Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li je netko primjetio zatrpavanje prodaje 5 min prije kraja
Na ATPL, INGR, IGH pogotovo.


ZoranSp, 22.12.2008. u 16:05
DLKV je rasao 60% u 3 tjedna, zamisli koliko bi mogao nazad

a ne pitaš se zašto je ”rasao” ?
[/quote]

Ističe "lock up" radnicima. Pumpanje pred masovnu prodaju?

Da li je netko primjetio zatrpavanje prodaje 5 min prije kraja
Na ATPL, INGR, IGH pogotovo.

Inače Crobex je završio 1,3%. Zahvaljujući HT-u.
Ostale dionice su dosegle neke cijene koje su dosegle prošlu srijedu za bull run-a.
Jedino je DLKV otišao dosta iznad tih cijena, negdje 5%.
ATPL se odbila od gornjeg bollingera u četvrtak, i od tada ima problema sa prelaskom kote 700kn.

AKO STE U PLUSU, TKO VAM JE KRIV ????!!!!

ZSE
CROBEX 1.760,24 +1,30%
CROBIS 89,05 +0,16%
Redovni promet 24.677.502,76
Instituc. promet 14.960.795,28
Ukupni promet 39.638.298,04
Sentiment: 42 | 7 | 27

Na kraju se stalo na loptu. Sa ovo malo love što se ima planski se cilja tamo gdje mirovinci imaju interes. Neka bude sutra preko 1800 i ne žalim se.

who dares, wins





I veliki dečki su krenuli u kupovinu prije blagdana po ovoj bagateli. Biti će zanimljivo do kraja godine. [proud]

Promet jako jako jako mali.
HT i DLKV napumpali Crobex.

[/quote]

Neka su pumpa crobex,samo neka se kreće prema gore. [lol]
Pa DLKV je masovno rušen do prije koji tjedan,a sada kreće prema gore,i treba to nadoknaditi do kraja godine. [lol]
[/quote]

Stotka kolega. Također, imamo danas dobar institucionalni promet i CROBEX ide gore. Slučajnost? I don’t think so.
[/quote]

Nema ovdje slučajnosti niti velike pameti,sve je ovo igra mudraca,koju treba prihvatiti i igrati zajedno s njima. [proud]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


Da li je netko primjetio zatrpavanje prodaje 5 min prije kraja
Na ATPL, INGR, IGH pogotovo.

verdi, 22.12.2008. u 16:13
DLKV je rasao 60% u 3 tjedna, zamisli koliko bi mogao nazad

a ne pitaš se zašto je ”rasao” ?
[/quote]

Ističe "lock up" radnicima. Pumpanje pred masovnu prodaju?

Da li je netko primjetio zatrpavanje prodaje 5 min prije kraja
Na ATPL, INGR, IGH pogotovo.

Inače Crobex je završio 1,3%. Zahvaljujući HT-u.
Ostale dionice su dosegle neke cijene koje su dosegle prošlu srijedu za bull run-a.
Jedino je DLKV otišao dosta iznad tih cijena, negdje 5%.
ATPL se odbila od gornjeg bollingera u četvrtak, i od tada ima problema sa prelaskom kote 700kn.
[/quote]

To istresanje u zadnjim minutama je normalna stvar, svakodnevna. Ja sam za Atpl očekivao i goru stvar ali je evidentna obrana na 700.

who dares, wins


ZSE
CROBEX 1.760,24 +1,30%
CROBIS 89,05 +0,16%
Redovni promet 24.677.502,76
Instituc. promet 14.960.795,28
Ukupni promet 39.638.298,04
Sentiment: 42 | 7 | 27

Na kraju se stalo na loptu. Sa ovo malo love što se ima planski se cilja tamo gdje mirovinci imaju interes. Neka bude sutra preko 1800 i ne žalim se.

I da se dogegamo do 1800 , tu je gornji bollinger koji je trenutno jako usko, te ćemo se odbiti ko ping-pong loptica od njega. Zadnjih dana se vučemo tih 2-3% do gornjeg bolla ko da smrdi.

AKO STE U PLUSU, TKO VAM JE KRIV ????!!!!

