Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nigdje žive sile, a na HT-u tsunami prema gore!

Zna li netko nešto što mi ne znamo?

Hell is Empty and all the Devils are Here

1751 smo probili, da neke dionice potegnu za HT-om, vrlo lako bismo danas i 1800 probili

Hell is Empty and all the Devils are Here

mene također zanima, šta je krenula kupnja na ht sad, a ispod 200 je bilo skupo….?
neki info?????


1751 smo probili, da neke dionice potegnu za HT-om, vrlo lako bismo danas i 1800 probili

Sudeći po ocjenama, čuje se škrgut zubi [lol]

Hell is Empty and all the Devils are Here


mene također zanima, šta je krenula kupnja na ht sad, a ispod 200 je bilo skupo….?
neki info?????

a možda ju dižu da bi se istresli prije 29.12 kad je lock ap za povlaštene radničke dionice..ali tko kupuje?

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


1751 smo probili, da neke dionice potegnu za HT-om, vrlo lako bismo danas i 1800 probili

HT-u 2/3 prometa Crobexa, ostatak marketa spava.
IGH,INGR, ATPL, ovise o malim ulagačima. Oprez vlada.
Dionice došle do plafona.
Europa zaorala duboko u minus.
I mi ćemo biti jako sretni ako završimo u plusu.
ZSE opet najveći rast u EUROPI.
HT pumpa Crobex.

AKO STE U PLUSU, TKO VAM JE KRIV ????!!!!

Već sad se da naslutiti da će se dizati dionice jedna po jedna, a ne sve na jednom! Samo treba biti na pravom mjestu u pravo vrijeme. Sve se dižu sa malom lovom pa se preskače u drugu. Juče Atlanska i Dalekovod, danas HT sutra nešto drugo!

who dares, wins


Već sad se da naslutiti da će se dizati dionice jedna po jedna, a ne sve na jednom! Samo treba biti na pravom mjestu u pravo vrijeme. Sve se dižu sa malom lovom pa se preskače u drugu. Juče Atlanska i Dalekovod, danas HT sutra nešto drugo!

smirite se kolega,Vi ste u zadnje vreme nervozniji nego ja
pofuk



Već sad se da naslutiti da će se dizati dionice jedna po jedna, a ne sve na jednom! Samo treba biti na pravom mjestu u pravo vrijeme. Sve se dižu sa malom lovom pa se preskače u drugu. Juče Atlanska i Dalekovod, danas HT sutra nešto drugo!

smirite se kolega,Vi ste u zadnje vreme nervozniji nego ja
pofuk
[/quote]
Ne. Dapače kolega ja sam sa dionicama u plusu prije plana. Još samo fond i osmjeh mi ne silazi sa lica. [lol]

who dares, wins




Već sad se da naslutiti da će se dizati dionice jedna po jedna, a ne sve na jednom! Samo treba biti na pravom mjestu u pravo vrijeme. Sve se dižu sa malom lovom pa se preskače u drugu. Juče Atlanska i Dalekovod, danas HT sutra nešto drugo!

smirite se kolega,Vi ste u zadnje vreme nervozniji nego ja
pofuk
[/quote]
Ne. Dapače kolega ja sam sa dionicama u plusu prije plana. Još samo fond i osmjeh mi ne silazi sa lica. [lol]
[/quote]

Ako ste kolega u plusu u ovoj godini, čestitam ! [thumbsup]

AKO STE U PLUSU, TKO VAM JE KRIV ????!!!!





Već sad se da naslutiti da će se dizati dionice jedna po jedna, a ne sve na jednom! Samo treba biti na pravom mjestu u pravo vrijeme. Sve se dižu sa malom lovom pa se preskače u drugu. Juče Atlanska i Dalekovod, danas HT sutra nešto drugo!

smirite se kolega,Vi ste u zadnje vreme nervozniji nego ja
pofuk
[/quote]
Ne. Dapače kolega ja sam sa dionicama u plusu prije plana. Još samo fond i osmjeh mi ne silazi sa lica. [lol]
[/quote]

Ako ste kolega u plusu u ovoj godini, čestitam ! [thumbsup]
[/quote]

Kolega ne zaboravite INA-u. To je jedino kaj sam prodal, a kupio štošta.

who dares, wins

PBZ INVESTOR ukinuo POSTOTAK promjene.

Poštovane kolegice i kolege, koji koristitite PBZ investor,
primjetili ste da nam je ukinut stupac u kojem je prikazivan postototak promjene aktualne cijene.

To mi puno nedostaje, jer je teško pratiti kako se cijena mijenja.

To možemo promjeniti, ako masovno šaljemo e-mail na

pbz365@pbz.hr

sa zahtjevom da nam vrate postotak.

Molim vas da podržite zahtjev i pošaljete e mail.

Svima želim sretan Božić, te puno uspjeha u osobnom i poslovnom životu i naravno rast na burzi.

:)))

New Report

Close