Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zatvaram burzu na sat vremena odo gledat dokumentarac na prvom pa kad vidim da ima i gorih stvari bit ce mi lakse opet upaliti gledalicu
pozdrav maminepare

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj

Šta je ovo? Ponestalo velikima dionica za rušenje?…pih..ja sam mislio da su ovi veliki igrači veliki i da mogu oni to još porušiti, a ono male bebe,sad žicaju od malih na kupnji vjerojatno………

Ja bi prije rekao da mirovinci ne ulaze na domaću burzu koliko bi mogli (vidimo to iz primjera AZ fonda koji se orjentirao na strana TK). Analizirajući podatke u Top10 na većini naših dionica (izvor: http://www.mojedionice.com) ne vidim izlazak mirovinaca iz dionica.
Nadam se da su i iz OIF-a povukli udjele koje su mislili i da će napokon poslije kiše zasjati sunce.

"Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretni, a još čudnije kako nam često baš to malo nedostaje!"

Pokušava se sa ht-om okrenut smjer……e pa sad nek ne hebu nek nam ostave da
pokupujemo za bagatelu…


pametnom jasno kad jurčić počinje rješvatati krizu u sanaderovoj vladi
čovjek koji je bio u timu političara koji je rekao da cemo moci sve dionice moci zamjeniti za djak krompira

Sory prijatelju, ali čovjek je izgleda bio vidovit. Pogledaj tržišnu kapitalizaciju svih naših izlistanih firmi kako pada. Da smo prodali na vrijeme, nas pet danas možemo kupiti solidnu firmicu na burzi.

Netko je jučer pitao zašto trezori kupuju, pa im evo odgovor. Danas za siću na burzi kupiš kontrolni paket konkurentske firme pa nek pjevaju borbene.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

E sad je pitanje kak budemo sutra otvorili jer za danas nije problem vidit da nebu niže…..
al kaj to znači kad nikad neznaš kak budemo sljedeći dan otvorili….


skriveni….

Ima tih skrivenih koliko ti srce želi na svim likvidnijim i malo boljim dionicama. A nisu ni baš tako dobro skriveni. Netko ih dobro vidi.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-ina-potonula-na-1.200-kuna%2c-ht-korak-od-minimuma,30438.html


http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-ina-potonula-na-1.200-kuna%2c-ht-korak-od-minimuma,30438.html

Pa koji su to nepismeni kreteni u toj j… redakciji kažu na kraju članka da je petrokemija za prvih d9 mjeseci ostvarila gubitak 30 milja kuna



skriveni….

Ima tih skrivenih koliko ti srce želi na svim likvidnijim i malo boljim dionicama. A nisu ni baš tako dobro skriveni. Netko ih dobro vidi.
[/quote]
Vide se po transakcijama, Abac mi kasni pa uspoređujem
Ono maloprije na Dlkv sam pogriješio [embarass]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ne bi me začudilo da padnemo na 1000 bodova ,više mi ništa nije nemoguće


Vide se po transakcijama…

Ma, vide njih dobro pravi igrači. Uvijek sam se pitao kako netko opali po skrivenom (bilo na bidu ili asku) sa točno onoliko dionica koliko je velik taj nalog.

[sealed]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


E sad je pitanje kak budemo sutra otvorili jer za danas nije problem vidit da nebu niže…..
al kaj to znači kad nikad neznaš kak budemo sljedeći dan otvorili….

meni se čini da je velikima za danas ponestalo municije za rušenje, pa se boje da ne ode gore više od koliko je bilo jučer najmanje, jer bi onda ispali papci…. a i morali bi malo više iskeširati…a koji amateri,užas!


JAMESDEAN…… ti si se našao mene prozvati? Izvor informacija se ne otkriva…

Zašto nisi provjerio ovu istinu sam – pa to danas uopće nije teško. Kad provjeriš- javi se- uz ispriku-
naravno! e, djeco….

Ekskluzivno! Provjerio sam! NIJE ISTINA DA FIMA NIJE ISPLATILA PLAĆU ZA 10. MJESEC!

Izvor informacija se ne otkriva…

***obrisano***

Blago onima koji nemaju dionice. Uopće nisu svjesni da se bliži smak svijeta [smiley]

New Report

Close