC, na sreću prodao, i ne mislim više kupovati dok god je država većinski vlasnik.

pogrešno , dok je država ovakva kakva jeste, treba kupovati, samo treba znati kada kupiti a kada ..

kolega , ključna riječ je ispod 1.000 kn

Hehee, kolega, vrlo dipomatski [thumbsup]

pogrešno , dok je država ovakva kakva jeste, treba kupovati, samo treba znati kada kupiti a kada ..


Bio bih ti vrlo zahvalan da mi kažeš gdije se takvo znanje može steći, može na pm.[pray]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close