Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vlalonca: ” Ovo mi zvuči ovako: vlalonca stfu nemaš pojma, glup si i odi spavat, a sutra to ide up up ili? ” ja to nisam rekao [smiley]

nema veze ja sam to tako shvatio
[undecid][undecid][undecid]
Uglavnom ovo je idealno vrijeme za prodati pa za par dana opet kupiti i to me čeka ovaj tjedan

O kakvom padu dolara ovdje neki stalno pričaju,dolar raste neprestano zadnjih tjedan dana!Kao Amerika će propast!? EU je za Amere nula…..


Cijenjeno gledateljstvo, Amerika je zagazila gano u crveno. Vaš link Ipak je kolega Croman pogodio.[thumbsup]

To je kratkoročno crvenilo zbog kapitalizacije dobiti. Bilo najavljeno i prije otvaranja Wall Streta danas. Zato će im već sutra terminski indexi biti u plusu i najavljivati ponovni uzlet.

Ukupno korisnika: 70
Ukupno gostiju: 48698
al se čitamo… nadam se da svi ovi gosti imaju nekaj pametnog za naučit iz ovih komentara!!! [thumbsup]

nema predaje!!!!!!!


Baron: ” Cijenjeno gledateljstvo, Amerika je zagazila gano u crveno. Vaš link Ipak je kolega Croman pogodio.[thumbsup] ” To je kratkoročno crvenilo zbog kapitalizacije dobiti. Bilo najavljeno i prije otvaranja Wall Streta danas. Zato će im već sutra terminski indexi biti u plusu i najavljivati ponovni uzlet.

kak Europa danas [lol] [lol] [lol] [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Baron: ” Cijenjeno gledateljstvo, Amerika je zagazila gano u crveno. Vaš link Ipak je kolega Croman pogodio.[thumbsup] ” To je kratkoročno crvenilo zbog kapitalizacije dobiti. Bilo najavljeno i prije otvaranja Wall Streta danas. Zato će im već sutra terminski indexi biti u plusu i najavljivati ponovni uzlet.

kapitalizacija kazes? a da nije mozda nafta 123 $ i raste?

Stocks Decline as Oil Prices Creep Higher
http://us.rd.yahoo.com/finance/finhome/topstories/apf;_ylt=A9j8aq5R9SFIJCkBhQ27YWsA/*http://biz.yahoo.com/ap/080507/wall_street.html

Amerika iso miki, potonuće.
^DJA DOW JONES COMPOSITE INDEX 4,473.03 2:42pm ET Down 75.56 (-1.66%) Components,
^DJI DOW JONES INDUSTRIAL AVERAGE IN 12,865.81 2:42pm ET Down 155.02 (-1.19%)
^DJT DOW JONES TRANSPORTATION AVERAG 5,234.02 2:42pm ET Down 134.13 (-2.50%)
^DJU Dow Jones Utility Average 508.06 2:42pm ET Down 6.89 (1-.34%)

Šta sad znalci moji? DOW 12865 bodova

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Amerika iso miki, potonuće. ^DJA DOW JONES COMPOSITE INDEX 4,473.03 2:42pm ET Down 75.56 (-1.66%) Components, ^DJI DOW JONES INDUSTRIAL AVERAGE IN 12,865.81 2:42pm ET Down 155.02 (-1.19%) ^DJT DOW JONES TRANSPORTATION AVERAG 5,234.02 2:42pm ET Down 134.13 (-2.50%) ^DJU Dow Jones Utility Average 508.06 2:42pm ET Down 6.89 (1-.34%) Šta sad znalci moji? DOW 12865 bodova

Buš sutra vidio kaj!
Ovi koji nas vrijeđaju, oni koji nam šalju PM i vrijeđaju (bar mene) sutra budu prvi prodavali jer su im njihove oči na pola otvorene a kada ih otvore skroz onda će biti još bolje.

e moja nafta http://finance.yahoo.com/futures [bye][bye][bye][bye][bye]


Ukupno korisnika: 70
Ukupno gostiju: 48698
al se čitamo… nadam se da svi ovi gosti imaju nekaj pametnog za naučit iz ovih komentara!!! [thumbsup]

Dobar [lol]

od vijesti da je u prva četiri mjeseca ove godine u hrvatskoj registrirano 14,9 posto vozila više nego u istom razdoblju lani više me je obradovala samo vijest http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=adea6cec-df47-4a1a-b9ae-52667284d56c&open=sec 🙂

ma reci ti meni, što je to bolje od recesije? [proud]

www.knjigara.com

Radić gradi novi most preko Save:
http://www.vecernji.hr/newsroom/regions/zagreb/3076053/index.do


Amerika iso miki, potonuće. ^DJA DOW JONES COMPOSITE INDEX 4,473.03 2:42pm ET Down 75.56 (-1.66%) Components, ^DJI DOW JONES INDUSTRIAL AVERAGE IN 12,865.81 2:42pm ET Down 155.02 (-1.19%) ^DJT DOW JONES TRANSPORTATION AVERAG 5,234.02 2:42pm ET Down 134.13 (-2.50%) ^DJU Dow Jones Utility Average 508.06 2:42pm ET Down 6.89 (1-.34%) Šta sad znalci moji? DOW 12865 bodova

Ako bude, bude majstore drukeru.[embarass]
Okrenilo se par posto ovih tjedana pa ajmo ispočetka.[lol]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Amerika iso miki, potonuće.
^DJA DOW JONES COMPOSITE INDEX 4,473.03 2:42pm ET Down 75.56 (-1.66%) Components, ^DJI DOW JONES INDUSTRIAL AVERAGE IN 12,865.81 2:42pm ET Down 155.02 (-1.19%) ^DJT DOW JONES TRANSPORTATION AVERAG 5,234.02 2:42pm ET Down 134.13 (-2.50%) ^DJU Dow Jones Utility Average 508.06 2:42pm ET Down 6.89 (1-.34%) Šta sad znalci moji? DOW 12865 bodova

Amerika je potonuće za tebe i tebi slične. Medvjedi vas navukli na tanak led.
Uobrazio si da si medvjed, a ti si običan bik koji sjedi.

Da stvarno imaš nešto u toj glavi, mogao si ovih mjeseci tamo fino zaraditi …

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Amerika je potonuće za tebe i tebi slične. Medvjedi vas navukli na tanak led.
Uobrazio si da si medvjed, a ti si običan bik koji sjedi.

Da stvarno imaš nešto u toj glavi, mogao si ovih mjeseci tamo fino zaraditi …

Gotova je ova runda stari moj.
Evo oni koji su do jučer drukali UP UP (ivana7 i slični) su počeli izlaziti.
Pitanje je zašto?
Nafta je na 123.57$

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

kako bi bilo lako svima zaradit na burzi kada bi bilo presudno kakvo je stanje preko bare,nebi bilo smetlara,drvosječa,brokera,vozača,farmera,pravnika,doktora… svi bi pratili američku burzu i na osnovu toga kupovali i prodavali i obogatili se, e kolege,kolege!?

NEMA PREDAJE

New Report

Close