Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo kako se trgovalo jučer i danas je koma, … ništa nemoš prodat ništa ni kupit … prometi su jadni da jadniji nemogu bit, … jadne li burze.

Cookie Monster

52.075 gostiju,kad sam se učlanio na forum 30.000 je bilo znanstvena fantastika.Ima nas ko pljeve(tako se kaže u Slavoniji).

Ovo je stvarno nepotrebno komentirati.
Zbog čega su Ameri danas u takvom minusu?
^DJA DOW JONES COMPOSITE INDEX 4,454.65 4:04pm ET Down 93.94 (-2.07%) Components,
^DJI DOW JONES INDUSTRIAL AVERAGE IN 12,814.35 4:04pm ET Down 206.48 (-1.59%)
^DJT DOW JONES TRANSPORTATION AVERAG 5,206.58 4:03pm ET Down 161.57 (-3.01%)
^DJU Dow Jones Utility Average 506.67 4:04pm ET Down 8.28 (-1.61%)

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


To se polako izvlači lova za odlazak na EURO…

Ma kakav odlazak na EURO,
to je za kladionicu, bolje se zaradi nego na burzi. [smiley][smiley]

Želim biti bik, ali sam još uvijek tele.


52.075 gostiju,kad sam se učlanio na forum 30.000 je bilo znanstvena fantastika.Ima nas ko pljeve(tako se kaže u Slavoniji).

Ma da. Izašlo Hanfaino izvješće i svi su u strahu jer su računali na bolje rezultate. Ispada da su forumaši PD-a sami digli Crobex.[lol]
Spašen je pokoji fond, točnije rečeno malo im je produžen život, a kad krene strka tko nije za kompom ili otišao negdje u divljinu dok skuži što se događa mogao bi zbrajati lijepe gubitke.
U očekivanju da dobijemo HT dividendu biti će još kako tako, a poslije ćemo vidjeti što bi to još moglo održavati burzu na ovim razinama.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

Evo sjetio sam se prvog mogućeg udara na crobex. Prema hodogramu bi krajem ovog mjeseca i početkom lipnja radnici HT-a trebali početi uplaćivati dionice sa popustom.
Što mislite hoće li netko od njih možda prodavati dionice i udjele koje već imaju? Pri ovakvoj šugavoj (danas promet 51mil???) likvidnosti kako bi se to moglo odraziti na Crobex?

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


Gotova je ova runda stari moj.
Evo oni koji su do jučer drukali UP UP (ivana7 i slični) su počeli izlaziti.

– opet si me uhvatio na udicu.
– pogledaj samo svoje pisanje i na što to liči.

– pratim ja što se piše i na temi analize, gdje sa onim Šveđaninom još tražite gdje je četvrti val.
– ja nisam toliko stručna,
– ali zar na temi Best bay nisam napisala došlo vrijeme za bogaćenje kad je crobex bio na 3.200, a po Vama, upravo kad ste svi postali Ivek crobi je morao ići na 2.500 , koje ste samo tada novce pogubili, a najsmiješnija su mi bili otkrića stop loss naloga na -50, sjetite se malo što ste sve pisali.
– evo i sada kad je većina bila u kešu, stavila sam svoj ugled na kocku i napisala slijedi rast, jesam li pogodila,
– evo i ti dans pišeš bay signal na HT, a kada sam ja napisala nakupovala se toga, lijepo ste me zahebavali, biti će toga i jeftinije, ali netko vidi taj signal i ranije.
– danas sam prodavala, malo toga.
– sutra vidim tri prilike za kupnju,
– neke dionice ću i sutra prodavati.
– ali ja zarađujem na burzi, a Vi sjedite i dalje na kešu.
– a lova mi trenutno treba samo za drugi krug.
– po meni sutra crobex također pada, ali uvijek ima i interesantnih dionica za kupnju, ali ako može i jeftinije zašto ne.
– i molim te objasni mi kada sam ja tu drukala.
– jer sve što sam napisala se je i dogodilo.
– i zbilja mi je bilo zabavno zahebavati sve Vas u kešu.
Pozdrav i ugodno čekanje crobexa na 2.500 [lol] [lol] [lol]

Evo vam najjači sell signal.
Ivana se počela iskrcavati.
[thumbsup]

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

Ivana slažem se da uvjek ima dionica isplativi za kupnju ,
a za prodati zavisi po koliko si što kupovao .
Moram priznati da sam te pratio u par dionica i nisam pogriješio .
Nadam se da za sutra mislimo na iste dionice .
Hvala i sretno![thumbsup]


