HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 12.05.2024. u 20:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,65
179.856
6,066
29,50
29,70
-3,57%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

hrki:

ne pogura li Ivo i Polančec preko mirov. fondova cijenu na barem 400 kn, barem pred izbore ( tada imaju jedino rezona da ju dižu!) , glasat ću kao i mnogi ovdje koliko vidim za sdp pa neka im bude[smiley3]

samo glasaj…pa ćeš imat porez na kapitalnu dobit, štednju i ne znam ni sam kaj već ne…

jednog lijepog dana kad se to uvede, nikako prije 2009, čisto iz tehničkih razloga. A porez će se uvesti, bio na vlasti SDP ili HDZ, ista stvar kao i s Gotovinom. Nadam se da ne moram naglašavati kako nas koji smo kupili dionice ne kači taj zakon o porezu na kapitalnu dobit zato jer smo kupili dionice prije stupanja na snagu tog zakona i još ćemo dvije godine kupovati bez straha od poreza. Lijepi pozdrav.

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju


Prognoze za kraj dana??

359 kuna?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ja mislim da vam ne stoje tvrdnje da će sanader, fondovi ili bilo tko drugi gurati cijenu pred izbore gore da više ljudi glasa za njega jer kako vidimo po prodaji ljudima je i ovo dosta, pa imaju zaradu oko 100 kn po dionici i puna šaka brade, a to što mi (koji smo ipak u manjini) znamo i očekujemo da ova dionica postigne veću cijenu ipak nije baš tako jako primamljiva jer ćemo mi ionako glasati za njega jer je protiv poreza na kapitalnu dobit.

I has the money, what I do wif it?


Linus: ” Prognoze za kraj dana?? ” 359 kuna?

ja mislim oko 362

I has the money, what I do wif it?


jednog lijepog dana kad se to uvede, nikako prije 2009, čisto iz tehničkih razloga. A porez će se uvesti, bio na vlasti SDP ili HDZ, ista stvar kao i s Gotovinom. Nadam se da ne moram naglašavati kako nas koji smo kupili dionice ne kači taj zakon o porezu na kapitalnu dobit zato jer smo kupili dionice prije stupanja na snagu tog zakona i još ćemo dvije godine kupovati bez straha od poreza. Lijepi pozdrav.

ovo nije ni vrijeme ni mjesto za raspravljat o politici…al moram ovo reć jer me se povlači za jezik…
ja ću za HDZ…neovisno kad će tko donjeti kakav zakon o porezu…vidim da se za to SDP već sad zalaže…ali to nisu jedini razlozi zašto ću glasati za HDZ…glasao bi i da se HDZ zalaže za poreze…
ne volim komunjare…HDZ je ipak stvorio državu( istina Bog i pokrao ju je, ali po SDP-u ju ne bi ni imali- a svak tko dođe na vlast će krasti)…dok su drugi govorili da je stranka opasnih namjera…

lijep pozdrav i Vama


hrki: ” niti ću imati dobit preko 50000 kn a za ove manje dobitke porez se ne udara btw, i ako se izglasa zakon , izglasat će se najprije za 6-12 mjeseci , a do tada većina običnih ljudi će prodati ono malo što imaju, pa ih porez ionako neće tangirat [smiley2] ” a nemaš ni štednje…ha? [smiley5]

imam, ali ne onoliko puno da me kači porez na dobit na tu štednju

da bi imao dobit od 50 ooo izračunaj kolika bi trebala biti glavnica, pa da ju oplodim za 50 ooo kn![smiley2]

nebih imao ništa protiv da imam glavnice nekoliko milijuna ko todorić i ini, pa da mi i opale porez na kap.dobit

a , oni mogu prodavat te floskule nekome drugo

jako je malo ljudi koji imaju tolike profite da bi ih to nešto značajnije pogađalo

a, i reci mi, da li bi ti volio imat MILIJUN kuna, pa ih oplodit za 300 000 kn, te na tih 300 000 platiti porez 20% što je 60 000 kn, te ti opet ostaje 240 ooo kn ZARADE , pored prijašnje glavnice od 1 milijun
i opet si u dobitku

ili bi htio bit proleter od nekih 50-100 000 kn glavnice i nemat porez, na mizernu dobit

ajde , pošteno odgovori
manimo se jeftinih parola, za kumice i neuke ljude[smiley2][smiley13]

@marcipan
Potpisujem svaku riječ.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@marcipan
Potpisujem svaku riječ.

ne kužiš stari da se boriš za one , koji ti SADA ruše realnu cijenu HT-A
a to su fondovi i veliki ulagači, tj upravo oni koji imaju najviše kapitala

a, porez bi jedino njih ticao, ne obićne ljude, obične investiore!
[smiley1]

moram se ubacit čitam već danima.
Nedamo dionice fondovima rast će i preko 450

"dijanika"


Alabama: ” @marcipan Potpisujem svaku riječ. ” ne kužiš stari da se boriš za one , koji ti SADA ruše realnu cijenu HT-A a to su fondovi i veliki ulagači, tj upravo oni koji imaju najviše kapitala a, porez bi jedino njih ticao, ne obićne ljude, obične investiore! [smiley1]

ma,nek ruši tko hoće…svi znamo koliko HT vrijedi…i neću sad prodavat po ovim mizernim cijenama,dapače iskoristit ću ovu situaciju za dokup…jel te netko sili da prodaješ prije izbora…čekaj godinu dana…dobit ćeš još i nešto dionica, ako si kupovao na IPO…pa onda vidi cijenu…



@marcipan
Potpisujem svaku riječ.

I ja potpisujem

Najavljen je IPO Optima telekoma za kraj ovog mjeseca (vidi temu OPTIMA).
Baš me zanima po kojoj ponudbenoj cjeni će se odvijati taj IPO,odnosno koliki će bit raspon cjene. Optimaši će se morat povodit cjenom TH-T-a na brzi i približnim odnosom P/B.U tom slučaju neće baš dobro proći sa ‘zaradom’.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


moram se ubacit čitam već danima. Nedamo dionice fondovima rast će i preko 450

ma nema šanse ispod 450 davat…pa da nam se fondovi smiju! Samo mi je ža šta nisam nadokupija po nižoj cijeni a ne po 390 [smiley10] da imam viška sad bi nadokupija još!

"Ako si u pravu 24 sata prije ostalih, onda 24 sata sloviš kao luđak."


Ajmo se dogovorit, povucite svi naloge s prodaje barem do kraja tjedna, pa da vidimo čija mama crnu vunu prede.

Ma daj, pa ne misliš valjda da netko od nas osviještenih forumaša-ulagača poklanja HT po 360 kn???? Pa vidiš po količinama da su to sve naši dragi neinformirani sugrađani koji su po prvi put na burzi, 90% prodajnih naloga je po 63 komada [smiley2] .

Ignore: KressoM, delux


Pa vidiš po količinama da su to sve naši dragi neinformirani sugrađani koji su po prvi put na burzi, 90% prodajnih naloga je po 63 komada [smiley2] .

A tko brani fondovima da stavljaju naloge od 63 komada?

ANASTASIA JE OTISLA!

New Report

Close