Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Not bad.

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
1.893,51 -0.18% 17.956.182,16 kn 17.956.182,16 kn 0,00 kn 0,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Današnji komentari u businessu.hr djela " analitičara " koji predviđaju pad na tržištu.
Konkretno se istaknuo TO ONE " analitičar ".

Oni su u cashu, dakle.
ALi imaju smionosti predvidjeti pad, dan poslije nakon što je HNB dao naznačiti da bi oporavak mogao biti već krajem ove godine. To je za koji mjesec. A burza bi po njima trebala dolje.
I to dodatno u trenutku kada su dva najveća gospodarstva EU upravo izašla iz recesije, uključujući Njemačko, nama važno tržište. O USA i Aziji da ne govorimo. Oni su odradili rast pa su sad u laganoj korekciji.

A što reći, ne smije se vrijeđati, ali možemo napisati njegovo ime i prezime, dakle:

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=99951a17-9836-4c6a-99b6-b58822583bba&open=sec

Goran Vorkapić, broker i investicijski savjetnik u brokerskoj tvrtki To One.

Evo što kaže:

” pogotovo što se najveći udar krize tek očekuje ”

Možemo ga se sjetiti kroz kojih mjesec dva tri.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

http://seebiz.eu/hr/komentari/tomislav-petrov/dionicki-fondovi-u-srpnju-prodavali-dionice!,53890.html


Današnji komentari u businessu.hr djela " analitičara " koji predviđaju pad na tržištu.
Konkretno se istaknuo TO ONE " analitičar ".

Oni su u cashu, dakle.
ALi imaju smionosti predvidjeti pad, dan poslije nakon što je HNB dao naznačiti da bi oporavak mogao biti već krajem ove godine. To je za koji mjesec. A burza bi po njima trebala dolje.
I to dodatno u trenutku kada su dva najveća gospodarstva EU upravo izašla iz recesije, uključujući Njemačko, nama važno tržište. O USA i Aziji da ne govorimo. Oni su odradili rast pa su sad u laganoj korekciji.

A što reći, ne smije se vrijeđati, ali možemo napisati njegovo ime i prezime, dakle:

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=99951a17-9836-4c6a-99b6-b58822583bba&open=sec

Goran Vorkapić, broker i investicijski savjetnik u brokerskoj tvrtki To One.

Evo što kaže:

" pogotovo što se najveći udar krize tek očekuje "

Možemo ga se sjetiti kroz kojih mjesec dva tri.


[thumbsup] jos cekamo par nasih "gurua" analiticara da nam priopce kako je nase trziste precjenjeno [yawn] ipak se spremaju u kupnju [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Vorkapića sam jutos preskočio bez čitanja. Samo naslov i dosta mi ga je bilo.

who dares, wins

Uopće više ne čitam analitičare. Analitičari nisu ništa drugo doli osobe koje ili imaju malo iskustva ili imaju naredbu što treba govoriti. Uglavno, brokeri i financijski savjetnici nisu osobe koje imaju iskustva, nego imaju u glavi teorije razno razne i upravljaju tuđim novcem.

Plavi svaka čast!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

nemojte čitat biznis.hr nek propadne smeće.

El Febo, 19.08.2009. u 23:04
brokeri i financijski savjetnici nisu osobe koje imaju iskustva

glupost….neki imaju a neki nemaju iskustva, kao i kod ulagača, sigurno imaju iskustva brokeri koji taj posao rade već 10 godina

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Goran Vorkapić, broker i investicijski savjetnik u brokerskoj tvrtki To One.

Evo što kaže:

" pogotovo što se najveći udar krize tek očekuje "

Možemo ga se sjetiti kroz kojih mjesec dva tri.


evo, ja ću pribilježiti i podsjetiti.

No respect



Goran Vorkapić, broker i investicijski savjetnik u brokerskoj tvrtki To One.

Evo što kaže:

" pogotovo što se najveći udar krize tek očekuje "

Možemo ga se sjetiti kroz kojih mjesec dva tri.


evo, ja ću pribilježiti i podsjetiti.
[/quote]

To je tzv. servirana loptica, njegov gazda je prije godinu tada tvrdio da je sve već uračunato u one cijene (crobex tada bio na cca 2300)

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


glupost….neki imaju a neki nemaju iskustva, kao i kod ulagača, sigurno imaju iskustva brokeri koji taj posao rade već 10 godina

ja sam broker pa nemam pojma

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



glupost….neki imaju a neki nemaju iskustva, kao i kod ulagača, sigurno imaju iskustva brokeri koji taj posao rade već 10 godina

ja sam broker pa nemam pojma

[/quote]

nisi 10 godina

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close