HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 23:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,57
82.551
2,700
30,60
30,70
0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

nije sve tako crno… jos smo mi dobro prosli na HT-u… na ostalim dionicama je veca panika… CROBEX je ispod 4900… [smiley2]

Dobro ljudi, dajte prestanite pljuvati po onima koji prodaju dionice. Da nema ljudi koji prodaju i kupuju burza ne bi mogla poslovati. Kad bi svi kupovali kad je jeftino – tko bi prodavao? Kad bi svi prodavali kad je skupo – tko bi kupovao???? Kad bi svi prodavali po tržišnoj vrijednosti – kad i kako bi dionice rasle/padale ????
Svakoga dana u svakom pogledu sve više dokupljujem i nadam se da ne griješim – ako sam pogriješio – e j***** – tko mi je kriv.
Pozdrav svima


mislim da je 352 odbijanac plaćam malu pivu ak sam fulao

Mislim da cu dobiti i veliku 🙂

Mea parvitas.


Najniža cijena od izlaska na burzu. Baš me zanima kako će ovo danas prenesti na vijestima.

Netko nije u mogucnosti da obavi telefonski razgovor.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


mislim da je 352 odbijanac
plaćam malu pivu ak sam fulao

ak si fulao placam ja tebi pivu[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Netko je malo nadignuo cijenu do 354,98.
Ali evo je natrag na 352,51..

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Opet sam danas kupio Ht (povoljnije nego do sada naravno) i opet je kupovni nalog popunjen količinama od 22 kom do 63 kom. Očito je da su današnji prodavači (kao i prethodnih dana i budućih dana) uglavnom mali dioničari pa da se što prije iskrcaju (iako znam da to neće biti tako skoro). Ali bolje koji mjesec prije negoli kasnije.
S druge strane cca 25 miliona dionica prodano u IPO-u građanima je zastrašujuća količina dionica. Neka se na ovim razinama protrguje “samo” cca 7 miliona (slobodna pretpostavka) to je to je opet gomila dionica. Ali što je tu je. Ušli smo u ovu priču i treba pričekati “happy end”. Valjda će do tada još postojati mobiteli (da ih nebi zamijenila slušalica u uhu i mikrofon na zubu – od nekog drugog operatera). Šala mala.

na ovoj cijeni dividenda ce biti vjerojatno skoro 10% ako ne kupe slovence.. prestrasno..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Opet sam danas kupio Ht (povoljnije nego do sada naravno) i opet je kupovni nalog popunjen količinama od 22 kom do 63 kom. Očito je da su današnji prodavači (kao i prethodnih dana i budućih dana) uglavnom mali dioničari pa da se što prije iskrcaju (iako znam da to neće biti tako skoro). Ali bolje koji mjesec prije negoli kasnije. S druge strane cca 25 miliona dionica prodano u IPO-u građanima je zastrašujuća količina dionica. Neka se na ovim razinama protrguje “samo” cca 7 miliona (slobodna pretpostavka) to je to je opet gomila dionica. Ali što je tu je. Ušli smo u ovu priču i treba pričekati “happy end”. Valjda će do tada još postojati mobiteli (da ih nebi zamijenila slušalica u uhu i mikrofon na zubu – od nekog drugog operatera). Šala mala.

A tko je prodao 10 000 kom kupcu na 360?
Blokovi po 2000 kom na pocetku dana.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

jučer u Londonu promet od 890 GDR, a danas samo 2500 GDR.

da li to u Londonu nestaje municije….

Ljudi moji dragi, sve ovo sto nam se dogadja sa dionicom nema nikakve veze sa izborima, hdzom ili sdpom, niti sa politikom u RH! Ovo nije nista drugo nego dolazenje do dobrih dionica na ustrp “drhtavih malih dionicara” i igara fondova, naravno! Ova dionica vrijedi min. 400 kn, i zato sam upravo nadokupila 100 kom. Strpljenja ljudi, doci ce sve na svoje..

Pozdrav svima[smiley1][smiley11]

[i]Life is a box of chocolate so eat it up..[color=black][/color]

Polako i sigurno prema 350.00
Sda treba vidjeti hoće li se mali još više uspaničiti i spašavati što se spasiti dade.
Naravno još su svi u dobitku.

Pozdrav svima ali čemu toliko mješanja s politikom. Ovo je ipak forum o dionicama.
Dajte malo ohladite od toga. Zar nam nije svima dosta TV-a, novina, plakata ….samo što ne iskaču iza svakog kutka.


rijeka: ” Opet sam danas kupio Ht (povoljnije nego do sada naravno) i opet je kupovni nalog popunjen količinama od 22 kom do 63 kom. Očito je da su današnji prodavači (kao i prethodnih dana i budućih dana) uglavnom mali dioničari pa da se što prije iskrcaju (iako znam da to neće biti tako skoro). Ali bolje koji mjesec prije negoli kasnije. S druge strane cca 25 miliona dionica prodano u IPO-u građanima je zastrašujuća količina dionica. Neka se na ovim razinama protrguje “samo” cca 7 miliona (slobodna pretpostavka) to je to je opet gomila dionica. Ali što je tu je. Ušli smo u ovu priču i treba pričekati “happy end”. Valjda će do tada još postojati mobiteli (da ih nebi zamijenila slušalica u uhu i mikrofon na zubu – od nekog drugog operatera). Šala mala. ” A tko je prodao 10 000 kom kupcu na 360? Blokovi po 2000 kom na pocetku dana.

Fondovi su počeli prodaju, a mali nastavili. Nisam mislio da fondovi ne utiču na cijenu. Pa oni ju određuju. Fondovi su protrgovali 10.000 komada u početku međusobno i nakon toga dokupili većinu (ne sve, ima i nas malih) ostatka do 35000 koliko ih je do sada protrgovano. I čisto sumnjam da su fondovi nakon početne blok transakcije išta dionica HT-a danas prodali. Ali to je samo moje mišljenje.

Kupnja Cijena
576 352,51
259 352,50
26 352,26
60 352,25
200 352,03
Cijena Prodaja
354,50 500
354,98 141
354,99 189
355,00 2315

Prije par minuta. Ili Investor ne valja ili postoji ukupno samo 4 naloga za prodaju??????

E pa prijatelju, ovo ima ITEKAKO veze s politikom. Nije isto da li država ima ili nema porez na kapitalnu dobit. A tržište se ravna po tome (među ostalim). Ovo je još sve super. da nismo cirkus od države na samu najavu uvođenja poreza na kap. dobit sve bi išlo u k….
A ako stvarno mislite da dionice i politika nemaju ništa zajedničko – veći ste dudeki od kumice s Dolca!

New Report

Close