Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Trgovanje na burzi kroz godinu i nije mi se pokazalo baš naj,tako da sam odlučio danas, da ču ovih dana mjesec,dva napustiti ove vode i otiči na drugu stranu ulaganja koje mi se do sada ljepo pokazalo nije nikakva tajna ali mogu samo reči da se od 7 mjeseca 2007 zaradilo 120%+ mislim da to sve govori,ako koga zanima neka si pogleda stranicu http://www.finanzasforex.com i neka odluči pa ako se odluči može se javiti na pwt o još detaljima za pristup.
pozdrav[thumbsup]

čekam kada će HT na 4oo[sad]

zove Vjeko brokera pa ne stigne ove odmoderirat[lol] .promet nije bas naj[undecid]
Ukupan promet: 36.405.476,90 HRK do 12.20h

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Mogli bi zazalit i oni koji ZABU prodaju za nista, vidjet cemo [proud]

Najbolje ponude [ IGH-R-A ]
Kupnja Cijena
2 11.720,00
1 11.701,10
4 11.701,00
4 11.700,20
2 11.700,00
Cijena Prodaja
11.799,00 1
11.799,89 5
11.799,98 2
11.799,99 3
11.800,00 113

Mea parvitas.


Trgovanje na burzi kroz godinu i nije mi se pokazalo baš naj,tako da sam odlučio danas, da ču ovih dana mjesec,dva napustiti ove vode i otiči na drugu stranu ulaganja koje mi se do sada ljepo pokazalo nije nikakva tajna ali mogu samo reči da se od 7 mjeseca 2007 zaradilo 120%+ mislim da to sve govori,ako koga zanima neka si pogleda stranicu http://www.finanzasforex.com i neka odluči pa ako se odluči može se javiti na pwt o još detaljima za pristup.
pozdrav[thumbsup]

zato se pustaju ove jeftine forex reklame, a malo jaci komentari se odma moderiraju… te price o forex i basnoslovnim prinosima su postale ko reklame za lance srece[lol] [lol]

Glory, glory, Man United!!

zmrkliću…….navaliiiiii……ULPL je podivljala….K/P….2708/400kom[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


zmrkliću…….navaliiiiii……ULPL je podivljala….K/P….2708/400kom[thumbsup]

šta radi dokap

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Kako je DAX i FTSE?

Mea parvitas.

Gricka se veliki nalog na prodaji kod IGH. Ako to probije….[thumbsup]
Ode nam tržište gore.
Ima ih još u cashu koji čekaju, a tek kad njima stegne….[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Gricka se veliki nalog na prodaji kod IGH. Ako to probije….[thumbsup]

…doci ce novi.. malo mi je preuigrana ta kombinacija na igh[sad]

Glory, glory, Man United!!

hm dosta se izlazi a ulazi se u uljanik


zmrklic: ” skriveni nalozi postaju nacionalna zabava [huh] ” kako nalog može bit skriven?

ako imas dovoljno kesa i ti mozes dogovoriti s brokerom skriveni nalog…

to je to za danas,crobex ce zavrsit na cca 4125.U prilog stavljan dnevno trgovanje sa Bloomberga gdje se vidi jasan otpor na toj razini

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

ljudi ostavite sve malo…izađite van…prekrasan je dan[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Moderatora treba zabranit!!!

New Report

Close