Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

BTW, MOL kupio Tifon. Više na temi INA.

No respect


Novci na običnom tekućem nisu osigurani??? Prvi glas! Onda na brokerskom još manje? ja mislio da ako i brokerska kuća unutar banke propadne da se novci koji su mi trenutno tamo od prodaje dionice gledaju kao novci na “jednom od računa u banci” i da su oni sigurni. Po tvom ispada da su mi onda sigurnije dionice! Svakako hvala, moram se više raspitati. Ili ako neko sa foruma zna točno, neka kaže. hvala!

Oops, gledam zakon iz 2004., i ispada da su i tekuci/ziro osigurani. Nisu bili prije. Hm…

“DEFINICIJA DEPOZITA

Članak 2.

Pod depozitom u smislu ovoga Zakona podrazumijevaju se novčana sredstva građana u kunama ili stranoj valuti položena na račun kod banke na temelju ugovora o novčanom depozitu ili kao polog na štednu knjižicu te sredstva na tekućim računima i žiroračunima građana.”

Jos da radi pretrazivanje da stranicama NN pa da vidimo jel bilo kakvih promjena
[smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Jos da radi pretrazivanje da stranicama NN pa da vidimo jel bilo kakvih promjena

Kako ne radi? [smiley10]

No respect

deimos:

Jos da radi pretrazivanje da stranicama NN pa da vidimo jel bilo kakvih promjena

Kako ne radi? [smiley10]

Ma pusti, borim se sa tipfelerima…

http://www.dab.hr/Files/OSIGURANJE_DEPOZITA_GRADANA_OBJAVA.pdf

Ovu bi trebalo biti tocno, osigurani smo do 100.000 kn. Vise love podjelit na vise banaka [smiley1]. Problem je jedino ako imas love vise nego sto ima banaka u Hrvatskoj.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

http://www.dab.hr/Files/OSIGURANJE_DEPOZITA_GRADANA_OBJAVA.pdf

Ne mogu isčitati iz toga jel tu spada lova( saldo) kod brokera ili ne. Ali mislim kao i TunaSalad da su ti novci sigurni kao i tekući ili oročenje. Nebi valjda broker lagao. [smiley2]

Novci su na posebnom računu i ne ulaze u stečajnu masu. Da, sigurni su [smiley11]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju


Oops, gledam zakon iz 2004., i ispada da su i tekuci/ziro osigurani. Nisu bili prije. Hm…

Od 2004 je izmijenjeno da su Tekuci i ZR racuni osigurani, naravno samo kod banaka, za brokerske nisam siguran,,,,,

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Zanima me koliko vas forumaša zadaje on-line naloge i kako često možete mijenjati naloge? Svaku minutu , 5 minuta…? Ja nazovem brokera, dam najbolju ponudu ali začas me netko prešibne i ništa ne mogu kupiti…[smiley3]
Sad se spremam uplatiti mostić ali moja brokerska kuća nema da si mogu sam zadavati naloge. A inače sam jako zadovoljan s njima. Onda začas dolazi novi sistem. Onda kak će biti dok ćemo svi imati on line, u sekundi će kupnja bit 3 put veća, druge sekunde prodaja i neće se znati tko pije tko plaća i mostić i on line će izgubiti smisao. Griješim li negdje, neznam li nešto, što da radim, što…što…moram biti spreman najakasnije za Ht. Molim savjet! Hvala!

Evo novog stanja na Ingri , obzirom da se dosta forumaša navuklo na ovu dionicu:

Prodaja:

41 800 – 1
41 996 – 2
42 000 – 5
42 999,99 – 5
43 900 – 7
43 999 – 1
44 000 – 1
44 900 – 6

MOže li bolje?
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Prodaja jako jako tanka…….znaju ljudi šta imaju i ne prodaju…….[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

DA , izgleda da može i mora biti i bolje, upravo se maknuo nalog na 42 999,99 – 5 komada, pobjegao čovjek na vrijeme.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

kako tržište reagira na fenomenalne rezultate podravke,,,nikako…pošto je nikakvo izvješće nikak ni reagira…

New Report

Close