Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

baš se lijepo trguje…………………………………………….

Jeli svima radi mostic????Meni ne!![smiley8]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Jeli svima radi mostic????Meni ne!![smiley8]

Meni radi normalno

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

meni radi super.. puno bolje nego pred jos tjedan dana[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

TNPL na 6600. Istina da je količina omanja, ali…

Toliko se dižu vrijednosti nekih dionica da je nevjerojatno za gledati. Stvarno nije dugoročna perspektiva na tržištu.
To se zove forsiranje, na malim prometima, samo da raste, a ujedno i bolest.

evo INGRE nazad na 55.000[smiley2]
Netko pokupio 21 komad. Nije loše

Pessimism Is Your Friend

Čak je i ATLN netko kupio po asku do 125!

Mauricije pozdrav!
Imaš li oročenu štednju na JDOS?

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.


Toliko se dižu vrijednosti nekih dionica da je nevjerojatno za gledati. Stvarno nije dugoročna perspektiva na tržištu.
To se zove forsiranje, na malim prometima, samo da raste, a ujedno i bolest.

Slažem se. Već sad je sve preskupo. Ali ne treba uopće gledati fundamente, jer čovjek tako samo gubi priliku za zaradom. Krdo nacija

Hell is Empty and all the Devils are Here


Toliko se dižu vrijednosti nekih dionica da je nevjerojatno za gledati. Stvarno nije dugoročna perspektiva na tržištu. To se zove forsiranje, na malim prometima, samo da raste, a ujedno i bolest.

Pa dionice i crobex su tek na nivoima od 5 mjeseca, sta bi trebalo , da nikad više ne rastu? Ima još ohoho prostora …


Čak je i ATLN netko kupio po asku do 125!
Mauricije pozdrav! Imaš li oročenu štednju na JDOS?

Nije mi jasno pitanje o oročenoj štednji.


Slažem se. Već sad je sve preskupo. Ali ne treba uopće gledati fundamente, jer čovjek tako samo gubi priliku za zaradom. Krdo nacija

Točno, ne treba gledati fundamente, ali kako mirno spavati.

budd:

Slažem se. Već sad je sve preskupo. Ali ne treba uopće gledati fundamente, jer čovjek tako samo gubi priliku za zaradom. Krdo nacija”

Točno, ne treba gledati fundamente, ali kako mirno spavati.

Sam sebe uvjeriti da novac nije uopće bitan, a djelovati kao da je najbitniji na svijetu.[smiley1]

Hell is Empty and all the Devils are Here

citat…da je nevjerojatno za gledati. Stvarno nije dugoročna perspektiva na tržištu. To se zove forsiranje, na malim prometima, samo da raste, a ujedno i bolest. ” Slažem se. Već sad je sve preskupo. Ali ne treba uopće gledati fundamente, jer čovjek tako samo gubi priliku za zaradom. Krdo nacija
[/quote]

CROBEX se tek vratio na vrijednost od prije pocetka korekcije…….zar mislite da ce tu zauvjek ostati ili se nadate ponovnom padu.

pozdrav

svi smo mi Crobex

dok god stize novi priljev novca na trziste i dok god ima potraznje bit ce i rasta !!!

New Report

Close