KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.07.2024. u 11:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
353,41
1.113.582
3,151
360,00
362,00
5,85%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Baš gledam podatke iz SDA pa primjećujem da je umjesto Branislava Zeca uletio MF. Nije mi jasan taj Zec, lik je ušao oko 14.1. sa cca 22000 dionica i sad je sve rasprodao…. to je lijepih -200 kn po dionici ovak na grubo, znači 3-4 mil kuna… jesus… ak se taj ne baci s nebodera tko će

šta misliš da jih je 14.1 kupia ??[shocked]


Baš gledam podatke iz SDA pa primjećujem da je umjesto Branislava Zeca uletio MF. Nije mi jasan taj Zec, lik je ušao oko 14.1. sa cca 22000 dionica i sad je sve rasprodao…. to je lijepih -200 kn po dionici ovak na grubo, znači 3-4 mil kuna… jesus… ak se taj ne baci s nebodera tko će

Post of the month [thumbsup][thumbsup] Kak si samo skužio da ima sve skupa 10 dioničara. Ko zna, zna [thumbsup]

nije nikom palo na pamet da kad neko nestane s liste dioničara je možda dao u zalog te dionice za kredit margin lombard ovo ono!

skrbnički račun jel čuo ko kad!?

bože mili pa šta vam sve treba crtat!?!?! [rolleyes]


nije nikom palo na pamet da kad neko nestane s liste dioničara je možda dao u zalog te dionice za kredit margin lombard ovo ono! bože mili pa šta vam sve treba crtat!?!?! [rolleyes]

wund, daj prvo pročitaj o čemu se radi pa onda uleti…OMF je upao na mjesto 10 jer je kupio nešto “sitno” pa je pretekao Zec-a

Heaven or Las Vegas

He, he [lol] Pa nije ni čudo što s ovakvim “proračunatim” malim dioničarima veliki rade što hoće! [lol]
Nego, baš mi je drago da se upravo AZ našao na 10. mjestu, a s obzirom s koliko love raspolažu, nadam se da će ubrzo dohvatiti i 9. mjesto… Kako god bilo sad ćemo imati jasniji znak u kojem smjeru će ova dionica. [thumbsup]

samo se vi salite,i smijte covjeku.ALi on ima provjerene info da je trenutno u koei-u samo 10 dionicara [wink]

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Bog, evo ja uzeo KOEI, što mislite na kojim razinama bi mogli biti do kraja godine i zna li tko po kojoj su razini ulazili mirovinci. Hvala

Imam fantomske dionice

Svašta – top 10 – svi dioničari[lol] [lol] [lol] . A dobro, bar se čovjek malo nasmije. Nakon predhodnog perioda i toga treba.
Samo, prisutnost MF vjerojatno neće značajno povećati cijenu dionice. Pa njima je bitan stalan polagani rast vrijednosti, a ne nagle promjene, zar ne?[undecid]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost


Svašta – top 10 – svi dioničari[lol] [lol] [lol] . A dobro, bar se čovjek malo nasmije. Nakon predhodnog perioda i toga treba. Samo, prisutnost MF vjerojatno neće značajno povećati cijenu dionice. Pa njima je bitan stalan polagani rast vrijednosti, a ne nagle promjene, zar ne?[undecid]

fish, sad si me razočarao, a ja sam mislio da si bar ti “investitor”, kud ti se žuri?

Heaven or Las Vegas

od kada je dozvoljeno ulaganje OMF-ovima u JDD kotaciju protrgovano je sa cca 200.000 dionica končara, mislim da je respektabilan podatak da su oni do sada u tom periodu kupili cca 12% ukupno protrgovanih dionica u periodu [thumbsup]

Heaven or Las Vegas


fisherman: ” Svašta – top 10 – svi dioničari[lol] [lol] [lol] . A dobro, bar se čovjek malo nasmije. Nakon predhodnog perioda i toga treba. Samo, prisutnost MF vjerojatno neće značajno povećati cijenu dionice. Pa njima je bitan stalan polagani rast vrijednosti, a ne nagle promjene, zar ne?[undecid] ” fish, sad si me razočarao, a ja sam mislio da si bar ti “investitor”, kud ti se žuri?

Ma ne žuri se meni da bih prodavao. Samo bi htio što prije natrag na 1xxx da mi portfelj bolje izgleda. A, šta možeš vjerovao sam da ispod 900 neće, a poslije nije bilo novca za dokup.
Mislim da ću ove dionice imati trajno, kao i neke KODT kupljene nekidan za bagatelu[thumbsup]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=8273a14e-9b3a-40ad-a3a3-c8d61e41d11e&ref=lastadd

“Društvo Končar – Elektronika i informatika na svojoj će Glavnoj skupštini donijeti odluku o isplati dividende od 71,25 kuna po dionici. U 2007. društvo je ostvarilo 155,5 milijuna kuna ukupnih prihoda, a dobit je nakon oporezivanja bila 13,4 milijuna kuna. Za isplatu dividende izdvojit će se 8,8 milijuna kuna, dok će 2,6 milijuna kuna ostati neraspoređeno.”

??? 71,25???? Am I missing something??? [shocked][shocked][shocked]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close