Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro, moraš biti svjestan da ima brokera ovdje, pa samim time potiču kupnju/prodaju.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


@Febo,
Čitao sam neku analizu da se trejdanjem dugoročno ne može postići prinos kao sa držanjem. Ja trejdam kad počne padati jer onda me nitko ne pita hoću li ili neću jer jednostavno moram. Od moje love broker nema ni za pljuge ali mi je zato provizija 0,5%. Znam da mogu naći jeftinije ali mi se ne da za tu siću mjenjati navike. Ali svaki dan po 1% čuj nakupi se toga. Sa nekom masom love i jedan dobar pogodak godišnje može biti hohoho a za sad pogađam i više no moglo bi i bolje.

ako treidaš kad poćne padati kada onda kupuješ?
Kad počne rasti ili..?
Ovo je ozbiljno pitanje, stvarno me zanima

strpljen..spašen Time is on my side

Daj mi reci molim te kakva su sad iskustva sa trejdanjem
Da li se isplati ili je bolje držati?


Svakako je bolje kupiti na vrijeme i držati, ali kada počneš trejdati onda ti se to zavuće u tebe i nije ti dobro kada si u kešu niti kada si previše u dionicama.
Ja ove godine imam odličan profit jer sam ulazio i izlazio na vrijeme, međutim da sam ostao u INGR kada sam kupovao po 37,90 i 38-38,50 sada bi kapitalizirao poprilično više, ovako sam to raskenjao jer sam prerano izlazio i poslije kupovao za više.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Daj mi reci molim te kakva su sad iskustva sa trejdanjem
Da li se isplati ili je bolje držati?


Svakako je bolje kupiti na vrijeme i držati, ali kada počneš trejdati onda ti se to zavuće u tebe i nije ti dobro kada si u kešu niti kada si previše u dionicama.
Ja ove godine imam odličan profit jer sam ulazio i izlazio na vrijeme, međutim da sam ostao u INGR kada sam kupovao po 37,90 i 38-38,50 sada bi kapitalizirao poprilično više, ovako sam to raskenjao jer sam prerano izlazio i poslije kupovao za više.

[/quote]

Iste stvari su se i meni dogodile sa HT, da sam ostao sa svim u HTu zaradio bi dosta više, ovako mi se sve rastegnulo, ulaz-izlaz, brokerske naknade..sve u svemu, bolje bi mi bilo da sam samo držao i bok

strpljen..spašen Time is on my side



@Febo,
Čitao sam neku analizu da se trejdanjem dugoročno ne može postići prinos kao sa držanjem. Ja trejdam kad počne padati jer onda me nitko ne pita hoću li ili neću jer jednostavno moram. Od moje love broker nema ni za pljuge ali mi je zato provizija 0,5%. Znam da mogu naći jeftinije ali mi se ne da za tu siću mjenjati navike. Ali svaki dan po 1% čuj nakupi se toga. Sa nekom masom love i jedan dobar pogodak godišnje može biti hohoho a za sad pogađam i više no moglo bi i bolje.

ako treidaš kad poćne padati kada onda kupuješ?
Kad počne rasti ili..?
Ovo je ozbiljno pitanje, stvarno me zanima
[/quote]

Pokušavam pogoditi dno tog pada. Zadnji primjer. Prodao Atgr jer je malo pala pa se prebacio u Igh na 3450 i Viro 325- 275. Ostalo nisam ni dirao jer je bila lavina. Pogriješio sam što nisam izlazio iz Korfa jer sam ga mogao kupiti niže. Igh promašio jer ga je bilo na 3000 tjedan dana.

who dares, wins

ide korekcija,vidi se iz aviona,izašlo se iz bollingera i svi oscilatori pregrijani..


ide korekcija,vidi se iz aviona,izašlo se iz bollingera i svi oscilatori pregrijani..

I na HTu?

strpljen..spašen Time is on my side


ide korekcija,vidi se iz aviona,izašlo se iz bollingera i svi oscilatori pregrijani..

vidi ocjenu [proud] opet dosta casha vani…. [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Izgleda da je cijeli forum prodao, tko će više prodavati pobogu…hahahahhahahahaah.
Ajde natrag u kupnju dok je vrijeme, vi šljakeri za burek i pivu. [lol]


Izgleda da je cijeli forum prodao, tko će više prodavati pobogu…hahahahhahahahaah.
Ajde natrag u kupnju dok je vrijeme, vi šljakeri za burek i pivu. [lol]

evo ja protiv struje, + 500 ingr

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

http://www.seebiz.eu/hr/analize/kosor-u-ponedjeljak-no-ine%2c-dugove-cemo-rijesiti-do-kraja-godine,56318.html

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/hnb-ove-godine-ulozeno-900-milijuna-eura%2c-nema-izvanrednog-izvlacenja-dobiti,56333.html

Sad se počelo tgovati,daj što daš..



Izgleda da je cijeli forum prodao, tko će više prodavati pobogu…hahahahhahahahaah.
Ajde natrag u kupnju dok je vrijeme, vi šljakeri za burek i pivu. [lol]

evo ja protiv struje, + 500 ingr
[/quote]
Zaheb? [huh]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

pocela prodaja…. [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close