Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na igh lud jebe zbunjenog..
Nit ovaj na kupnji sa 100 komada želi kupiti, nit čoravi želi prodati svoji 200

Medjutim čoravi nema potporu u amerikancima i na kraju ce dobit po prstima

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


ide korekcija,vidi se iz aviona,izašlo se iz bollingera i svi oscilatori pregrijani..

ide, ali ne za sve u istoj mjeri. zapravo bi se usudio reći da će CROBEX sljedećih tjedan dana kenjaviti do negdje -4/5%, a neke dionice u tom razdoblju nastaviti lagano gore. pa onda kad krene sljedeći val ponovno u skokovima dalje. [proud]




evo ja protiv struje, + 500 ingr


Zaheb? [huh]
[/quote]
MIRIŠE na odbijanac [wink]
[/quote]
Naravno
[/quote]
Zaheb 200 kom, 300 sam riješio sa +0, više me maznuo JDPL.
Nisam stigao kupiti INGR po 57, ali možda budem sutra i niže, nalozi su već postavljeni [cool]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Na igh lud jebe zbunjenog..

dakle, bolje prolazi onaj tko je lud

ajmo sad ponovno malo u zeleno jer su se ameri zazelenili… [lol]


Bojim se sutrašnjeg nakon ovakvog današnjeg dana na Crbexu. Kad se upale crvene lampice na softwareima u brokera u ‘rvata….

nikako da izbacite medu iz glave,slazem se treba biti oprezan,ali trend is your friend,i on je bull

Što je sada stala prodaja [shocked] pa evo amera u minusu

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



može li mi netko objasniti (naročito ako ima netki iz KD-a, to bi bilo baš super) kako je bilo jučer moguće postići ovakav rezultat… prejaki su…

pogledaj malo njihov rezultat u 2009.g., pa usporedi s ostalima. to je još jače… odmah se vidi da su stručnjaci u svom poslu. to ti je kao kad npr. knjižničar ivo vodi vladu ili uspješna novinarka kosor… postižu se slični rezultati… sve suprotno bi bilo pravo iznenađenje ili slučajnost… blago nama.
[/quote]

pa samo ime im kaže – Kmetska Družba. Pa nek netko uloži tamo… [pray]

koje je ovo bilo šišanje iz plusa u -1 pa opet u plus

Onima koji su prodavali sada na cijenama do 5% nizim nego jutros na nekim dionicama, bilo bi bolje da se ostave burze… IMHO… Pljujte me koliko hocete…


Što je sada stala prodaja [shocked] pa evo amera u minusu

Na ingri nije…….evo te još malo u plusu……

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Au šta vam urade danas na našem TK-au [lol]

LEAVE THE WORLD BEHINED

Bojim se da nema INE da bi minus bio popriličan.

I HT-a, ofkors…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

pogledajte na PTKM kako raja ostaje bez dionica. 13 000 komada prošlo.milina[cool]

I'LL BE BACK

Kakvo mukotrpno podizanje crobexa…..prestrasno.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close