Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pojačavaju se nalozi

pojačavaju se nalozi – sa pojačalom….

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


A gledaj sad kupovine

Pa dobro, koliko ti toga još imaš za prodati? [wink]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Dax prelazi +3%

Bio jutros 2 puta kod brokera ljudi dolaze i kupuju,vjerojatno neće svi ali dio će se ipak vratiti na burzu.

IMT?



A gledaj sad kupovine

Pa dobro, koliko ti toga još imaš za prodati? [wink]
[/quote]

Ma di je ta Hanfa i Samodol…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Pa znaš gdje je ,šta ja imam s njima

Gledam listu prijatelja i pere me neki osječaj da mi je Baron previše u portfelju [lol]
stavija sam sad sancheza,ima li ko listu njegovih nickova? [sealed]


Bez uvrede ali većina vas je na ovom forumu naivnija od djeteta predškolskog uzrasta.
Šta ste mislili da će to sranje samo tako završiti?
Pa jučer su fondovi digli Crobex da se vi ne biste uplašili i odustali danas i narednih dana od kupovine dionica novcem od INE. Navukli su vas i tako će nastaviti i narednih dana.
Odrat će vas!

Apsolutno, istog sam mišljenja, osobno mogu samo kupovati na razinama nižim od onih za vrijeme "crnog petka" no i tada će biti upitno, čak sam bliži uvjerenju posve stajti po strani dok se potpuno ne završi ova trakavica, te da se stanje na svetskim burzama ne stabilizira, čekati i godinu dana ako treba!

Da mi je vidjeti tko to prodaje na ovim smiješnim razinama.
Ja svoje nedam dok ne dođu tamo gdje želim, pa makar morap čekati do božića 🙂

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Gledam listu prijatelja i pere me neki osječaj da mi je Baron previše u portfelju [lol]
stavija sam sad sancheza,ima li ko listu njegovih nickova? [sealed]

Slijedeći tvoji prijatelji su duhovi Barona von Spammera:

nebrishi, sanchezz, instinkt, KRKANKO, sadni

Jebate, pa ti si frend samo s Baronom? [lol]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


Gledam listu prijatelja i pere me neki osječaj da mi je Baron previše u portfelju [lol]
stavija sam sad sancheza,ima li ko listu njegovih nickova? [sealed]

…Dobar. [thumbsup]Ma ja sam ih sve stavijo na listu..živciralo me ono blinkanje po ekranu..ha..ha..ha.


Bio jutros 2 puta kod brokera ljudi dolaze i kupuju,vjerojatno neće svi ali dio će se ipak vratiti na burzu.

Super, imati ćemo nove male ulagače koji misle da je sada pravo vrijeme za kupnju, a kada shvate da nije, onda će biti zanimljivo, u protivnom bi bili uvijek na 0 ili u plusu.


Dax prelazi +3%

A koliko su pali jucer? Jesu li povratili jucer izgubljeno? Bojim se da nisu ni izbliza.
[wink]



Gledam listu prijatelja i pere me neki osječaj da mi je Baron previše u portfelju [lol]
stavija sam sad sancheza,ima li ko listu njegovih nickova? [sealed]

Slijedeći tvoji prijatelji su duhovi Barona von Spammera:

nebrishi, sanchezz, instinkt, KRKANKO, sadni

Jebate, pa ti si frend samo s Baronom? [lol]
[/quote]

proljev, scheisse,…..

New Report

Close