Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Optimizam u svijetu, a što je najvažnije i kod nas, CROBEX prelazi 5.000 bodova [smiley2], psihološka granica na VIRU od 1.400 samo što nije probijena, LEDO blokiran odma na početku dana…

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

sada mi kaže broker da je hanfa uvela novo pravilo zadavanja naloga.prvo ga šalju njima pa stavljaju na burzu.Dva naloga mi je stavljao 2 minute,al’ dečki su stvarno brzi.Bit će sranja 05. ohho.živi bed

Nikoga ne kudim ali bilo bi lijepo kada se pišu ovakove opaske da se odmah stavi stanje.
Hvala


mc2: ” na TNPL se vidi nalog na prodaji na 11.111,11 HK [smiley11] ” Sigurno 11 komada. To je neki saljivdzija sigurno…

svejedno je bilo lijepo za vidit [smiley2]

two bad....milosh dead

Molio bih da netko opet spusti KABU sa 370 na 340. Hvala.
P.S. Ne sumnjam da neće biti uslišano kao i 3545345345 puta do sada. [smiley16]

SNHO je opet IN [smiley2]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

VIRO,na prodaji 1303kom od 1397 do 1400.Igraju tvrđe nego Milan u ligi prvaka[smiley7]

Netko je stao na kočnicu … treba paziti da ne odleti sve prebrzo … na dionicama koje pratim poprilično čvrste pozicije kupnje i prodajei nitko ne odstupa, tko prvi popusti mogao i znati će se kuda se ide danas i sutra.

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

…Sve u svemu…tko je prodavao za kupnju T-HT je popušio…a još ako nam srežu pakete na pola što je vrlo vjerojatno moguće obzirom na brojku od cca. 300 000 upisanih. Lova zamrznuta na neodređeno i bez kamata…dionice i udjeli u fondovima otišli u nebo…pa se sad lijepo vrati , ali po 15-20% većim cijenama.
[smiley7]


Netko je stao na kočnicu … treba paziti da ne odleti sve prebrzo … na dionicama koje pratim poprilično čvrste pozicije kupnje i prodajei nitko ne odstupa, tko prvi popusti mogao i znati će se kuda se ide danas i sutra.

nekako mi se smjer vidi već par dana [smiley2]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Stvari izmaknu kontroli kad kupac ne pita za cijenu

Hell is Empty and all the Devils are Here

Evo krenuo je vlakić prema dole …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"


Netko je stao na kočnicu … treba paziti da ne odleti sve prebrzo … na dionicama koje pratim poprilično čvrste pozicije kupnje i prodajei nitko ne odstupa, tko prvi popusti mogao i znati će se kuda se ide danas i sutra.

na INGRi digo i rucnu ali izgleda nece dugo.

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

TNPL u tišini i bez pompe na novom ATH – 6500kn

mlnr se polako opet vraća 1397,50

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

New Report

Close