Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

O čem vi to pričate kolega BigBoss? Objasnite!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Kako lijepo PBZ invest kontrolira INGR, u prvih 10 naloga i na asku i na bidu 7 su njihovih

Kolega ako znate čiji su to nalozi tada vjerovatno znate i u kome će smjeru dionica pa bi bilo šteta tu informaciju ne iskoristiti.

Što je sa Plastikom? [rolleyes]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Kako lijepo PBZ invest kontrolira INGR, u prvih 10 naloga i na asku i na bidu 7 su njihovih

Kolega ako znate čiji su to nalozi tada vjerovatno znate i u kome će smjeru dionica pa bi bilo šteta tu informaciju ne iskoristiti.
[/quote]
Cijena INGR, zavisno od raspoloženja na tržištu se kontrolira +/-1 kn dnevno a PBZ šorta u toj jednoj kuni tako da ne možeš odrediti smijer.
Prati malo pa ćeš primjetiti kako se pojavljuju strašila od 2,3,4k kom za redom zavisno dali žele kupiti ili prodati

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Kako se čini, VERN polako propada, a za SNBA bi mogla u stečaj.
Pa šta je ovim prodavačima?


Izgleda da je gotovo za ovaj krug, čini mi se da nećemo puno niže od 2217.

Tko je jamio, jamio… (ja ovaj put nisam, cijelo vrijeme sam u dionicama)


to je procjena samo za danas ili kao da imate namjeru pogoditi dno?
podravka nece ispod 290?
pa ako uspiju opce izdat izvjesce bice falsifikat, o cemu pricate kolega?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Što je sa Plastikom? [rolleyes]

Sa 80k kuna prometa. Bah.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

a zamisli kako bi izgledalo sa 160.000kn prometa. bah.

Ovi Autrijanci padaju kao kruške danas, ali su prethodno rasli danima 1-3%, tako da smo mi i dalje u zasostatku za svijetom sviđalo se to nekima ili ne.

Mislim da će brodari u sljedećem periodu odraditi svoje, a s obzirom da BDI raste bit će i tu visina. Luke slijede tada.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Idući tjedan idu izvješća za 3q. Vidim da je jutros na IGH bila neka gužva.
U ponedjeljak će mo vidjeti tko je bio u pravu kupci ili prodavači.

who dares, wins

Oni koji očekuju slomove trebaju znati da bi se dogodio isti, treba dobro napumpati tržište i stvoriti krizno žarište (kao što su bili hipotekarni krediti). Kako trenutno imamo ZDRAVI rast, osim pokojeg pumpanja, ali kasnijeg vraćanja u granice normalnog, tako su šanse za slom vrlo male. Kako još imamo 6-dnevni pad CROBEX-a, zaključujem da proljeće nosi preko 3000. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Kako sam i prije napomenio naše tržište je bara gdje vlada par šerifa, pa tako mogu manipulirati s nekim dionicama da ih namjerno spuštaju, a tako i da neke namjerno dižu.
Da dioničko tržište ime konkurenciju investitora takve malverzacije bile bi pogubne za investitore manipulatore, jer tada ne bi mogao ciljati cijenu kako raste a niti kako pada.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close