Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Brutalan kapital se iskrcava na INI ne treba trgovati kontra njega.

kolega, dajte postajte neku analizu.

korisiti moje kovanice "brutalni kapital" u pogresno vrijeme je neozbiljno.

brutalni kapital se ukrcava u INU
[/quote]
Kolega nemojte ljude obmanjivati kada se brutalni kapital ukrcava on skida sa aska a ne da se tuče po bidu kao što je slučaj sa INOM tu se brutalni kapital iskrcava.

Brutalni kapital se ukrcava na HT tamo se tuče po asku a ne čeka se na bidu da te poklopi.

Daj već jednom naučite te osnove pa će i rezultati biti bolji [angry]

ONI KOJI U SVAKOM RASTU VIDE BULL I PRODAJU NA DNU A KUPUJU NA VRHU MORA DA VOZE ŠKODU..........




Brutalan kapital se iskrcava na INI ne treba trgovati kontra njega.

kolega, dajte postajte neku analizu.

korisiti moje kovanice "brutalni kapital" u pogresno vrijeme je neozbiljno.

brutalni kapital se ukrcava u INU
[/quote]
Kolega nemojte ljude obmanjivati kada se brutalni kapital ukrcava on skida sa aska a ne da se tuče po bidu kao što je slučaj sa INOM tu se brutalni kapital iskrcava.

Brutalni kapital se ukrcava na HT tamo se tuče po asku a ne čeka se na bidu da te poklopi.

Daj već jednom naučite te osnove pa će i rezultati biti bolji [angry]
[/quote]

opet moja recenica…
polako, ali sigurno pocinjem shvacati koliko puno Vam znaci ovo dopisivanje samnom.

[smiley]

kolega, na INI ste gledali demonstraciju odradivanja tehnicke korekcije,
dok na HTu gledate odradivanje up targeta rastuceg trokuta.

ovi bi nam dobro došli

http://seebiz.eu/hr/fondovi/ebrd-i-crg-capital-fond-za-kupovinu-toksicne-imovine-u-istocnoj-europi,65595.html

Ajmo ljudi, pa gdje je objektivnost.
Nezaposlenost porasla 21% !!!!!!!!!!!!!! Došla napokon recesija i kod nas.
Pa ovo mora rušit burzu samo tako.

Komentari?

Samo da pojasnim današnje trgovanje….
Ja prodam Hafizu, on proda Dizelu, onda on proda Tigrusu, onda on proda Conanu, onda on proda PETINI, onda on proda Jadranu 35, onda on proda Pobjedi……[cool]

"Zlatno doba" burze je prošlo. To je bio san, sad slijedi java.

HT 294

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Sljedeći otpor crobija 2140 [lol] [lol]


HT 294

lijepo zar ne?

zamisli kako li je tek lepo ako si kupio 1000kom jutros na 286-287kn…

e da… danas će Ameri u minus a sutra mi profit taking. Znaju ameri da ako kina pojača, odu kamate…

joj kak je to lepo
joj je mnogo lepo

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


joj kak je to lepo
joj je mnogo lepo


Pa naravno da je lijepo, inače, kakva bi poruka investitorima bila da je recimo Crobex danas u minusu, a Hrvatska dobila novog predsjednika!? Logičan slijed bez obzira bio to Josipović ili Bandić, novac je novac, od ponosa se ne živi u materijalnom svijetu.
Uživajte dok još traje!

Teško onome koji gleda, a ne vidi.


Ajmo ljudi, pa gdje je objektivnost.
Nezaposlenost porasla 21% !!!!!!!!!!!!!! Došla napokon recesija i kod nas.
Pa ovo mora rušit burzu samo tako.

Komentari?

Samo da pojasnim današnje trgovanje….
Ja prodam Hafizu, on proda Dizelu, onda on proda Tigrusu, onda on proda Conanu, onda on proda PETINI, onda on proda Jadranu 35, onda on proda Pobjedi……[cool]

i tako dok mi trgujemo i zaradjujemo ti stojis sa gotovinom i kazes ,steta moga sam i ja nesto zaradit [tongue]

Da radi ZSE do 18h Crobex bi probio 2150

Tko je pokupio 1000 kom VART-R-1!?

pa to vam nevalja [lol] [lol] [lol]


Ajmo ljudi, pa gdje je objektivnost.
Nezaposlenost porasla 21% !!!!!!!!!!!!!! Došla napokon recesija i kod nas.
Pa ovo mora rušit burzu samo tako.

Komentari?

Samo da pojasnim današnje trgovanje….
Ja prodam Hafizu, on proda Dizelu, onda on proda Tigrusu, onda on proda Conanu, onda on proda PETINI, onda on proda Jadranu 35, onda on proda Pobjedi……[cool]

Bolje bi ti bilo da pojasniš sam sebi kako to da si osta u kešu. Znan da ti je teško i da te svrbi keš, al ne moraš zbog toga danima iskakat iz paštete i iznosit crne vijesti. Šta te briga ako dioničari spuše pare? Ako si proda prije rasta, muči i izvuci pouku za ubuduće, bit će još prilika…

HT na gornjem BOLLU-

"Zlatno doba" burze je prošlo. To je bio san, sad slijedi java.

New Report

Close