Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://liderpress.hr/biznis-i-politika/svijet/eurozona-biljezi-jedno-od-najboljih-razdoblja-gospodarskog-rasta-i-stvaranja-radnih-mjesta/

Ima li netko da se sjeća onog dana tamo krajem 2008.g. kad je Crobex otišao na -12% na otvaranju, a većina perjanica je bila u negativnim blokadama sa -10 i -15%.

Ovo danas je bilo ništa prema tome.

Moglo bi se uskoro tako nešto opet ponoviti.

sumnjam kako rekoh to je jos svjeze a nije isto padati sa 5300 i 1715 bodova kad ukljucim umjetno napumpanu INU crobi je sad na oko 1580 bodova

kvart @ mislis na ovo ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Dok je vani raslo kod nas je uglavnom padalo. Kad je vani panika kod nas je luda panika. Kakve veze ova mala močvarica ima sa ostakom svijeta nije mi nikako jasno. Nek netko dadne neku poveznicu dam mu odma 1000 bilo kojih dionica.

To je situacija da recimo za VERN nije došla ponuda za preuzimanje od 179 kuna,vjerojatno bi sada bila 50 kuna i svi bi bježali od nje jer će ići na 45, eto takva je situacija na mnogim našim dionicama, pa onda ajmo čekat niže,a onda pljus gore 100 ili više %, pa ajmo sad prodat

ovakav promet u jednom danu nismo mogli sami napraviti mi mali investitori. dapače. a kamo li prošli tjedan! cijelo vrijeme na likvidnim dionicama su se vukli veliki paketi, preslagivanje fondova. a jučer su fond menežderčići glumili velike dečke iz zapadne europe! da se bar na tren osjećaju važni i izazvali/probali izazvati krdo. nek se vidi tko je pravi gazda! opravdano ili ne?

randophh ne bih za ovo krivio fond menađere (mada o njima imam vrlo negativno mišljenje) mislim da su u ovoj situaciji između čekića i nakovnja. Ulagači im povlače novac i oni moraju naći likvidnost ili su u gabuli. Ovo je klasično preljevanje preko raznih vrsta fondova koji su trgovali i u Aziji. Ovime od jučer su povučeni i fodnovi koji trguju samo na domaćem tržištu. Jeb… svi dnevnici (svi pitaju Karduma [emo_smijeh] što se zbiva iako više nije glasnogovrnik burze, mada je on ovaj put dosta to dobro odradio) na tv govore o ‘velikom’ padu naravno da će poplašiti i ono malo ulagača u fondove.
Tako da bi moglo doći i do pucanja i ono malo margin kredita što ih ima naravno ako nije bio dobar menađment s njima. moja prognoza stabilizacija na nekih 1600-1650 ovog čudnovatog kljunaša od CROBEX-a.

Ko će prvi da krene u kupnju?

Negdje danas u hrvatskom fondu… https://www.youtube.com/watch?v=PQleT6BtCbE

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Evo izbrisan mi je, ne znam zbog čega, upis da su danas europske burze u plusu, a sada vidimo da je naša ZG u minusu. Potvrđuje se da padamo kada padaju vani, a kada rastu mi ne.

evo balansa ina danas malo dolje… nakon rivp i adrisa malo gore…

pepe7

bilo bi dobro kada bi tržište raslo ili se barem stabiliziralo ali sve mi se čini kako tjedan bude išao svome kraju uslijedit će još jedan veći pad.danas i sutra rast a onda pad.tako mi nekako govori iskustvo iz prošlosti.

radi Ina danas,radi

Mogla bi i naša ZSE brutalno pasti, bar kao i Kina, na koliko su sada? Nekih +50% od prije godine dana, 🙂 slično kao i ovdje heheheheheh

Mi bi mogli bar -50%

New Report

Close