Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Futuresi su u minusu, mogli bi Ameri konačno završitijedan dan u plusu. do sada je bilo obrnuto, futuresi zeleni, pa iotvaranje lagano u zeleno, pa lagani preikret u crveno pa pljus debelo dolje.

trenutno mi se jedino ledo, koei i ht cine stabilni i spremni za povuc malo gore.. na ostalima su jos uvijek staklene nožice

Glory, glory, Man United!!

evo da pozdravim i najavim prestanak praćenja svih burzovnih zbivanja
Isto tako ne prodajem ništa makar umro od gladi, ovak jeftino ne dam nikome.
Vidimo se za godinu dana!

svira mi u glavi ona od Idola: …LAŽ LAŽ LAŽ JE BILO SVE… [lol]

popapan velki nalog na ingri… samo da ne dodje novi

Glory, glory, Man United!!

Dionica dana TNSA! Živio trezor!

Pozdrav iz Novigrada!

Sančo&Febo

…uz škrgut zubiju. [bye]

fond manageri su zasad dobro

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Tigruse ,neko nam spašava bid na Ledu… dopunjeno 200kom. na 5xxx

bubnuo sam i ja 7 kom!
moj nalog u 13:23
jebiga zadnju lovu vucem iz carape!
ako 5000kn nije dobra kupnja za LEDO onda sve u qrac!

najbolje bi bilo da zatvore burzu jer ovo nema smisla…

E dečki, ajde dobro i curice a kakva je prognoza u Novigradu ? Ili I Vi kao oni šaljivđije ošli malo potrošit jer ima najava o sanaciji pušiona i balona što ste ih napuhali.

Davno sam pitao na ovom mjestu dali neko djeco pamti kako su ameri zajebali arape na burzi pa mi se čini da su im ovi to sad vratili ! Baš me zanima ima li neka pametna analiza kaj se desilo STVARNO ! ! !

pa mi danas necemo 100 mil. prometa skupit.. pa dobro kakva je to akcija spasavanja…

ako i u pon roknemo i mi cemo zatvorit burzu sigurno ali ondanse vise nece moc niti kupit, ovo je mozda zadnji vlak.. IMHO

Glory, glory, Man United!!


trenutno mi se jedino ledo, koei i ht cine stabilni i spremni za povuc malo gore.. na ostalima su jos uvijek staklene nožice

ko je reklamiro HT i LEDO ?
[proud]

janez? [sealed]


najbolje bi bilo da zatvore burzu jer ovo nema smisla…

ne postoji takva opcija u HANFinom pravilniku

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

jeb. .. raja se opet navlači na kupnju
pa dajte ljudi stanite malo spustite se na zemlju pričekajte koji dan da se sve to malo smiri
ja stvarno ne razumijem u čemu je problem biti malo strpljiv

mi smo ipak zemlja slučaj


Futuresi su u minusu, mogli bi Ameri konačno završitijedan dan u plusu. do sada je bilo obrnuto, futuresi zeleni, pa iotvaranje lagano u zeleno, pa lagani preikret u crveno pa pljus debelo dolje.

Da upravo tako dobro si primjetio. evo stotka

IMT?

evo zasad nećemo propast
http://www.jutarnji.hr/novac/bizzbuzz/clanak/art-2008,10,10,Rohatinski_intervencija,136440.jl
http://www.jutarnji.hr/novac/bizzbuzz/clanak/art-2008,10,10,Rohatinski_intervencija,136440.jl

New Report

Close