HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 17:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,96
297.171
9,598
31,00
31,10
1,97%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Večernji list, 03.11.2007
Za zajedničku budućnost!
Zahvaljujemo svim građanima Hrvatske koji su nam, kupnjom dionica, ukazali veliko povjerenje i pružili potporu u osiguravanju naše zajedničke uspješne budućnosti.
Hrvatski Telekom


Kad sam dokupljivao na 385 i 387 vjerovao sam u mogući pad od 10-tak kuna zbog panike “zelenih” dioničara ali sam ipak podcjenio paniku i novopečene dioničare. Šteta jer mi je sad nestalo kuna za dokup,ovo oko 36x je bila predobra cijena…

neće se ovde gledat u 15-20 kuna kad se lansira postavi target na 998 i čekaj godinu,dvi, tri i isplatit će ti se

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


4. PBZ D.D. 3.298.316 4,03 Skrb. račun -4000 Utopili u Londonu ili?!

kakav london to nije moguće

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


nema2puta: ” Kad sam dokupljivao na 385 i 387 vjerovao sam u mogući pad od 10-tak kuna zbog panike “zelenih” dioničara ali sam ipak podcjenio paniku i novopečene dioničare. Šteta jer mi je sad nestalo kuna za dokup,ovo oko 36x je bila predobra cijena… ” neće se ovde gledat u 15-20 kuna kad se lansira postavi target na 998 i čekaj godinu,dvi, tri i isplatit će ti se

ne znam za 998kn ali slazem se s Carugom, ova dionica je za drzat, uzimat dividendu i lagano gledat kako raste

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

ČARUGA:

nema2puta: ” Kad sam dokupljivao na 385 i 387 vjerovao sam u mogući pad od 10-tak kuna zbog panike “zelenih” dioničara ali sam ipak podcjenio paniku i novopečene dioničare. Šteta jer mi je sad nestalo kuna za dokup,ovo oko 36x je bila predobra cijena… ” neće se ovde gledat u 15-20 kuna kad se lansira postavi target na 998 i čekaj godinu,dvi, tri i isplatit će ti se

za godinu, dve, tri sve ce narast, tak da mi se xebe kaj bu bilo na 99x kn, zanima ma da bude za pol godIne na 500… UZ DUZNO POSTOVANJE…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Najvjerojatniji scenarij dionice t-ht-a, 99% siguran. Čeka se još malo sa izlaskom 3q izvješća koje je više nego dobro,fondovi će dizati konstantno cijenu prije izbora na jednu značajnu razinu, po meni 500 kn(psihološki dobro zvuči), a premijer će taj skok cijene prepisati dobrom izvješću, a ne politici. Premijer zna da je prodano svega 10 000 paketa, 360 000 paketa drže građani, iako ja mislim da 300 000 paketa drži cca 50 000 ljudi, starih burzovnih igrača(preko rodijaka), ali ni ja ni premijer nemožemo to znati. Vladi treba svaki glas, par stotina,ili koja tisuća odrediti će izbornog pobjednika.

E da bar jos padne da brze bolje prodaju , nije malima dati da zarade kad su mali …[smiley11]

Mostarskom HT-u dobit porasla čak 423,6 posto
Autor/izvor: Saida Mustajbegović
Kompaniije sa većinskim udjelom državnog kapitala, prema izvještaju o poslovanju koji je prihvatila ove sedmice Vlada F BiH, poslovale su prošle godine bez gubitaka.

Kompaniije sa većinskim udjelom državnog kapitala, prema izvještaju o poslovanju koji je prihvatila ove sedmice Vlada F BiH, poslovale su prošle godine bez gubitaka. U izvještaju je navedeno poslovanje Međunarodnog aerodroma Sarajevo, Hrvatskih telekomunikacija d.o.o.. Mostar, Hrvatske pošta d.o.o Mostar, Cesta d.d. Mostar, Sarajevoputeva d.d. Sarajevo i HT Mobilne d.o.o Mostar.

Prema izvjestaju “Međunarodni aerodrom Sarajevo” ostvario je rast ukupnog prihoda za 7,8 posto i neto dobiti za 13,8 posto u poređenju s 2005. godinom. Ostvaren je ukupan prihod od 30,49 miliona KM, ukupan rashod od 22,7 miliona KM i zabilježena neto dobit od oko pet miliona KM.

