Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupuje netko VARTEKS da mi je znati tko je kupac??????????

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Pa ovo se već pretvara u sektu sljedbenici tuku po VARTEKSU kao da nema sutre [thumbsup]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Zasto me se moderira, ako kazem da intercapital rasprodaje validusove dionice vart, a sto je razvidno iz danasnjeg trgovanja?

http://www.seebiz.eu/snazan-rast-narudzbi-hrvatske-industrije-u-sijecnju/ar-29211/
Možda ipak uspijemo i tih 1800 rješiti..nadam se [rolleyes]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

„Ovaj zamah vjerojatno će se nastaviti. Unatoč snažnom rastu od početka godine, dionice nisu precijenjene. Sve dok nema loših vijesti, ne vidim razloga za bilo kakvu korekciju cijena“, kaže David Joy, strateg u tvrtki Ameriprise Financial.

A kako su tek cjene dionica na CRobexu podcjenene to je strašno što je fondovska mašinerija učininila uz podršku Hanfe i same HNB-A .Nemogu da se nesjetim izjave SAMODOLA da je pogodovao fondovima inače bi ga razapeli
Ovakva pljačka malog dioničara na ZSE nije viđena koja je legalizirana od svih odgovornih institucija
Evo vidite dokapitalizaciju IGH .——- pljačka malog ulagača

Preuzimanje VUPIKA ,BELJE od strane Todorića ——- pljačka malog ulagača

Preuzimanje DALEKOVODA od strane Tipurića i ekipe ——– pljačka malog ulagača

Dokad više nije mi jasno



Hoćemo li više preko tih 1800… [pray]

Čini mi se prije natrag na 1710
[/quote]

Ljudi kriza je za TK gotova, a tko to ne vidi danas, plakati će sutra…

http://finance.yahoo.com/indices?e=dow_jones

I budite sretni što smo tako impotentni jer i oni koji kuže najsporije imaju dovoljno vremena da se u to 100% uvjere…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Grčka izašla iz krize. Rejting joj odletio visoko gore. Hoće li i burze gore ili Ameri napadaju Iran?

http://www.seebiz.eu/wall-street-jpmorgan-zasluzan-za-uzlet-dow-jonesa-na-najvisu-razinu-od-prosinca-2007/ar-29239/

U ponedeljak su se raisali silni novinarčići i visoko umno analitičari kako će se trgovanje na ZSE odvijati pod utjecajem stranih burzi

Diste zašto nepratite ili ste se nadali drastičnom crvenilu vani pa da imate izgovor za daljnu pljačku na ZSE

Zapanjujuća burleska u režiji fondova

HT u minusu 1,32 a sve ostale dionice u plusu, od kojih je 80% iz košarice trulih jabuka, već godinama
u pred stečajnoj fazi.

Nikkei preko 10.000, DAX preko 7.000, FTSE skoro 6.000, DJ priko 13.000, NASDAQ preko 3.000.
Većina na višegodišnjim maximumima.

Neće valjda CROBEX ostat crna ovca? Mora i on privalit 2000.


Nikkei preko 10.000, DAX preko 7.000, FTSE skoro 6.000, DJ priko 13.000, NASDAQ preko 3.000.
Većina na višegodišnjim maximumima.

Neće valjda CROBEX ostat crna ovca? Mora i on privalit 2000.

A 2000 je još daleko od fer vrijednosti uzmemo li u obzir nabrojane..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

koga smatrate najboljim investitorom?
treba mi ime za naslov [smiley]

www.knjigara.com


koga smatrate najboljim investitorom?
treba mi ime za naslov [smiley]

…auuu,pa zar vi imate dvojbu… [lol] [lol]

…evo stavite mene u naslov…u genitivu… [rolleyes]

neko je skinuo sa prodaje adrsa-pa 10 dionica po 219,90.isti momenat pojavi se dionica za 200.000 kn na prodaji ispod te cijene!
pa lumeni moji jer stvarno mislite da će taj mali sad prepoznat priliku i maznit tu količinu sa prodaje? [lol]

ps.ispravak,sad ima 630.000kn

New Report

Close