Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Saladin: ” zmrklic: ” skriveni nalozi postaju nacionalna zabava [huh] ” kako nalog može bit skriven? ” Može , imaš negdje temu o tome , minimalno 1/10 mora biti vidljivo izložena, razlika od ATM-a je ta što ne vidiš da se radi o skrivenom nalogu dok ne lupipš po njemu.

i toj je legalno? .. kakve su to gluposti … strašno!

Cookie Monster

IGH se sprema za uzlet. Prodaja se krca već 1,5h, ali nikao da opali zbog iskrcavanja.
Maknuli se paketi sa prodaje.
[thumbsup]

ULPL…blokada….cijena ko da nikad bila u korekciji.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

kako je krenulo na ULPL izgleda da su i bikovi nabavili katapulte!
blokada[thumbsup]

ovim tempom promet ce biti nekih 70-75M sto i nije tak lose.Ide dnevnik valjda bude neki druk[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

izgleda da je konacno svima doslo u glavu da kosovo nema veze s vezom…

mi trenutno +1.9%, makedonci cak +2.7%, belex samo -0.27%

Šta je meni ovo trebalo...


što se ovo događa na ULPL? zna li netko razlog ovolikog rasta? Lijepo, lijepo[proud]

dokapitalizacija…

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Crobex 2,20%[wink]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


zmrkliću.ode ti ULPL u blokadu uskoro…..[thumbsup]

hehe jes malo sunca
[thumbsup]

dečki optimizam može imati čvrste temelje tek kad imamo promet preko 100 milja i tako 4 dana za redom! , ovo danas možemo napravit moja tetka i ja

Cookie Monster


Von Braun: ” zmrkliću.ode ti ULPL u blokadu uskoro…..[thumbsup] ” hehe jes malo sunca [thumbsup]

I tebi dobre zelje za INGR, nek ode i ona uskoro
[thumbsup]


zmrklic: ” Von Braun: ” zmrkliću.ode ti ULPL u blokadu uskoro…..[thumbsup] ” hehe jes malo sunca [thumbsup] ” I tebi dobre zelje za INGR, nek ode i ona uskoro [thumbsup]

Thanx[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Na TNPL zanimljiva događanja!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Na IGH ujutro K/P 430/1200kom……SADA….815/1194kom…eksplozija uskoro…..[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


dečki optimizam može imati čvrste temelje tek kad imamo promet preko 100 milja i tako 4 dana za redom! , ovo danas možemo napravit moja tetka i ja

Ma bitno da se trend polako mijenja, a mislim da ako se danas održi preko 1-2% mozemo sutra ocekivat veci promet u nadam se kakav takav rast [thumbsup][thumbsup]

Glory, glory, Man United!!

Todex je potpuno utihnuo.. samo ledo na solidnom prometu, ostali nista ili zanemarivo.. bar su sve u plusu[thumbsup] ceka se nova todina akvizicija[cool] (ili bar pokusaj)

Glory, glory, Man United!!

New Report

Close