KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.04.2024. u 13:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
265,62
20.984
79
264,00
266,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

evo k/p/trans


evo k/p/trans

ovo jako dobro izgleda

još da upali ovo sa Fincima

quote=ANRICOM]
još da upali ovo sa Fincima
[/quote]
Da,naravno svi to očekujemo,međutim , svjedoci smo fijaska nakon potpisa 70 tram.za grad ZG i porast od svega 2-3%,HYPO je svu tu silnu kupnju iskoristio za svoj izlazak,te mislim da je u ovom trenutku potrebno malo taktizirat.Neka HYPO iskrca još onu siću koju je naumio ,a nakon toga dat u javnost eventualnu naruđbu Finaca.Nakon preuzimanja HYPA od strane BLB,postoji mogućnost da isti poćne i kupovat tj. vraćat se na stare pozicije što je posve realno za očekivat od bankarskog sektora …[smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 724.515 28,17 Skrb. račun
2. HZMO 384.628 14,95 Zast. račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 278.928 10,84 Osnovni račun
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 212.346 8,26 Skrb. račun
5. FLORIČIĆ KRISTIJAN 135.714 5,28 Osnovni račun
6. PBZ D.D. 120.973 4,70 Skrb. račun
7. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 108.225 4,21 Skrb. račun
8. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 39.902 1,55 Skrb. račun
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 38.618 1,50 Skrb. račun
10. KONČAR D.D. 35.511 1,38 Osnovni račun
Ukupno:

Nisam osobno čuo na TV-u jučer ali možda netko ima informaciju da su jučer prilikom potpisivanja ugovora s DDJH spomenuli kupnju niskonaponskih tramvaja.[smiley6]

Spomenuli su proizvodnju tramvaja za Fince u sklopu offseta

Vjetroelektrana bi davala struje za pet gradova veličine Iloka
TOVARNIK – Nakon što je u lipnju ove godine, govoreći o brojnim projektima vezanim uz elektroenergetski sustav istoka Hrvatske, prvi čovjek Hrvatske elektroprivrede Ivan Mravak najavio gradnju vjetroelektrane kod Tovarnika, ovih je dana na području te općine, a nadomak samog mjesta, podignut stup visok 45 metara na kojemu se provode potrebna ispitivanja oko instalacije vjetroparka Tovarnik 1. Marinko Beljo, načelnik općine Tovarnik, ne krije zadovoljstvo što će upravo na području ove, u ratu teško stradale općine, biti podignuta jedna od rijetkih vjetroelektrana u kopnenom dijelu Hrvatske. “Ovaj je projekt za našu općinu od velike važnosti, a nakon postavljanja stupa za ispitivanja vjetropotencijala, nadamo se, a tako je i planirano, da će gradnja vjetroelektrane početi u ljeto iduće godine”, kaže Beljo. Iz tvrtke Končar-Inženjering za energetiku i transport Zagreb, koja će obavljati mjerenje vjetropotencijala na lokaciji Tovarnik, doznajemo kako je ona pogodna za obavljanje potrebnih ispitivanja te kao buduća lokacija vjetroelektrane. “Riječ je o mjestu u pograničnom području, između Tovarnika i Lovasa te šume Jelaš”, kaže Branko Zajec, direktor Končareva projekta vjetroelektrana, koji ističe kako se radi o prostranoj i blagoj uzvisini, što dodatno pogoduje cijelom projektu. Beljo dodaje kako su dosadašnja istraživanja pokazala da je ta lokacija idealna za postavljanje vjetroelektrane koja bi davala 15 megavata snage, a dodatno značenje ovog projekta za ovaj kraj ilustrira se i činjenicom kako grad Ilok, primjerice, troši tri megavata. Mravak kaže kako se ovo tisućljeće razvija u znaku alternativne energije i obnovljivih izvora energije. “Među njima je svakako i energija vjetra koja je u našoj zemlji primijenjena na otoku Pagu, a upravo se sljedećih godina predviđa nagli razvoj dobivanja jeftinije energije pomoću vjetra”, rekao je Mravak.

vuča vlakova izmjena sustava..500 mil kuna

2007 TE Sisak 250 Mw,
realizacija programa dubrovnik
termolektrana slavonija

i onda to stoji na 1300, pa kud ćeš bolje, mieslim da ću morat u dokup dok mi odrade neke uzdanice… jer ova dionica uistinu ima potencijala…a sad se dosta malih čisti…

Već sam prošli tjedan zauzeo poziciju u ovoj dionici, 1287 kn.U odnosu na cijenu prije HT-a (1200) mali pomak prema gore, mislim da je sad ona na redu.

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

graf nije bas obecavajuci, nadam se da nema veze s realnoscu i da ce dionica odraditi pravi rast koji zasluzuje

“Please, God, Just One More Bubble.”

Bemti kud nam ode ovaj Dalekovod a naš Končar koda ga je netko tu na 1300 zabetonirao. E a ja se dvoumio tada oko ulaza između KOEI ili DLKV i naravno loše izabrao. Šmrc.[smiley16]


Bemti kud nam ode ovaj Dalekovod a naš Končar koda ga je netko tu na 1300 zabetonirao. E a ja se dvoumio tada oko ulaza između KOEI ili DLKV i naravno loše izabrao. Šmrc.[smiley16]

nema veze [smiley6], al barem vidimo kako lako cijena moze drasticno skociti gore i kod tako velikih firmi… dolazi i nase vrijeme

“Please, God, Just One More Bubble.”


primus: ” Bemti kud nam ode ovaj Dalekovod a naš Končar koda ga je netko tu na 1300 zabetonirao. E a ja se dvoumio tada oko ulaza između KOEI ili DLKV i naravno loše izabrao. Šmrc.[smiley16] ” nema veze [smiley6], al barem vidimo kako lako cijena moze drasticno skociti gore i kod tako velikih firmi… dolazi i nase vrijeme

Evo dokupio sam,samo da me ne zatece kao DLKV pa sta bude

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Svaka čast na kupnji ni ja ne gubim nadu u Končar, jer nakon niza navedenih dobrih vijesti uskoro očekujem porast vrijednosti. Samo za sada nema o tome još nikakvih nagovještaja tome.

New Report

Close