“Hrvatske telekomunikacije“ d.o.o. Mostar s prihodom od 134 i rashodom od 127,6 miliona KM ostvarile su rast prihoda za 24,8 posto i neto dobiti za 423,6 posto u odnosu na prethodnu godinu.

“Hrvatska pošta” d.o.o Mostar lani je ostvarila ukupan prihod 28,4 i rashod 26,7 miliona KM, a neto dobit je iznosila 1,5 miliona KM. “Ceste“ d.d. Mostar imaju uravnotežene prihode i rashode s neto dobiti od 24.000 KM.

“Sarajevoputevi” d.d. Sarajevo također su imali uravnotežen prihod i rashod, a netodobit bila je 16.000 KM.

”HT Mobilne” d.o.o Mostar s prihodom od 130 i rashodom od 116 miliona KM uz netodobit 12,89 miliona KM zaključuju listu ovih preduzeća.

Iz podataka uočljivo je da je poslovanje ovih kompanija bilo pozitivno uz povećanje ukupnih prihoda od 9,6 posto, ukupne bruto obiti od 16,6 posto i neto dobiti za 13,9, te povećanje poreznih prihoda za 27 posto u odnosu na 2005.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!


Najvjerojatniji scenarij dionice t-ht-a, 99% siguran. Čeka se još malo sa izlaskom 3q izvješća koje je više nego dobro,fondovi će dizati konstantno cijenu prije izbora na jednu značajnu razinu, po meni 500 kn(psihološki dobro zvuči), a premijer će taj skok cijene prepisati dobrom izvješću, a ne politici. Premijer zna da je prodano svega 10 000 paketa, 360 000 paketa drže građani, iako ja mislim da 300 000 paketa drži cca 50 000 ljudi, starih burzovnih igrača(preko rodijaka), ali ni ja ni premijer nemožemo to znati. Vladi treba svaki glas, par stotina,ili koja tisuća odrediti će izbornog pobjednika.

Odkle ti podatak da je prodana samo 10 000 paketa kad je neki dan rečeno da je ta brojka oko 35 000 tisuća

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Ako nekoga zanima

SASTANAK POVJERENSTVA ZA PRODAJU 7% DIONICA HT-a
Sastanak povjerenstva za povoljniju prodaju 7% dionica bivšim i sadašnjim radnicima Hrvatske pošte i Hrvatskih telekomunikacija održan je 2. studenog 2007. g. u zgradi Vlade RH. Sastanku su bili nazočni svi predstavnici sa sindikalne strane.
Preliminarni zaključci sastanka:

obuhvaćaju se svi radnici od 1955. godine do danas,
radnici Hrvatske pošte zaposleni do 1.1. 1999. godine imaju ista prava kao i radnici Hrvatskih telekomunikacija (jednoglasno prihvaćen zahtjev RSRH)
radnici Hrvatske pošte zaposleni nakon 1.1. 1999. godine imaju pravo na jednu dionicu (prihvaćen zahtjev HST-a i HSP-a)
radnici sa stažem do 1 godine imaju pravo na 1 dionicu po započetom mjesecu radnog staža (djelomično prihvaćen prijedlog RSRH)
osnovni popust je 5% (ostali sindikati nisu podržali zahtjev RSRH od 20% osnovnog popusta, iznesen na prošloj sjednici povjerenstva)
popust od 1% po godini radnog staža
prodaja se vrši u jednom krugu
prijedlog zajedničkog Sporazuma dostaviti će se sindikatima u ponedjeljak, 5. studenog o.g.
dionica odrediti će se nakon definiranja broja zainteresiranih radnika
potpisivanje Sporazuma održati će se u utorak, 6. studenog o.g.
Vlada donosi odluku o kriterijima u četvrtak, 8. studenog o.g.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

Jel ova reklama s najboljom berbom najava spektakularnih rezultata?!?![smiley9]

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Jel ova reklama s najboljom berbom najava spektakularnih rezultata?!?![smiley9]

[dobra!!!

ima se-može se

New Report

Close