Meni bi bilo logičnije da se odbijemo od 2400. To razrađuju na TA ali se ja u to ne razumijem ponajbolje. Kod nas tako i tako nikakve analize ne vrijede kad se manipulira sve u 16.

who dares, wins

http://www.hfp.hr/default.asp?ID=673

Hrvatski fond za privatizaciju kreće sa licitacijama. Ne kužim tko sve ima pravo da sudjeluje?

who dares, wins



I veliki dečki su krenuli u kupovinu prije blagdana po ovoj bagateli. Biti će zanimljivo do kraja godine. [proud]

Promet jako jako jako mali.
HT i DLKV napumpali Crobex.

[/quote]
Možda je netko ovo kupovao radi toga da zaradi.Pumpanje podrazumjeva dizanje cijene bez pokrića.
Ako vi smatrate da je HT na 208 preskup,a za samo tri četiri mjeseca ova dionica donosi više od 12%
dividende .To nije pumpanje .To je pametna kupnja za investitora.
A i DLKV po ovoj cijeni je odlična kupnja.



Da li je netko primjetio zatrpavanje prodaje 5 min prije kraja
Na ATPL, INGR, IGH pogotovo.

lopina, 22.12.2008. u 17:19
DLKV je rasao 60% u 3 tjedna, zamisli koliko bi mogao nazad

a ne pitaš se zašto je ”rasao” ?
[/quote]

Ističe "lock up" radnicima. Pumpanje pred masovnu prodaju?

Da li je netko primjetio zatrpavanje prodaje 5 min prije kraja
Na ATPL, INGR, IGH pogotovo.

Inače Crobex je završio 1,3%. Zahvaljujući HT-u.
Ostale dionice su dosegle neke cijene koje su dosegle prošlu srijedu za bull run-a.
Jedino je DLKV otišao dosta iznad tih cijena, negdje 5%.
ATPL se odbila od gornjeg bollingera u četvrtak, i od tada ima problema sa prelaskom kote 700kn.
[/quote]

To istresanje u zadnjim minutama je normalna stvar, svakodnevna. Ja sam za Atpl očekivao i goru stvar ali je evidentna obrana na 700.
[/quote]
Kakva obrana.Mjenjajte termine.Nekome je to jeftino i smatra da će zaraditi.Pa 700 kn za ATPL.
TO je smješno jeftino čak i uz ovakav BDI.A kada BDI krene i ATPL će krenuti i to visoko i naglo.

Nemam ATPL,ali pitanje trenutka je kada ću je imati ako ne prodimi.

Slažem se u većini sa Vama ali bila je baš obrana jer da je htio mogao je kupiti i jeftinije npr. 695 ali je svaki puta poslije pada skidao sa aska da vrati cijenu iznad 700. Da su samo htjeli mogli su izazvati paniku samo taku.

who dares, wins

na ovoj nasoj burzi nista s nicim,
EU indexi su bili najnizi 27.10 te su poslije toga rasli do 25% sada se primjeti stagnacija…
mi smo u studenom nastavili padat cca 25% ko da ne vredimo pisljiva boba a sad rastemo kao da moramo preskocit 2200 do kraj godine.
nismo niti trebali pasti ispod 1900 a da smo mogli na 800 samo da su jos tjedan poslije 2.12 forsirali pad i HT bi pustili na 140 a ostali svi po 12 kn.
necu zaboraviti pametnog matesica, imamo srece sto smo mali i drugaciji
ili karduma, pazite ako vam djonica padne 50% treba rasti 100% da bi bili na nuli.
tada se dalekovod primjerice na 250 trzil
novinari jestu navlakaci i svakojake gluposti pisu ali mudri su znali prepoznati priliku…
o tome cemo slusat za godinu dvije kak su lopovi leglizirali zaradu do 400%
svatko je iz ovoga izasao pametniji…
imam radnicki HT i dosta ostalih perjanica pokupovanih na visim cjenama ali to jednostavno vise ne mogu zvati ulaganje.
razmisljao sam pokrenuti i neke privatne inicijative ali u ovakvoj drzavi ne zelim drzavni biljeg od pol kune kupit.

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

najveći pesimisti postaju optimisti a ekipa čeka

Vaš link

New Report

Close