LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



IMO:
LKPC smatram dionicom sa trenutnim najboljim potencijalom za rast!

Slažem se!!!
1200kn se nazire za 4-5 dana!!!
2 pozitivne blokade i tu smo!
[/quote]

Cini mi se za malo vise od 4-5 dana. Po mojoj procjeni, postoji mogucnost jos jednog propada u zonu blizu 790 ili cak mozda malo ispod, a tek onda bi mogao slijediti rast. Ako dugorocno gledamo nije neka strasna razlika, ali kratkorocno za trejdanje bih jos malo sacekao…

Vrlo teško i vrlo polako će ovdje biti pozitivnih pomaka.I sam sam "unutra" ,ali mislim da tržište trenutno nudi daleko povoljnije kupnje.Ponešto sam po sadašnjim cijenama u plusu,ali ne vidim
kratkoročno mogućnost veće zarade.
Pozdrav

Efodix,
nije tocno sto pricas.
Kao prvo zasto bi prodao na 850 ako smatram da ce ici puno vise?
Apsolutno je ispravno prodati ispod 790kn jer dionica tada pravi novo dno…ono moze biti i 770kn, ali i 670kn sto nitko ne zna.
To su osnove TA. Fundamentalisti to ne prihvacaju i imaju pravo na to.
Dionice sluze za zaradu , a ne da se ozenim s njom. 🙂

Trenutno imamo cijenu malo znad MA20, veliki volumen i formirano dno (koje vrijedi do proboja na dolje) i to je dovoljno za sada. Val1 bi trebao ici do cca 1200kn, mala korekcija i ponovo gore.
Osobno "igram" na A-B-C po EWT i analiza vrijedi dokle god izdrzi potpora na 790kn.

Volio bi cuti kolega i tvoju analizu , bilo bull ili bear. 🙂

Napr. ja nevidim silazni trend, nego uzlazni trend gdje je prvi otpor na cca 1050….nezz zasto svi brujite od jos jednoj korekciji???

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "


Efodix,
nije tocno sto pricas.
Kao prvo zasto bi prodao na 850 ako smatram da ce ici puno vise?
Apsolutno je ispravno prodati ispod 790kn jer dionica tada pravi novo dno…ono moze biti i 770kn, ali i 670kn sto nitko ne zna.
To su osnove TA. Fundamentalisti to ne prihvacaju i imaju pravo na to.
Dionice sluze za zaradu , a ne da se ozenim s njom. 🙂

Trenutno imamo cijenu malo znad MA20, veliki volumen i formirano dno (koje vrijedi do proboja na dolje) i to je dovoljno za sada. Val1 bi trebao ici do cca 1200kn, mala korekcija i ponovo gore.
Osobno "igram" na A-B-C po EWT i analiza vrijedi dokle god izdrzi potpora na 790kn.

Volio bi cuti kolega i tvoju analizu , bilo bull ili bear. 🙂

Sumnjiv mi je ovaj zadnji val pada koji je poceo sredinom 6. mjeseca i koji je za sad po mom odradio 4 od 5 podvalova. S druge strane, puno drugih dionica mi se cini da su pri kraju B vala korekcije (npr Ba-kiceve uzdanice), pa me ne bi cudio neki skorasnji dogadjaj koji bi kratkorocno pogurnuo situaciju nizbrdo.

čovjek prodaje radničke dionice 50 komada po 600 kuna pa ako ima ko zainteresiran nek se javi na privatne poruke…

pa me ne bi cudio neki skorasnji dogadjaj koji bi kratkorocno pogurnuo situaciju nizbrdo.

Analizirajuci Amere, izgleda da ces biti u pravu jer se sprema taj famozni val5…kako ce se to odraziti na nas, ne znam jer koristim samo Rast i Limun sto nije dovoljno za ozbiljniju analizu.
Ali ako se to i dogodi, ocekujem A-B-C korekciju na gore koja bi mogla biti dovoljno velika da se fino zaradi .:


pa me ne bi cudio neki skorasnji dogadjaj koji bi kratkorocno pogurnuo situaciju nizbrdo.

Analizirajuci Amere, izgleda da ces biti u pravu jer se sprema taj famozni val5…kako ce se to odraziti na nas, ne znam jer koristim samo Rast i Limun sto nije dovoljno za ozbiljniju analizu.
Ali ako se to i dogodi, ocekujem A-B-C korekciju na gore koja bi mogla biti dovoljno velika da se fino zaradi .:
[/quote]

Meni se osobno cini da smo sad u 5. valu ABC korekcije, bar na LKPC. Naravno da bu uvijek dobrih prilika za zaradu, i LKPC bi vrlo uskoro mogla postati jedna od njih. Samo ipak se treba jos mrvicu strpiti…


čovjek prodaje radničke dionice 50 komada po 600 kuna pa ako ima ko zainteresiran nek se javi na privatne poruke…

Zar bi vi kupili dionice i cekali 5 god da se uknjizite kao stvarni vlasnik a o daljnjim problemima da i ne govorim!?

kako čitam izvješće o zaposlenosti za SAD, ona bi čak trebalo bilježiti manji rast ali jedva toliki da prati stopu prirasta i na taj način drži stopu nezaposlenosti na postojećih 9,1%. ali ta stopa je zadnjih dvije godine iznad 9% tako da tu i nema baš nikakvih promjena. čak je tendencija i pretpostavka za budući kvartal rast zaposlenosti. tako da do korekcije možda ne dođe ili ako dođe ne bi trebala biti veća. tako tko je misli iskoristiti ako nije u cashu prodaja je sad ili nikad.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south



čovjek prodaje radničke dionice 50 komada po 600 kuna pa ako ima ko zainteresiran nek se javi na privatne poruke…

Zar bi vi kupili dionice i cekali 5 god da se uknjizite kao stvarni vlasnik a o daljnjim problemima da i ne govorim!?
[/quote]

pa vidiš da on ne bi. al ako netko hoće čovjek želi pomoći. što se mene tiče ako spusti na 450 zašto ne. to je moja ponuda. bar neću blejat oko tog paketa ko oko ovog što mi je na burzi aktivan.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south



Da izdvojim,negdje sam procitao-

„Biti ćemo jedina luka gdje će ulaganja države biti vraćena kroz koncesijsku naknadu, što je dobar posao i za državu“, rekao je Pavlović i najavio skorašnju nabavku najveće kontejnerske dizalice na Jadranu. Terminal za rasute terete, kapaciteta preko šest milijuna tona godišnjega prometa, biti će ključan za budućnost luke. Osam renomiranih firmi iz Hrvatske i Europe prošlo je pretkvalifikaciju za gradnju terminala, a tko će dobiti posao znati će se krajem rujna ove godine.

By the way najveća kontejnerska dizalica na Jadranu je jutros uplovila u lukicu. [thumbsup]
[/quote]
Baj d vej,kroz 10-15 dana se pušta u pogon najveća kontejnerska "lilzalica" i to ce biti mediski popraceno. [thumbsup]

New Report

Close