Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


cudna kolicina na bidu jdpl. dali su market m. na sceni? ako jesu cuvaju cjenu, a likvidnost? [sad]

Bome…poprilično su se snizili kriteriji kada se 200k kn na bidu likvidne dionice naziva "čudna kolićina"

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

jučer dole, danas gore, sutra opet dole……likvidnost nikakva….
a priče o gospodarskom opravku, opravku tržišta kapitala, novoj ekeonomskoj politici RH, ostaju i dalje samo priče…i to dosadne priče….

stvarno ovaj narod zaslužuje to što ima….živio doktor i njegova ekipa!
i pozdrav svim forumašima i glasačima dotičnog!!!

Moderatora treba zabranit!!!



cudna kolicina na bidu jdpl. dali su market m. na sceni? ako jesu cuvaju cjenu, a likvidnost? [sad]

Bome…poprilično su se snizili kriteriji kada se 200k kn na bidu likvidne dionice naziva "čudna kolićina"
[/quote]
cudna su vremena pa svaka podrska ulijeva povjerenje…
MM ne cuvaju cijene vec zaraduju na razlikama, barem je to osnovna zamisao svuda u svijetu ali kod nas s ovakvom likvidnoscu samo ce biti glumci na pozornici ako i sloze nesto.
matusic nas je jos od srpnja uvjeraval da je to gotova stvar kao i vidosevic s kavijarom da krize nema pak opet da ce trajati 10 let.
bas smo nist drugo neg balkanci…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Katastrofalna likvidnost,nema sanse da ulazim jer ovo mi mirie na jos jedan pad crobexa do cc 1670, nemojte me krivo svatit da drukam na pad,vec jednostavno ovo je neodrzivo,da bi se pojacala likvidnost treba jaci rast ili pad, a ja nevidim rast.

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/dug-opce-drzave-narastao-na-103%2c2-milijarde-kuna,53934.html

jaca ce u kinu s sukerom po nove kredite, savjet nek se ofarba u plavo mozda slozi manju kamatnu stopu ali naposljetku ce nas uvjerit suky da su kamate od 9% cist ok [thumbsup]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Ja sam odlucijo da sacekam i nezanima me zarada za burek, dok je ovakva likvidnost na trzistu kapitala nepada mi napamet da kupujem.

Da li neko zna kako se uključiti u javnu dražbu HFP, odnosno koliki su troškovi sudjelovanja u javnoj dražbi? Nisu mi jasna prava koja moram kupiti da bi sudjelovao na javnoj dražbi! Koliko ona iznose za paket od 20000 kn? Hvala na odgovoru! U razgovoru s brokerom to mi izgleda besmisleno ili nije ispaltivo za obične smrtnike.


Da li neko zna kako se uključiti u javnu dražbu HFP, odnosno koliki su troškovi sudjelovanja u javnoj dražbi?

Kava u HFP ti je 50 000€, pa se prema tome dalje orijentiraj.



Da li neko zna kako se uključiti u javnu dražbu HFP, odnosno koliki su troškovi sudjelovanja u javnoj dražbi?

Kava u HFP ti je 50 000€, pa se prema tome dalje orijentiraj.
[/quote]
[lol] moj paketić je 20000 kn (3000 EUR-a)



Da li neko zna kako se uključiti u javnu dražbu HFP, odnosno koliki su troškovi sudjelovanja u javnoj dražbi?

Kava u HFP ti je 50 000€, pa se prema tome dalje orijentiraj.
[/quote]

[lol] [thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Da li neko zna kako se uključiti u javnu dražbu HFP, odnosno koliki su troškovi sudjelovanja u javnoj dražbi? Nisu mi jasna prava koja moram kupiti da bi sudjelovao na javnoj dražbi! Koliko ona iznose za paket od 20000 kn? Hvala na odgovoru! U razgovoru s brokerom to mi izgleda besmisleno ili nije ispaltivo za obične smrtnike.

Na dražbama mogu sudjelovati samo imatelji Prava na dodjelu dionica i udjela iz portfelja HFP-a, odnosno tvrtke koje nisu bile plaćene za obavljene građevinske radove u procesu obnove zemlje. Mnoge od njih naknadno su, međutim, prodale Prava preko burze.
Dakle, pravo sudjelovanja u dražbi ti može prodati samo "imatelj prava"

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA




Da li neko zna kako se uključiti u javnu dražbu HFP, odnosno koliki su troškovi sudjelovanja u javnoj dražbi?

Kava u HFP ti je 50 000€, pa se prema tome dalje orijentiraj.
[/quote]
[lol] moj paketić je 20000 kn (3000 EUR-a)
[/quote]
a žao mi je kolega, dođite na drugi rok…al prijava vam ostaje. [lol]
http://www.youtube.com/watch?v=aMx57Nuxfqc

New Report

Close