Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Iz cega izvodite sve te zakljucke? Cini mi se ponajvise sa rtla i nove tv. Kina je velika baloncina i to se moralo ispirit. S druge strane kinesko gospodarstvo raste , energenti su jeftini. Sad, Eu i Kina stoje odlicno. Jedino su rusi u problemu.

Kao što rekoh jučer, gledali smo šišanje ovaca 🙂

dugo se nismo osvrtali na europske burze, sada dok padaju, postajemo ovisni, nismo trebali ulaziti u €U[emo_mrgud]

nista drugo do zdrava korekcija[emo_namigusa]

Ja bi molio cijenjene forumaše da paze što pišu, da ne ni završili ovak.[emo_beztona]

Vaš link …

izgleda da nemamo ni volje ni snage za povući gore a ako krene dole svi se nadamo da ćemo pobjeći na vrijeme.i prije ovog pada tržište nam je kilavilo. najviše se špekuliralo sa Adrisom zbog dividende i Dalekovodom zbog novih ugovora a i to je bilo rizično kada znamo da je Adris u godinu dana skočio kao i kineski indeks a isto tako i Dalekovod nakon dokapa.nema veze šta se vani događa kada je naša ekonomija konstantno u kur-u.najbolje se pritajiti neko vrijeme i promatrati sa sigurne udaljenosti da ne bi došao u iskušenje.

Crobex 1732 p/e 22,52 suport 1727 tu je bila obrana cijelu godinu a sadašnja korekcija?
EU tržišta ponovo u minusu a poslovanje EU u odnosu na prošlu godinu u suficitu.
Pisalo se da su Amerika i Europa zakon spojenih posuda ali po meni to postaje i Kina

Sutra je objava BDP-a …. je li današnji plusić uvertira za sutrašnji rast – nakon objave podataka!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Na Wall Streetu najveći skok cijena u četiri godine

danas će i naša burza poskočiti?

Na Wall Streetu najveći skok cijena u četiri godine

zato crobex danas će stagnira to je hr i zse

http://www.jutarnji.hr/rast-iznad-svih-ocekivanja-hrvatsko-gospodarstvo-u-drugom-tromjesecju-ove-godine-poraslo-1-2-posto–znatno-vise-od-prethodnog-kvartala-/1406336/

BDP 1,2 PLUS

A CROBEX PLJUS to je ZSE i dirigirana manipulacija u pljčki

zar je toliko šokirana HDZ- ova mladež da rast BDP još nemogu doći sebi pa kasne sa protiv komentarima

čekaj, danas rastemo ili padamo? više čovjek nezna jel dobro da gospodarstvo raste ili pada???? makar na statistikama, pa kako god ih netko radio i pripremao,,
Sad firme nemaju veze sa HR gospodarstvom,, sada su više povezane sa Kinom 🙂

Opaaaaa, u finišu ipak zelenilo. Statistike radi, a i lijepo za oči-zeleno odmara.

neće uvijek biti ovako.

Govorim ja vama da bdp kod nas nema veze sa burzom. Može ekipa napucati Crobex i na 3000 kod pada bdp-a 3 % , recimo za 2016 g.A sad ga može spustit. Ne treba puno novca, sad bi i ja to mogao napraviti da sam 2007.g. prodao dionice.

New Report

Close