HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.05.2024. u 20:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,54
56.707
1,857
30,50
30,90
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kakva pušiona,i dalje je zarada 20%.[smiley7]


Kakva pušiona,i dalje je zarada 20%.[smiley7]

Tako je! Dioničar Veterine nose 8 lipa po dionici, Atlanticovci puše samo 85 kuna, a mi ćemo se još načekat do 265!

Surround all arround when it hits the ground


Fina pušiona na T-HT-u, neočekivano: Kupnja – HT-R-A 486 330,05 75 330,04 2.159 330,01 342 330,00 10 329,01 Prodaja – HT-R-A 20 331,75 41 333,00 50 333,80 63 333,89 43 333,90

Ali kome je pušiona,valentine?
Jesi li prodao?
Ako jesi onda ti je pušiona!!![smiley8]

Novac je kisik burze!

nisam prodao, evo već prodaja na 330 kuna, ima li tome neki razlog

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Neznam sta da kazem, mislim da sanader mora hitno poduzet nesto inace je vjerojatnost da pobjedi na izborima ravna nuli. U najmanju ruku je pogresno tempira ipo ht-a. Međutim, nije ni svako zlo za zlo, ova panika ce ubrzat izlazak 63-ca.

PS dao sam nalog za kupnju na 326 kn, i sto je najgore vjerojatno ce mi i proc sutra [smiley13]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Tko prodaje HT? Neiskusni. Znači, treba kupovati. Sad je stvarno krajnji čas. Pametnom dosta. Pa nije ovo privatna firma ko Atlantic. Ovo se mora podići jer se IPO i napravio zbog izbora. Pozdrav!

Ovo je gore od JDOS-a s time da je JDOS, bio skup i ostao skup, dok je T-HT bio jeftin i još je pojeftinio, svašta.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

tone ht na 290, ovim tempom do izbora i nize

[img][/img]


nisam prodao, evo već prodaja na 330 kuna, ima li tome neki razlog

“Voda u ušima” dragi kolega

e da su soldi moji pa da imam hrabrosti sada prodati kad vec nisam prije pa kupiti tada. a sigurno ide tako nisko.

[img][/img]

Mislim da ste prodali kolega valentine,NFH[smiley7]

Večeras ću se javiti s lekcijom iz “anatomije burze”,naravno to vrijedi za one koji nisu prodali kao ja!

Novac je kisik burze!

New Report

Close