Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Trenutna cijena dionica:
ATPL- 1135 kn je na nivou cijene dionie 13.02.2007
ADRS-p-a 235 kn —————————-23.10.2003
ZABA-r-a 218 kn —————————- 03.01.2006

ajme ljudi moji, bolje da nisam dolazio za komp danas..

inace gledo na bloombergu analiticari prognozirali GE-u 10% manju dobit nego lani.. koji idioti majke ti.. a buffet ih dokapitalizovao onako grubo bez vazelina..

potaknuti tom analizom danas svi prodavali GE tako ako se prognoza ostvari ovo je mozda stvarno bilo dno (sto se amera tice)

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



najbolje bi bilo da zatvore burzu jer ovo nema smisla…

ne postoji takva opcija u HANFinom pravilniku
[/quote]

nek ju onda upisu!!!!
izvanredna sjednica skupstine hanfe.
glasanje telefonom!

djeluj febo, djeluj!

hebo Vas ja, pa sta radite tamo u novigradu????

Samodol_HANFA nisu mogli odabrat gori trenutak doli 2-gi puta liberalizirati ulaganja MF i OIF s tim da IOF nemaju para, to sve govori.

Koji je to udar na TK uz sve ostale globalne utjecaje, nemjerljivo.

Trebao je zaštopati MF a liberalizirati OIF




najbolje bi bilo da zatvore burzu jer ovo nema smisla…

ne postoji takva opcija u HANFinom pravilniku
[/quote]

nek ju onda upisu!!!!
izvanredna sjednica skupstine hanfe.
glasanje telefonom!

djeluj febo, djeluj!

hebo Vas ja, pa sta radite tamo u novigradu????

[/quote]
svi zaljepljeni na komp. i trejdaju ko ludi.. nakon toga orgije..

hrvoje, dinko, ante i ekipa, goli i veseli..

inace, uopce ne sumnjam u streloviti rast iznad svih ocekivanja nakon ovog armagedona.. mislim da je ekipi vrlo jasno kakva se sranja sve spremaju i da ce biti jednostavno uzmi pare i bjezi..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

kakva agresija na atpl … [shocked]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

ne bu dobro ide atpl prem 900

Postanite Eu-robovi

NE! Ja mislim da bi se sada svi trebali prek na prek posvaditi! To bi bilo dno dna.
šala mala

strpljen..spašen Time is on my side


ne bu dobro ide atpl prem 900

htio sm se prekrcati iz HTa u ATPL, ali mi ne daju preko margina.
hebem ti margine!
a sve sam rezerve vec pometao u dionice…
neka ogranicenja imaju….
i sta sad?
ne mogu kupovati atpl…
[cry] [cry]

Splitska banka ima trenutno adekvatnost kapitala oko 11.57% .
To je jedini problem jer mora biti iznad 12%; po novom zakonu. Zasad je ok. To ne znaci da je netko treba dokapitalizirati jer u adekvatnost kapitala ulazi i izracun dobiti za godinu koja nije mala (nije ni velika jer je SG jedna od neefikasnijih banaka-los management).

Ako je istina da je prodaju onda nece doiti vise od 2BV po meni jer trenutno nema kpitala toliko; restriktivne mjere su takve kakve jesu.

Na granicnoj koja ce se sudeci po svemu vjerovatno ukinuti (po napucima EU-a to bi ionako trebalo napraviti bez ovoga sto se desava) oslobodit ce se nekih 400 mil kn sto daje jos doiti od 15-20 milja kuna ekstra.

ROE je nekakvih 11.15%.

i puno sam rekao za 2BV.
A platili su je preko 3.7 mislim.

Osim ako ne postanu turbo efikasni.
Cost to income od nekih 64% se moze srezati na 58% postepeno ali tesko.

Oko 2BV bi trebala biti cijena ovako od oka.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

treba nam nova runda podrske… i to ocajno

Glory, glory, Man United!!

Potrošena je municija na svim dionicama. Što sad? Ostali smo samo mi mali.

Crobex u minusu više od 11%. Izgleda da ni danas nije taj dan. Morati ćemo izgleda čekati crobex na 0 bodova pa da krenemo ispočetka


Polako dečki, nema potrebe za prijetnjama. Treba ohladiti glave kako god netko zna.

ja sam hladne glave.
evo da podsjetimo na sustinu problema.


NE! Ja mislim da bi se sada svi trebali prek na prek posvaditi! To bi bilo dno dna.
šala mala

pusti ti salu nego gdje su moji cevapi
[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close