HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.05.2024. u 02:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,65
59.771
1,950
30,60
30,70
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ugovorom koji je potpisala Vlada i HT dividenda se dijeli u iznosu od min 50% pa do 100% dobiti! Za devet mjeseci dobit 28 kn! Znači minimalna dividenda će biti 14 kn + dobit četvrtog kvartala, pretpostavit je da će biti barem 10 kn po dionici. Time bi sigurna dividenda iznosila 14 kn + 5 kn = 19 kn. O DT ovisi da li će podjeliti veću dividendu! Osobno mislim da će biti veća jer DT treba gotovina, a HT je ima jako puno! Realno je očekivati cca 75% dobiti da ode na dividendu!
Bit će bolje![bye]
Vrijednost dionice: dobit po dionici X multiplikator telekomunikacija ( srednji za JI Evropu – 17 )[thumbsup]
Samo treba čekati!

Poštovani forumaši, povodom dolazeće Nove godine, brzi rast vaših portfelja želi vam “Dijoničar”[thumbsup]


Sampras tak su pricali i za Inu pa bas nisam primjetio da je pala, a i nize od 350kn bas i nemoze jedino da padne na cijenu od IPO-a[wink]

Ma je ti si u pravu i ja bi volio da se to ne dogodi ali mislim da hoće, INA je druga priča puno manje ljudi i oni koji su ušli u INU su moraš priznati puno iskusniji, ima i ovdje iskusnih i ljudi koji to neće davatu u bescjenje ali ima puno onih koji se baš ne kuže dobro i iće se riješiti toga za njih tereta.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Izbrisano. Tek sam sad pročitao post od TIP-TOPa

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Ugovorom koji je potpisala Vlada i HT dividenda se dijeli u iznosu od min 50% pa do 100% dobiti! Za devet mjeseci dobit 28 kn! Znači minimalna dividenda će biti 14 kn + dobit četvrtog kvartala, pretpostavit je da će biti barem 10 kn po dionici. Time bi sigurna dividenda iznosila 14 kn + 5 kn = 19 kn. O DT ovisi da li će podjeliti veću dividendu! Osobno mislim da će biti veća jer DT treba gotovina, a HT je ima jako puno! Realno je očekivati cca 75% dobiti da ode na dividendu! Bit će bolje![bye] Vrijednost dionice: dobit po dionici X multiplikator telekomunikacija ( srednji za JI Evropu – 17 )[thumbsup] Samo treba čekati!

Moram priznati da ovo nisam znao, te se ovim putem ispričavam zbog moguće krive pretpostavke.
BTW ima li tko kakav link gdje to mogu provjeriti?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


tip top: ” Ugovorom koji je potpisala Vlada i HT dividenda se dijeli u iznosu od min 50% pa do 100% dobiti! Za devet mjeseci dobit 28 kn! Znači minimalna dividenda će biti 14 kn + dobit četvrtog kvartala, pretpostavit je da će biti barem 10 kn po dionici. Time bi sigurna dividenda iznosila 14 kn + 5 kn = 19 kn. O DT ovisi da li će podjeliti veću dividendu! Osobno mislim da će biti veća jer DT treba gotovina, a HT je ima jako puno! Realno je očekivati cca 75% dobiti da ode na dividendu! Bit će bolje![bye] Vrijednost dionice: dobit po dionici X multiplikator telekomunikacija ( srednji za JI Evropu – 17 )[thumbsup] Samo treba čekati! ” Moram priznati da ovo nisam znao, te se ovim putem ispričavam zbog moguće krive pretpostavke. BTW ima li tko kakav link gdje to mogu provjeriti?

Ako je ovo istina onda sigurno neće prodati svoje dionice, pa to je 10000 kn dividende[cool]
Valjda bude dividenda do 30.09.[pray]

Mislim da je važno znati datum utvrđivanja popisa.

Zna li netko?

Ukoliko je sredinom sljedeće godine, sjetimo se da je prije toga “poklanjanje dionica” djelatnicima HT-a,
što će vjerojatno uzrokovati dodatni pad cijene možda i veći od 28 Kuna :(.

Ukoliko netko zna datume, bit ću (a vjerujem i ostali) zahvalan.

Sretno u 2008.

When someone asks you a question you don't want to answer, smile and ask, "Why do you want to know?".

zna li netko kad će biti isplaćena dividenda za 2008? sredinom 2009 ili?

