KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 12.05.2024. u 23:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
262,73
40.460
154
262,00
264,00
1,54%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

evo dokupila i ja nešto končara, pa valjda će i on krenuti prema gore , šta mislite

krenut ce krenut, uostalom stalno i idem prema gore, kaj ne?

Prije T-HT groznice je palo ispod 1100 kn. Danas je na 1300+. To ja smatram rastom, a raste i dalje.

Nema mjesta za ikakvo nezadovoljstvo, a ukoliko dionica skoci kao danas DLKV to je samo ugodan dodatak na ovu odlicnu dionicu [smiley2]

Cuore Sportivo

Pa kome je to u interesu da stalno druka Končar na dole???
Pa sve luduje danima a Končar mora biti na 1300!!!
Tko ima i zašto tu potrebu?
Uprkos tolikim volumenima u zadnjih dva tjedna…,a da ne govorim šta se odvija i kojom brzinom na Dalekovodu,Viru,Atlanskoj…


Pa kome je to u interesu da stalno druka Končar na dole??? Pa sve luduje danima a Končar mora biti na 1300!!! Tko ima i zašto tu potrebu? Uprkos tolikim volumenima u zadnjih dva tjedna…,a da ne govorim šta se odvija i kojom brzinom na Dalekovodu,Viru,Atlanskoj…

suti i kupuj, di ces bolje i cisce situacije [smiley1]

“Please, God, Just One More Bubble.”

PA nitko ga ne druka dole jednostavno nema zainteresiranih velikih kupaca po ovim cijenama (za sada) a valjda će se i oni probuditi.

mislim da cu uzeti 20-tak komada samo kad ovi u Hiti vise srede server [smiley15]

Nije važno živjeti,već vrijediti u životu.!

mozda se necete sloziti sa mnom, ali ja bih volio da raste mozda i jos malo sporije. bojim se da ce uskoro na onim dionicama sa prebrzim i prevelikim rastom nastati strka – prema dolje,, pa ce biti “tko je jamio, jamio je” i cekanje raspleta izbora [smiley2] a to ne bih volio gledati na KOEI. cini se da je sindrom LKRI postao prerasiren na ZSE.


ludlum: ” Pa kome je to u interesu da stalno druka Končar na dole??? Pa sve luduje danima a Končar mora biti na 1300!!! Tko ima i zašto tu potrebu? Uprkos tolikim volumenima u zadnjih dva tjedna…,a da ne govorim šta se odvija i kojom brzinom na Dalekovodu,Viru,Atlanskoj… ” suti i kupuj, di ces bolje i cisce situacije [smiley1]

Stara miljenica stagnira što me vesli jer očekujem lovu za ponovni ulaz.

Jel i ovdje Hypo zahebava [smiley1]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Totalno razočarenje je za mene trgovanje sa Končarom.
U ovoj euforiji kad bilo koja firma ide gore ……
Moram priznati da to nisam očekivao-

Ma koji Hypo pa ovdje kad bi jedan Hypo dao 500 kom na prodaju po asku eto nas na 1200 kuna jer ovih prvih 5 izgledaju tako jezivo klimavo.[smiley16]

nestrpljivi malo dobivaju a puno gube,,stoga ,,polako slagat portfelj,, a koei je jedna od bitnijih dionica na hr marketu..tj u regiji

E sad nas je čuo Hypo i vidi vraga. Bolje da smo šutili.
[smiley9]

Jutros sam napisao da sam dokupio i to skoro na ATH,i nije mi zao,dobro je kolega gore napiso dosta je dionica odletjelo nemojte se iznenaditi da i ova poleti,onda ce biti kasno

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Dobro sve koje su poletile imale su neki razlog, a koji bi bio razlog da poleti i KOEI?

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Da li se ti to malo šališ ?Sigurno se šališ

New Report

Close