Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


normalno da se budi,stigla mi para od INE

Misliš:normalno da se budi,stigla IM para od INE [lol]

ZSE
CROBEX 2.572,04 -1,34%
CROBIS 94,91 -0,07%
Redovni promet 56.569.112,03
Instituc. promet 24.071.607,29
Ukupni promet 80.640.719,32

who dares, wins


IMA LI KOGA NA FORUMU IZ BANAKA ?

Ako ima molim kratak odgovor: ….vraća li se išta on love INE natrag na BURZU?? Hvala,

Nešto sitno.


Bez uvrede ali većina vas je na ovom forumu naivnija od djeteta predškolskog uzrasta.
Šta ste mislili da će to sranje samo tako završiti?
Pa jučer su fondovi digli Crobex da se vi ne biste uplašili i odustali danas i narednih dana od kupovine dionica novcem od INE. Navukli su vas i tako će nastaviti i narednih dana.
Odrat će vas!

mislim da je ista prica bila poslje prodaje Plive , kada vidi čuda ono pukla korekcija , samo sto je sada ipak nesto drugo.
Ipak je CASH-R-A , neko duze vrijeme najsigurniji .

najvrednije stvari u životu su besplatne


Bez uvrede ali većina vas je na ovom forumu naivnija od djeteta predškolskog uzrasta.
Šta ste mislili da će to sranje samo tako završiti?
Pa jučer su fondovi digli Crobex da se vi ne biste uplašili i odustali danas i narednih dana od kupovine dionica novcem od INE. Navukli su vas i tako će nastaviti i narednih dana.
Odrat će vas!

Misliš da smo naivci….e pa ovako sad sljedi period smirivanja a onda vjerojatno lagani rast
jer cjene su primamljive……nema tu niš prek noći, to je proces koji traje….jedino
nekakva velika negativna iznenađenja na zapadnim marketima mogu poremetit sljed
događaja…..niko nemože bit siguran u kretanja marketa pa tako i ovaj pogled nemora
bit točan, al da smo veslo sisali nismo…


Europa se budi,a mi opet spavamo kad ne treba. [cry]

oprosti ali ti moram nekaj reci
pofuk je tak imo lepo misljenje o tebi a ti se sada tak deres da se evropa budi da bus jos i pofuka zbudil
pusti ga na miru ak nas je vec napustio
pofukov duh

Poćeo odbijanac ,slabo ste drukali danas pa i mije nešto puno pao crobex



Europa se budi,a mi opet spavamo kad ne treba. [cry]

oprosti ali ti moram nekaj reci
pofuk je tak imo lepo misljenje o tebi a ti se sada tak deres da se evropa budi da bus jos i pofuka zbudil
pusti ga na miru ak nas je vec napustio
pofukov duh
[/quote]

O Pofuče prijatelju stari,tu si ti nama,to je najbitnije. [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Još kad počnu izviješća ,pa će ljudi vidjet da i nije tako csve crno.dokaz Ameri jučer

ATPL izgubila 300kn od otvaranja. [bye]


ATPL izgubila 300kn od otvaranja. [bye]

Ej barone pa neznaš više ni oduzimat ni zbrajat kolko si ushićen…..he he barone

a kakva će izvješća bit sljedeće godine, kad se bankarsko-kreditna kriza odrazi na poslovanje industrije….u tom je problem….

Moderatora treba zabranit!!!

Polako izranjamo.
Do kraja smo u plusu [bye]

Pokušaj rušenja nije uspio

A gledaj sad kupovine

New Report

Close