Excuses are like asses - everybody's got one and they all stink!

HugoChavez:
” tip top: ” Ugovorom koji je potpisala Vlada i HT dividenda se dijeli u iznosu od min 50% pa do 100% dobiti! Za devet mjeseci dobit 28 kn! Znači minimalna dividenda će biti 14 kn + dobit četvrtog kvartala, pretpostavit je da će biti barem 10 kn po dionici. Time bi sigurna dividenda iznosila 14 kn + 5 kn = 19 kn. O DT ovisi da li će podjeliti veću dividendu! Osobno mislim da će biti veća jer DT treba gotovina, a HT je ima jako puno! Realno je očekivati cca 75% dobiti da ode na dividendu! Bit će bolje! Vrijednost dionice: dobit po dionici X multiplikator telekomunikacija ( srednji za JI Evropu – 17 ) Samo treba čekati! ”

Lijep prinos 19kn.dividenda,za nas koji smo unutra.
Zadnji kvartal bi nas mogao ugodno iznenaditi, ja sam ipak mišljenja da će biti 25kn.pa čak i više.

Mislim da je važno znati datum utvrđivanja popisa.

Zna li netko?

Ukoliko je sredinom sljedeće godine, sjetimo se da je prije toga “poklanjanje dionica” djelatnicima HT-a,
što će vjerojatno uzrokovati dodatni pad cijene možda i veći od 28 Kuna :(.

Ukoliko netko zna datume, bit ću (a vjerujem i ostali) zahvalan.

Sretno u 2008.

Nije to poklanjanje dionica kolega,sve se to plaća,a da je poklon,bilo bi odlično. A zna se što je poklon. [cool] Za djelatnike kreće od 2.-3. mjeseca ali uz nemogućnost prodavanja od 6-12 mjeseci,kako je rečeno… a detalji slijede.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Kako je to sa dividendom… ako se odluči npr. da će biti isplaćena dividenda 15.1.,da li ja moram do toga dana imati dionice određeno vrijeme,ili mogu kupiti dan prije objave da će biti isplaćena dividenda,ako me razumijete što hoću reći? [rolleyes]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Imam pitanje, za neke od vas vjerojatno lagano, pa ako neko zna odgovor…please. U kojem momentu moram stupiti u posjed dionice da bih raspolagao pravom na dividendu. Recimo, kupim 100 dionica u 5.mjesecu a odluka o isplati padne u 6. mjesecu. Hocu li i na ovih 100 imati pravo za isplatu dividende??? I ako ima neko pravilo koje bi to bilo.
Unaprijed zahvalan

Nikad nemoj biti dole jer te dole noge bole. Up,up,up


Imam pitanje, za neke od vas vjerojatno lagano, pa ako neko zna odgovor…please. U kojem momentu moram stupiti u posjed dionice da bih raspolagao pravom na dividendu. Recimo, kupim 100 dionica u 5.mjesecu a odluka o isplati padne u 6. mjesecu. Hocu li i na ovih 100 imati pravo za isplatu dividende??? I ako ima neko pravilo koje bi to bilo.
Unaprijed zahvalan

U trenutku odluke..Odgovor na drugo pitanje da.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Imam pitanje, za neke od vas vjerojatno lagano, pa ako neko zna odgovor…please. U kojem momentu moram stupiti u posjed dionice da bih raspolagao pravom na dividendu. Recimo, kupim 100 dionica u 5.mjesecu a odluka o isplati padne u 6. mjesecu. Hocu li i na ovih 100 imati pravo za isplatu dividende??? I ako ima neko pravilo koje bi to bilo. Unaprijed zahvalan

imat ćeš pravo no ne baš i neku zaradu

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Kako je to sa dividendom… ako se odluči npr. da će biti isplaćena dividenda 15.1.,da li ja moram do toga dana imati dionice određeno vrijeme,ili mogu kupiti dan prije objave da će biti isplaćena dividenda,ako me razumijete što hoću reći? [rolleyes]

na gl.skupstini odlucuju do kojeg datuma moras biti u posjedu dionica da bi imao pravo na dividendu a ona moze biti isplacena u 12mj. a skupstina moze donijeti odluku da imaju pravo vlasnici koji budu u posjedu u 8 mj.

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close