Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čudne akcije na Atlantskoj:

ATPL-R-A 1.230,00 1.229,00 1.230,00 1.420,00 1.230,00 -6,82% 20.156.590,52 15.580

who dares, wins




Gledam listu prijatelja i pere me neki osječaj da mi je Baron previše u portfelju [lol]
stavija sam sad sancheza,ima li ko listu njegovih nickova? [sealed]

Slijedeći tvoji prijatelji su duhovi Barona von Spammera:

nebrishi, sanchezz, instinkt, KRKANKO, sadni

Jebate, pa ti si frend samo s Baronom? [lol]
[/quote]

proljev, scheisse,…..
[/quote]

marijano

Surround all arround when it hits the ground


Poćeo odbijanac ,slabo ste drukali danas pa i mije nešto puno pao crobex

meni se čini da si ti nedovoljno drukao da ide sve gore…ili nisi imao dovoljnu podršku od drugih druakača…


Pojačavaju se nalozi

gle, ne ide na silu, ljudi ocekuju popunjavanje gapova i to je to.
poslije gapova idemo gore…

poslao mi baron zahtjev za prijateljstvom..prihvatio jer mi stalno blica..je to onaj baron što ga Rocco Silfredi guzi??

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

evo i sančez mi poslao..ko je sad taj??

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Mislim da je INA u velikoj mjeri odrađena.
Mislim da smo na vrhu dna. [lol]
Sad jeli teća latena ili Zepter višeslojna,pitajte Wlada [sealed]


evo i sančez mi poslao..ko je sad taj??

pa frend od castra i jos mnogih na forumu
pofukov duh

Ako je danas lova sjela na račune naftaša,pa kada izvrše uplatu na brokerski račun,to će sjesti dan kasnije,znači danas opet ništa od up,up.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

ma da, nemaju ni kune na računu nego im baš treba sjesti ina

snaga udarca mi varira


Ako je danas lova sjela na račune naftaša,pa kada izvrše uplatu na brokerski račun,to će sjesti dan kasnije,znači danas opet ništa od up,up.

Dofuraj uplatnicu kod brokija i trži kolko oš

Surround all arround when it hits the ground

zna li itko ima li negdje na netu naći vrijednosti crobeksa numeričke iznose po danima ( barem zadnja 3-6 mjeseci)… ne graf, nego iznosi , pa da se može isprintati

može link i preko pp-a

hvala znalcima


evo i sančez mi poslao..ko je sad taj??

pa kaj ne vidiš da je "marijanko" nestao
isto ko i looser….instinkt….hoču lovu…itd

@ hrki

Bolje da ne vidiš koliko su dionica prosipali i koliko je to milijardi kuna u zbroju …
puno, puno manje nego su okrnjenih udjela realno isplatili ulagačima o čemu postoje izvješća !

Na isti će način "naše" banke sada popapati gospodarstvenike koji im duguju i traže kredite …

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!



Ako je danas lova sjela na račune naftaša,pa kada izvrše uplatu na brokerski račun,to će sjesti dan kasnije,znači danas opet ništa od up,up.

Dofuraj uplatnicu kod brokija i trži kolko oš
[/quote]

To baš ne pali kod svih,prošle godine sam ja uplatio direktno preku uplatnice malo veću cifru,i otišao u brokersku kuću,ali "žao im je bilo što to nemogu oni provesti na brokerski račun dok banke ne prebaci službeno" i tako je i danas,kod nekih. [shocked]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

New Report

Close