Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tooooooo, to nam treba….. [thumbsup]

bear trap….heheheh. Ko u padu trtžišta bull trap. Onda sam se bojao prodati ali se sada ne bojim kupovati. Na greškama se uči! [thumbsup]

Castro, 17.09.2009. u 14:56
pocela prodaja….

Da, pljuskanje po kupnji. Vidljivo na velikom broju dionica.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!




Izgleda da je cijeli forum prodao, tko će više prodavati pobogu…hahahahhahahahaah.
Ajde natrag u kupnju dok je vrijeme, vi šljakeri za burek i pivu. [lol]

evo ja protiv struje, + 500 ingr
[/quote]
Zaheb? [huh]
[/quote]
MIRIŠE na odbijanac [wink]

di su stranci?šta ne kupuju? [sealed]

Nakon 50 milja protrgovanih sa debelim plusom sa par milja u minus. [lol] To se zove "žrtva pješaka za damu".

i to strmoglavi, di ste sad strani investitori..
dobo došli na grrrobbiiijjaaa!!

strpljen..spašen Time is on my side

ajjjjjjmmmoooo kako bi rekao nas dragi Mamic…

ma nije zapravo loše veci promet s malim minusom……

zadržat ce se to nije danas taj dan……

plahe zvjerke….treba nešto sačuvati [thumbsup]

Kune nisu problem, kuna nema





Izgleda da je cijeli forum prodao, tko će više prodavati pobogu…hahahahhahahahaah.
Ajde natrag u kupnju dok je vrijeme, vi šljakeri za burek i pivu. [lol]

evo ja protiv struje, + 500 ingr
[/quote]
Zaheb? [huh]
[/quote]
MIRIŠE na odbijanac [wink]
[/quote]
Naravno

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Što je ovo sada ? Da nije premijerka zbrisala?

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

može li mi netko objasniti (naročito ako ima netki iz KD-a, to bi bilo baš super) kako je bilo jučer moguće postići ovakav rezultat… prejaki su…

JAO JAO i treći put JAO, panika u Hrvata svjetski fenomen

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Bojim se sutrašnjeg nakon ovakvog današnjeg dana na Crbexu. Kad se upale crvene lampice na softwareima u brokera u ‘rvata….

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


može li mi netko objasniti (naročito ako ima netki iz KD-a, to bi bilo baš super) kako je bilo jučer moguće postići ovakav rezultat… prejaki su…

pogledaj malo njihov rezultat u 2009.g., pa usporedi s ostalima. to je još jače… odmah se vidi da su stručnjaci u svom poslu. to ti je kao kad npr. knjižničar ivo vodi vladu ili uspješna novinarka kosor… postižu se slični rezultati… sve suprotno bi bilo pravo iznenađenje ili slučajnost… blago nama.

New Report

Close