Evo vam najjači sell signal.
Ivana se počela iskrcavati.
[thumbsup]

– iz nekih dionica nikada.
– uvijek sam minimum 50 – 70% u dionicama.
– u svakoj korekciji imate dionice koje dobro stoje, tada se one prodaju a kupuje ono što je bezobrazno jeftino,
– ali ja uvijek mogu angažirati i dodatnu lovu.
– pročitajte u knjigama, sada su korekcije češće i puno manje traju.
– a na samome dnu je zbilja teško kupovati,
– kad bi tržište palo i krenulo lagano gore bilo bi o.k.,
– ali toga jednostavno nema,
– puno je špekulativne love željne brze zarade i ti rastovi su strašno veliki, sada smo vidjeli kako to izgleda i kako je dio ekipe s ovoga foruma ostao u kešu i od muke drukaju po cijeli dan,
– što mislite je li oni to drukaju zbog Vas ili sebe,
– drukaju zbog sebe, jer žele jeftino kupiti,
– ali su jako plašljivi zbog velikih gubitaka koje su imali u ovoj godini i stop loos naloga.
– sada se najviše boje slijedećih možebitnih gubitaka.
Pozdrav i ugodno čekanje crobexa na 2.500, ali bi Ivek rekao može to i niže, jel tako gospon Ivek,[lol] [lol] [lol]


Ivana slažem se da uvjek ima dionica isplativi za kupnju ,
a za prodati zavisi po koliko si što kupovao .
Moram priznati da sam te pratio u par dionica i nisam pogriješio .
Nadam se da za sutra mislimo na iste dionice .
Hvala i sretno![thumbsup]

– evo i konkretno.
– sutra pratite izvješće HT, to će biti najbolji signal za kupnju ili prodaju, na to Vam sigurno neće utjecati nikakvi svjetski indexi a niti nikakvo pisanje na forumu, jer su tu fondovi glavni igrači.
– ali druge dvije dionice koje namjeravam kupiti nisu toliko likvidne i forum bi im samo digao cijenu.
– također mislim kao danas prodavati 5-6 dionica, ne zbog toga što su loše, treba mi keša zbog drugih prilika na kojima mogu zaraditi više.
Pozdrav !


krpa: ” Amerika je potonuće za tebe i tebi slične. Medvjedi vas navukli na tanak led. Uobrazio si da si medvjed, a ti si običan bik koji sjedi. Da stvarno imaš nešto u toj glavi, mogao si ovih mjeseci tamo fino zaraditi … ”
Gotova je ova runda stari moj.
Evo oni koji su do jučer drukali UP UP (ivana7 i slični) su počeli izlaziti…

Nadam se da su dobro zaradili.
Siguran sam da su dobro zaradili.
I to sve u vrijeme dok su pametnjakovići čekali pad[lol]

Znam, teško je ostati miran dok svi zarađuju. A zarađuju i bikovi i medvjedi.
Praznih novčanika ostali samo volovi…[bye]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Evo vam najjači sell signal. Ivana se počela iskrcavati. [thumbsup]

ako se dobro sjecam, tebi je HT bio jeftin na 350kn i samo ti je on odgovarao za kupiti.
sto znaci da ga imas jos uvijek, ako nisi prodao..
a Ivana ti ima toliko HTa da bi te mogla utopiti u njemu, tako da bolje ti je da ju ne cackas..ako se ona pocne s tim iskrcavati, bit ce HaTeja i po 150kn.BF je maciji kasalj
[sealed]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Praznih novčanika ostali samo volovi…[bye]

[lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


ivana7: ” Danas sam isprodavala 5% svoga portfelja, – ostali su mi još neki nalozi na prodajama za sutra. – žao mi je što sam prodavala jako dobre dionice, – ali to je jednostavno tako u ovome poslu, – mora se imati keša za raditi, – i sutra ću također prodavati, ali najvjerojatnije nešto i kupovati, – bitno je zarađivati. – moj portfelj danas u plusu 0.5%, nije puno ali me veseli. – znam kako će te pitati i koje dionice, pa evo, VIRO, IGH, LEDO, SNBA, PTKM, IPKK. – ali opet napominjem, nisu ovo prodaje zbog medvjeda koji stalno drukaju i trguju crobexom. Pozdrav ! ” Tako tako , samo prodaj. Ja osobno bi po TA izašao iz većine dionica i ušao u HT. Tako TA kaže. Svakome po volji.

na zalost moram reci da se ovaj put slazem sa tobom.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

New Report

Close