LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Treba zaboraviti mirovinske fondove. To je ekipa koja pojma nema, koja je drzavnim dekretom zasticena od trzista. Mi ovdje razumijemo problematiku i cini se da nas ima dosta ali kada se malo udaljite i popricate s prosjecnim ljudima shvatite da oni niti nemaju pojma o tamo nekim mirovinskim fondovima. Svi koji se uzdaju u to da ce mirovinski fond povecati transparentnost i tome se nadaju, trebsli bi momentalno prodati dionice i prekriziti trgovanje na burzi. Organiziranje malih dionicara je pozeljno i vrlo cesto jedini nacin ali jednako tako i najtezi oblik djelovanja pa zato nisam osobito optimistican. Da bi se mali dionicari organizirali potreban je neki veci ulagac oko kojeg ce se okupiti, a toga ovdje nema niti ce biti. Ostajem dionicar ali nisam pretjerano optimistican i ispricavam se na tome.

Ne bi bilo loše da se ujedinimo i pokažemo široj javnosti o čemu se ovdje radi..valjda će se i dotična gospoda onda doličnije ponašati..jer ovo je sramota

Cilj Udruge bi mogao biti : zaustavljanje daljeg obezvređivanja vrijednosti dionice, odnosno realna valorizacija dobiti sukladno prihodu i bez napucavanja troškova, raznih tunelarenja i čudnih računovodstvenih metoda.

Mjere: angažirati pravnog zastupnika, kojem dajemo punomoć da nas zastupa kao Udrugu- najbolje da je i on zainteresirana strana pa da radi pro bono.

Preduvjeti: Udruga bi trebala skupiti snagu od cca 4.000komada dionica-20.000komada, odnosno od najmanje 1% a naravno da bi bilo bolje snage 5% dionica Luke Ploče.

Instrumenti: s vremenom kroz skupštinu da uđe u NO i da tamo aktivno djeluje, motri, prati i vreba.

molim raspišite se, ubacujte, izbacujte, dopunjujte…..

zanimljivo bi bilo pitanje koliko mali dioničari, radnici, bivši….odnosno zainteresirana skupina malih može izartikulirati realnu snagu……

Osobno podrzavam ideju da se kao mali dioničari okupimo i pokusamo nesto napravit za dobrobit svih dionicara. voljan sam dat punomoć nekome tko bi se ozbiljno angazirao i radio u korist nas malih dioničara.

voljan sam i ja dat punomoc, mozda bi skupili 5-10 % glasova ?
kaj dalje? i kolika je snaga taj postotak?

Tko sa PPD spava popi_an se budi… pitajte dionicare Peveca…
Pod hitno jaku udrugu te pokusati instalirati covjeka u NO, da se i kod vas nebi stvorila neka “Dicentra” ( ipak je ovo RH, drzava u kojoj je nemoguce moguce)

Slažem se za Udrugu i ja sam spreman dati punomoć

Podržavam apsolutno

Podržavam

ne znam kako osnivanje zapravo ide,ja mogu skupiti ljude koji zajednoi imaju preko 1000 dionica lkpc

sa zastupnikom će se stvar vrlo brzo zavrtit. Ne znam kome nebi bilo u interesu da zaštiti svoj kapital od malverzacija. Na koncu nisu ni radnici budale

NevenS za predstavnika…ja ulažem promil 🙂

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Ja sam za….

New Report

Close