LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo je nešto najkontradiktornije što sam ikad pročito!

100% smo sigurni da dobivamo migros

ako ne bude migros bit će nešto drugo

[lol]

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 10.011 4,55 Skrb. račun
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
4. HPB D.D. 4.500 2,04 Skrb. račun
5. PBZ D.D. 2.713 1,23 Skrb. račun PRODALI 265 KOMADA
6. BAHOVEC SREČKO 1.166 0,53 Osnovni račun PRODAO 1 KOMAD
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 712 0,32 Skrb. račun
8. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 495 0,22 Skrb. račun
9. DAMJANIĆ LORENCO 449 0,20 Osnovni račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 379 0,17 Skrb. račun
Ukupno: 90,32

dAKLE U PONEDILJAK također dobar promet ali u krizi korekciji 265 komada prodao PBZ D.D.!!!!
Što predstavlja taj PBZ D.D.?-da li su to mali dioničari koji koriste PBZ investor ili ?
Drago mi je jer u korekciji nismo puno pali i čvrsto se drže dionice—samo tako naprijed…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

PBZ skrbnički je najvjerojatnije investor, kao što sam napomenuo mnogo malih je prinuđeno prodati pritisnuti kreditom a i strahom, a Bahovec je sada već jedan stariji gospodin, vjerojatno si s tom 1 dionicom popravi penziju. Obzirom na broj njegovih dionica u agrokorovim tvrtkama da ih sada počne prodavati čisto sumnjam da će stići do kraja života. Iskreno jako se čudim da ih ne prodaje, čak je kupovao Ledo nedovno. Kažu da kada burza uđe u krv, vrag je ne možeš je se riješiti.
Ono što još trweba napomenuti je da u Ledu kao i u svim drugim dionicama postoji mnogo špekulativnih igrača. Ne treba čuditi da ako se dobije Migros i cijena poraste , ne naletimo na masu velikih naloga na prodaji koji će iskoristiti trenutnu euforiju. Što se mene tiče j… mi se za Migros Ledo sam kupio prije nego što se znalo za Migros, a iskreno rezerviran sam što se tiče toga, no budemo vidjeli. Naglabanja o tome da se zna kupac itd su bedastoće pa ni sam Todorić to ne zna, a možda ni sam Koc još uvijek.


PBZ skrbnički je najvjerojatnije investor, kao što sam napomenuo mnogo malih je prinuđeno prodati pritisnuti kreditom a i strahom, a Bahovec je sada već jedan stariji gospodin, vjerojatno si s tom 1 dionicom popravi penziju. [undecid]

Ja također mislim da je PBZ Investor kao što sam pretpostavio i dobro si argumentirao prodaju!!!
Ovu dionicu ne namjeravam prodavati 5 godina jer taj novac mi neće tribati te imam druge dionice za prodati ako dođe do potrebe!!!
[thumbsup]

U ledu postoje ljudi mali dioničari-poznanici(koji posjeduju po 40-etak komada) koji također nemaju potrebu prodavati i u dogledno vrime će čuvati i nadokupljivati!!! Zbog toga smatram da je ova dionica već sada u rukama nekih koji neće baš tako lako prodati!!! Definitivno imamo mirno more u narednim godinama…….
[cool]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Dobro jutro ledoljupci
Kako mi se stvari čine danas idemo gore
Vijesti su dobre, većina burzi u zelenom
Što mislite pošto je g. Bahovec prodao 1 kom[cry]
U ledu lagano počinju prpreme za punjenje sladoleda


Dobro jutro ledoljupci Kako mi se stvari čine danas idemo gore Vijesti su dobre, većina burzi u zelenom Što mislite pošto je g. Bahovec prodao 1 kom[cry] U ledu lagano počinju prpreme za punjenje sladoleda

prodao covjek, bit ce da mu je zena napravila minuse na karticama, pa trebva popunit[thumbsup]

IDEMO AP AP

čini se da će opet lagano kliziti prema dolje, kao i prethodnih dana

u inat svim dezurnim kriticarima, za kraj je oped ledo pociscen do 19 k, znaju ljudi što vrijedi, , pogledajte CROBEX 4500, ledo 19 k[thumbsup][thumbsup], jel može bolje??

IDEMO AP AP


u inat svim dezurnim kriticarima, za kraj je oped ledo pociscen do 19 k, znaju ljudi što vrijedi, , pogledajte CROBEX 4500, ledo 19 k[thumbsup][thumbsup], jel može bolje??

Ma ledo je zakon kolega..Drugi tjedan bi trebale stići vijesti iz Turske..Kažu da su Agrokor i Blackstone dali najbolju ponudu..


u inat svim dezurnim kriticarima, za kraj je oped ledo pociscen do 19 k, znaju ljudi što vrijedi, , pogledajte CROBEX 4500, ledo 19 k[thumbsup][thumbsup], jel može bolje??

Ovo je valjda već 100-ti puta dokaz o kvaliteti Leda, s ovom dionicom se može definitivno mirno spavati. Rast lagan ali siguran. Bit će interesantno na kraju godine koliko će Ledo šišati Crobex


INSAJD: ” u inat svim dezurnim kriticarima, za kraj je oped ledo pociscen do 19 k, znaju ljudi što vrijedi, , pogledajte CROBEX 4500, ledo 19 k[thumbsup][thumbsup], jel može bolje?? ” Ma ledo je zakon kolega..Drugi tjedan bi trebale stići vijesti iz Turske..Kažu da su Agrokor i Blackstone dali najbolju ponudu..

Ma pustite Migros kolega, Ledo je predobar i bez toga. Loše je ako ljudi uzimaju Ledo samo zbog Migrosa, a nemaju pojma o poslovanju tvrtke, onda je to samo špekulacija i ništa drugo, što ćete ako ne bude Migrosa prodati u bescijenje?

dressroom:

Dobro jutro ledoljupci Kako mi se stvari čine danas idemo gore Vijesti su dobre, većina burzi u zelenom Što mislite pošto je g. Bahovec prodao 1 kom[cry] U ledu lagano počinju prpreme za punjenje sladoleda

prodao covjek, bit ce da mu je zena napravila minuse na karticama, pa trebva popunit[thumbsup]

Poštovani kolega ja dionice ne prodajem , a pogotovo ne ledo ( u krajnjem slučaju nužde on je zadnji na listi )
Kao što rekoh od prodaje leda ću za dvije tri godine kupiti još jedan stan [cool]

Imam trenutno jako puno posla, malo se zagužvalo u firmi, pa ne stignem pratiti tijekom dana
Ipak se razmišljam prodati viro ( na njemu mi je najveća zarada i u ovim trenucima ) i dokupiti još leda

Frendu sam preporučio da kupi ledo i kupio je na 21000 i pitam ga sad jel ga frka a on nema pojma o čemu pričam i kaže da će pogledati što je kupio tek u 9 mj[thumbsup]

New Report

Close