HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.05.2024. u 13:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,61
341.155
11,147
30,60
30,70
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Par miliona pravog prometa bi lansiralo dionicu prema gore. zato će biti i dalje pretumbavanja.

ja sam prilično uvjeren da si fondovi s ovime stvaraju minus.. glavno da oni kupuju ingru koja će po ovoj cijeni imati P/E 10 za 3,4 godine ako bude bilo sreće..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ovo je realan promet.. ostatak do sada je bila prodaja fondova sebi i onima kojima je dosta 20-30% u godinu dana jer stuku par miliona u HT pa im nije teško ni čekat..

Moglo bi tako i bit, ako znamo da reiffeisen mirovinski prodaje svoje+daytraderi, znači da već sada jako mali broj malih prodaje i to vjerojatno oni koji pokrivaju minuse od božića i n.g. A koliko će ih prodavati za desetak dana, ako cijena ostane ovakva?

Surround all arround when it hits the ground

ja sam prilično uvjeren da si fondovi s ovime stvaraju minus.. glavno da oni kupuju ingru koja će po ovoj cijeni imati P/E 10 za 3,4 godine ako bude bilo sreće..

molim prijevod

super24:

ovo je realan promet.. ostatak do sada je bila prodaja fondova sebi i onima kojima je dosta 20-30% u godinu dana jer stuku par miliona u HT pa im nije teško ni čekat..

Moglo bi tako i bit, ako znamo da reiffeisen mirovinski prodaje svoje+daytraderi, znači da već sada jako mali broj malih prodaje i to vjerojatno oni koji pokrivaju minuse od božića i n.g. A koliko će ih prodavati za desetak dana, ako cijena ostane ovakva?


ako ostalo ode gore biti će više onih koji će kupovati nego štefova koji će se sjetiti da bi oni prodali svoj paket..

HT je dobra kupnja i to mnogi znaju..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Stoga ljudi moji kupujmo njemačko[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Surround all arround when it hits the ground


ja sam prilično uvjeren da si fondovi s ovime stvaraju minus.. glavno da oni kupuju ingru koja će po ovoj cijeni imati P/E 10 za 3,4 godine ako bude bilo sreće..

molim prijevod


na koji jezik?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Stoga ljudi moji kupujmo njemačko[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

HT je hrvatsko.

A ti si većinski dioničar

Surround all arround when it hits the ground

Ne baš većinski, ali spadam u top 100.000

Već sam mislio da se zoveš DEUTSCHE TELEKOM, sam nisam skužio što je ime,a što prezime

Surround all arround when it hits the ground

Da li to Optima preuzima Ht kad ovako grabi?Kako stvari stoje možda i to doživimo.[cry]

Izgleda da su se moje prognoze za danas ostvarile. Opet “ćorak”[yawn]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

jel ovo danas najniži promet od početka trgovine?


Izgleda da su se moje prognoze za danas ostvarile. Opet “ćorak”[yawn]

Bolje mali plus nego mali minus.

New Report

Close