LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

referiram se na kolege Alt333 i Petinu,

kako sam u dionici Luke Ploče od 2007 godine,što znači oko 4 i pol godine, mogu konstatirati da mi se to čini dugo kao cijeli život.
Kroz scile i haribde, ali smatram da je zlatno razdoblje ove dionice ispred nas.

Osim toga preporučam radnicima da ne koriste dionice kao papire od vrijednosti i neka ne trguju njima na burzi, već nego ih čuvaju svi zajedno u paketu za sigurnost svojih radnih mjesta

Čini mi se da se ovdje sprema veliko čišćenje aska kupnja nikada nije bila jača čak sam ja povukao svoj nalog od 50 komada na kupnji.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


Efodix,
nije tocno sto pricas.
Kao prvo zasto bi prodao na 850 ako smatram da ce ici puno vise?
Apsolutno je ispravno prodati ispod 790kn jer dionica tada pravi novo dno…ono moze biti i 770kn, ali i 670kn sto nitko ne zna.
To su osnove TA. Fundamentalisti to ne prihvacaju i imaju pravo na to.
Dionice sluze za zaradu , a ne da se ozenim s njom. 🙂

Trenutno imamo cijenu malo znad MA20, veliki volumen i formirano dno (koje vrijedi do proboja na dolje) i to je dovoljno za sada. Val1 bi trebao ici do cca 1200kn, mala korekcija i ponovo gore.
Osobno "igram" na A-B-C po EWT i analiza vrijedi dokle god izdrzi potpora na 790kn.

Volio bi cuti kolega i tvoju analizu , bilo bull ili bear. 🙂


nic puno koristi od price bez grafa…

It's a kind of magic

kako ova vaša Luka , jel potopljena više il još stoji na mjestu ?

Se sjećate mene ljudi , ja sam onaj koji vam je na 1800 kn vrištao da prodate pa ste me kolektivno olajavali da sam druker … [thumbsup] [wink]

e pa kako kaze moj prijatelj iz Londona, srdačan Pozdrav ekipo [thumbsup]

I drugi put kad vam bacim neki savjet bolje poslušajte, jer na mojim savjetima ekipa samo mlati pare, a nemojte gajiti paranoje da sam neki pusti milioner koji vas zeli istinuti iz vasih trash dionica …

[proud]

Kressho

PODSJETIMO SE DA NE BI ZABORAVILI :





@Micke

Radnici Luka Ploče su zaslužili da kupuju po 400 kn ,o tome stvarno netreba voditi raspravu.
Dali je to nekome u interesu -to je druga priča.
Treba ljudima dozvoliti trenutnu prodaju bez zadrške ,neka i oni nešto zarade.

Gdje sam ja rekao da radnici ne trebaju biti u mogućnosti kupiti dionice?!
Smatram da trebaju no uz određeni lock up..pogotovo ako dobivaju dionice u odnosu na 70% od trenutne cijene.

Dajte mi to nađite?!
Kakve vi gluposti zaključujete i stavljate meni u usta da sam rekao je prestrasno.

Ja osobno smatram da oni koji su kupovali dionice PRVI puta ne bi sada smjeli imati pravo.
Jer koliko znam niti HT radnici nisu mogli kupovati 2 puta dionice telekoma povoljnije niti su iimali takav diskont i imali su lock up (ovisno o stazu).
Tako da oni koji su kupovali PRVI PUTA dionice lkpc ne bi sada trebali imati TOLIKO povoljnije uvjete

Ako mi nađete kompaniju na ZSE koja je radnicima 2 puta omogućila kupovinu dionica uz nevjerovatno velike diskonte spreman sam povući i taj dio da ne bi trebali kupovati 2 puta!!!!!

Dotad pjevajte borbene….ili mozda niste shvatili post?!
[/quote]

Kolega,

ekipa druka samo da se jeftino ukrca ili im je teža bedara što su mislili da dokap neće proći pa su sada više nego jalni

[lol]
[/quote]

[thumbsup]

Imam osjećaj da je tada bilo oko 1800 i nešto …

Kressho

boy4play

kako draća napreduje ?

@plejboj
ha ha ha
zašto nisi savjetovao ljude da kupuju na 800?

zasto je razlika na ZAbinoj stranici, dnevni prregled dionickog trzista i mojedionice.com za LKPC

ZABA – P/E 13,85….P/B 0,91……P/S 1,26
MOJEDIONICE.COM – P/E 30,76….P/B 1,73….P/S 2,43

???

Ova dionica bi u narednom razdoblju mogla povećati volatilnost pod utjecajem stanja na stranim burzama. Osim prirode sektora u kojem se nalazi, možda još bitnija stvar je da je LKPC-R-A sada fondovska dionica koja će imati znatniju korelaciju sa stranim tržištima kapitala nego je to do sada bilo. Prevedeno, u rastu bi trebala jače nego do sada rasti, a u padu padati. U svakom slučaju, likvidnost, a po meni i volatilnost na ovoj dionici bi trebala biti veća, samim time bi mogla postati zanimljivija i špekulantima, ali i investitorima.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


zasto je razlika na ZAbinoj stranici, dnevni prregled dionickog trzista i mojedionice.com za LKPC

ZABA – P/E 13,85….P/B 0,91……P/S 1,26
MOJEDIONICE.COM – P/E 30,76….P/B 1,73….P/S 2,43

???

Moje dionice su uzele sluzbene podatke iz izvjesca koje je napravljeno taman nakon kaj su dionice otisle u opticaj, a jos nisu sjele pare od njihove kupnje.



Efodix,
nije tocno sto pricas.
Kao prvo zasto bi prodao na 850 ako smatram da ce ici puno vise?
Apsolutno je ispravno prodati ispod 790kn jer dionica tada pravi novo dno…ono moze biti i 770kn, ali i 670kn sto nitko ne zna.
To su osnove TA. Fundamentalisti to ne prihvacaju i imaju pravo na to.
Dionice sluze za zaradu , a ne da se ozenim s njom. 🙂

Trenutno imamo cijenu malo znad MA20, veliki volumen i formirano dno (koje vrijedi do proboja na dolje) i to je dovoljno za sada. Val1 bi trebao ici do cca 1200kn, mala korekcija i ponovo gore.
Osobno "igram" na A-B-C po EWT i analiza vrijedi dokle god izdrzi potpora na 790kn.

Volio bi cuti kolega i tvoju analizu , bilo bull ili bear. 🙂


nic puno koristi od price bez grafa…
[/quote]

Evo. ABC je velika korekcija nakon prvog peaka na 2100, C val je razradjen u 5 podvalova, val 5 u svojih 5.

Evo. ABC je velika korekcija nakon prvog peaka na 2100, C val je razradjen u 5 podvalova, val 5 u svojih 5.

Kolega, val3 korekcije C je najkraci ,tako da brojanje ne valja.
Svejedno imas 100% za trud. 🙂

New Report

Close