Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

realnost je sa inom..
nije vrag da ste popušili foru sa gaspromom?

strava

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

jesu li ono dva kupca na SNBA? [sealed]

evo nam i HT na 290,čestitke prorocima [lol]

http://seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/hzz-u-prosincu-291.545-nezaposlenih%2c-21%2c2-%25-vise-nego-u-prosincu-2008.,65581.html

igra bez granica na ZSE u nastavku

na igh mi izgleda kao da ga netko krasno skuplja…

No pain no Game


na igh mi izgleda kao da ga netko krasno skuplja…

polako al sigurno

Moja je pretpostavka da ce trziste jako poskocit sutra i prekosutra,bumo vidil [cool]

sve je moguće ali ja bi volio lagani rast konstantno. tamo do proljeća nek bude 2500 i dobro je


Moja je pretpostavka da ce trziste jako poskocit sutra i prekosutra,bumo vidil [cool]

Tvoja pretpostavka je prije dva mjeseca bila da će ingra biti na 80 kuna.

ONI KOJI U SVAKOM RASTU VIDE BULL I PRODAJU NA DNU A KUPUJU NA VRHU MORA DA VOZE ŠKODU..........

do kraja dana još jedno 200kom igh

ABrokeri | profil
korisnik od: 11.01.2010.

Tekst poruke…
Agram Brokeri uvode uslugu inozemnog trgovanjaPoštovani, Agram Brokeri su upravo završili s procesom inicijalne implementacije nove usluge trgovanja na inozemnim burzama. Kao i sve dosadašnje usluge Agram Brokera, trgovanje na inozemnim tržištima je po daleko najboljim uvjetima dostupnim na ovom području. Provizije za inozemno trgovanje iznose 0,3%, a zaprimanje naloga se obavlja do 18:00. Više detalja o ovoj usluzi možete provjeriti na internet stranicama http://www.agram-brokeri.hr, u uredima Agram Brokera ili na telefon 01/554-5553. Također, najavljujemo daljnja poboljšanja naših usluga te uvođenje internet trgovanja na inozemnim tržištima i direktan pristup stranim burzama online. Zahvalni smo svima na ukazanom povjerenju i svjesni smo obveza koje ono nosi. Stoga će ova, kao i prethodna godina biti puna inovacija i novih usluga kako bismo opravdali ukazano nam povjerenje. Agram Brokeri

zašto admini dozvoljavaju da nas ovakvi maltraju???
0,3%
pa ovo je smiješno…kakvih 0.3%
ste ludi ili?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Brutalan kapital se iskrcava na INI ne treba trgovati kontra njega.

ONI KOJI U SVAKOM RASTU VIDE BULL I PRODAJU NA DNU A KUPUJU NA VRHU MORA DA VOZE ŠKODU..........


Brutalan kapital se iskrcava na INI ne treba trgovati kontra njega.

kolega, dajte postajte neku analizu.

korisiti moje kovanice "brutalni kapital" u pogresno vrijeme je neozbiljno.

brutalni kapital se ukrcava u INU

Kakvo je ovo kilavljenje na malim plusevima

Trebali smo poletiti par posto u plus, na ovakav izbor Predsjednika.
Gotovo je sad jasno da je recesija iza nas, i da je sve riješeno, naročito gospodarstvo i vanjski dug.

Bitno je da smo izabrani najbolje političare svih vremena od samostalne hrvatske.

LP


@Tigrus

Koliko ja vidim, kupnja skviči ko mala svinjica koju je netko pričepio.
Sad, ako ti vidiš drugo, to je tvoja stvar.

"Zlatno doba" burze je prošlo. To je bio san, sad slijedi java.

New Report

Close