Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad se medjedi probude mogo bi crobex zavrsiti ko ovaj ZAZ [thumbsup]

http://jalopnik.com/358248/bear-demolition-team-hates-your-non+hybrid-sub+compact?autoplay=true

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Kad se medjedi probude mogo bi crobex zavrsiti ko ovaj ZAZ [thumbsup] http://jalopnik.com/358248/bear-demolition-team-hates-your-non+hybrid-sub+compact?autoplay=true

Nathane47, jel ovo ti bježiš glavom bez obzira?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

evo imali smo jos jedan dnevni pokusaj probijanja 4125 i odbijanac,fuj[undecid]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

A kaj ste mislili, u skokovima na 4500… hm, i ja bi to volio, da se u miru iskrcam s nulom [thumbsup]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Nathane47, jel ovo ti bježiš glavom bez obzira?

Jok lepi, ja ti se ne igram s pravim bikovima, jedino s ovima na nasoj burzi kad im prodajem dionice na (pre)visokim cijenama [thumbsup]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

već se dost adugo drži Crobex iznad 2%. Stabilan je kao i jučer.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


već se dost adugo drži Crobex iznad 2%. Stabilan je kao i jučer.[thumbsup]

Ha cuj, ni jedna korekcija ne rusi indeks bez prestanka, valja napraviti i pola koraka naprijed kako bi mogao napraviti četiri koraka nazad

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Von Braun: ” već se dost adugo drži Crobex iznad 2%. Stabilan je kao i jučer.[thumbsup] ” Ha cuj, ni jedna korekcija ne rusi indeks bez prestanka, valja napraviti i pola koraka naprijed kako bi mogao napraviti četiri koraka nazad

A ni bez zavrsetka, da ne kazem svrsetka[thumbsup]
Nebi se bavio gatanjem, ali i to je cinjenica[wink]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Von Braun:

već se dost adugo drži Crobex iznad 2%. Stabilan je kao i jučer.[thumbsup]

Ha cuj, ni jedna korekcija ne rusi indeks bez prestanka, valja napraviti i pola koraka naprijed kako bi mogao napraviti četiri koraka nazad

opaaa postali smo vidoviti,cudi me od tebe da znas prognoze.Jesi vidio to u grahu
[lol]

eto ja isto mogu reci da cemo napraviti 4 koraka naprijed a pola nazad

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

opaaa postali smo vidoviti,cudi me od tebe da znas prognoze.Jesi vidio to u grahu
[lol]

eto ja isto mogu reci da cemo napraviti 4 koraka naprijed a pola nazad

Nema to veze s vidovitoscu vec iskustvom, zdravom logikom i racionalnim prosudjivanjem…. ima jedna dobra stara od stonesa ‘Time is on my side’…

Ja znam da vecina vas koji tu skacete poput siparica na svaki skokic ima sposobnost prezivljavanja kratkorocno, bas poput ribe koju izvuces na suho, al decki dragi dugorocono cete se ili isprofilirati u normalne, racionalne investitore ili cete se vratiti u kladionu iz koje ste dosli… to je jednostavno tako [thumbsup]

kazem dugorocno jer crobex nije zveknuo 25 posto u mjesec i pol dana da bi se vratio nazad na istu razinu u dva tjedna… ocekujte 6 do 12 mjeseci kilavljenja

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


…. ima jedna dobra stara od stonesa ‘Time is on my side’… Ja znam da vecina vas koji tu skacete poput siparica na svaki skokic

pa na ULPL je bio lijep skokić od preko 20% u jednome danu a tek je počelo..

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


pa na ULPL je bio lijep skokić od preko 20% u jednome danu a tek je počelo..

Nisam znao da na nasem trzistu trgujemo samo sa ULPL, a kaj bu se i crobex dokapitalizirao po 400 bodova? hehe

Mozda i bude koliko panicara ima u domacim redovima

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Nek se i kilavimo 6-12 mjeseci,nije bitno samo nek idemo prema gore[rolleyes]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Nek se i kilavimo 6-12 mjeseci,nije bitno samo nek idemo prema gore[rolleyes]

Bas kako ti veli potpis, hehe… dobar si [thumbsup]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Mislim da je nathan u pravu. Ono što bi moglo pogurati crobex gore je po meni pozivnica za Nato. Onda bi mogli uletiti stranci. Tu bi mogli profitirati vasnici dionica kompanija koje će imati odlične GFI. A dobra GFI bi mogla privremeno podići vrijednost koje dionice. no bez suporta iz vana ništa od nekog velikog rasta.

New Report

Close