Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hoce Hrvatska u recesiju zbog Korona virusa?

France has seen a 30% to 40% fall in tourists following the coronavirus outbreak: Finance minister


https://www.cnbc.com/2020/02/23/coronavirus-impact-france-sees-tourism-numbers-fall-by-30percent-to-40percent.html

propast svijeta na ZSE ….. faking ljudska glupost ….panika …šou uvijek u ponedeljak …cccc.

 

oće si na -10 ..? …haha idiotarluk burze

Što je ovo na burzi?

Jel to fondovi nešto mućkaju

što je sada ovo???

pola sata od otvaranja sve srokano na prometu od 18M kn…ovo nisam vidio od us krize 2008…što je sada opet trend pratiti strane burze???

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

kanabis, 23.02.2020. u 16:32
Hoce Hrvatska u recesiju zbog Korona virusa?

 

Ne samo Hr..ode EU ..

Ameri su spizdili Kinu..sad ce EU..Zanimljivo kako kod njih nema Corone a cijela zapadna obala imje mala Kina

 

Pozdrav

 

svi smo mi Crobex

Barbosa, 24.02.2020. u 10:07
što je sada ovo???

 

Pogledajte CAC..DAX..pa ce vam sve bit jasno

 

Pozdrav

 

svi smo mi Crobex

Gdje ja svoje novce držim…..sad se uključio i imam šta i vidjet…..sad bum i ja sve rasprodal i kupit cu sve zalike Corona piva u ljepoj našoj……možda dodje do nestašice te pive onda pa zaradim…..

Bitno da ameri voze po ath jel njima virus nemože ništa a našu žabokrečinu zahvačenu svim mogučim virusima i jadom ni ovo zlo nije zaobišlo……čak ni one dionice koje bi trebalo….

Lucijan, 24.02.2020. u 10:18

 

ja upumpao likvidnost na brokeraj pa što bude…isto tako će i ECB upumpati ako dođe do kakvih poremećaja tako da ne očekujem neke prevelike posljedice po ekonomiju a na eventualnom  upumpavanju likvidnosti banke će hebeno zaraditi, kao i uvjek…

ovo je kratkotrajni trend od možda 2 mj ako i toliko i treba to iskoristiti…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Meni ovo izgleda kao umjetno stvorena panika.  Pa nemamo niti jedan jedini potvrđen slucaj korone. I zasto padaju dionice cija vrijednost nema veze s koronom?

 

Rekordan prihod ENT-a u desetljeću, budućnost baziraju na 5G tehnologiji

Ela18, 24.02.2020. u 12:40
Meni ovo izgleda kao umjetno stvorena panika.  Pa nemamo niti jedan jedini potvrđen slucaj korone. I zasto padaju dionice cija vrijednost nema veze s koronom?

Sve dionice imaju direktnu ili indirektnu vezu s epidemijom.

Istina je da mi još nemamo potvrđen nijedan slučaj zaraženog , ali pitanje je dana kad će se bolest razbuktati od ovih izletnika u Italiju ili maškara.

hugh, 24.02.2020. u 11:17
Bitno da ameri voze po ath jel njima virus nemože ništa a našu žabokrečinu zahvačenu svim mogučim virusima i jadom ni ovo zlo nije zaobišlo……čak ni one dionice koje bi trebalo….

 

NYSE nije jos otvorio..A koje su to dionice na koje Corona nema utjecaj ?!..Ovo nije prica samo o turizmu vec o globalnom usporavanju i “laganoj” panici !.

Vidite i sami da ako “stane” turizam..staje potrosnja..Turizam je samo jos u ekonomskim knjigama tercijalni sektor..davno je on postao puno bitniji od toga

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Na burzi je oduvijek bilo tobožnjih “razloga” za pad. Treba natjerati ekipu da se iskrca kako bi se ukrcali oni s kešom koji šire dramatične vibre. Nakon toga slijedi streloviti povratak na početne razine. Viđeno puno puta.

 

puno puta isti scenarij,opet ce pojedince ošišati i sve se vrati na početak…

New Report

Close