HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.06.2024. u 13:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,70
73.401
2,471
29,60
29,90
-1,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ima li koga da mu je sjeo povrat u RBA.[smiley2]

je li ikom stigla lova uplaćena via HPB?
ni zaba ni pbz ni poba …. katastrofa…

i to je to...

Meni je u PBZ sjelo jučer na moju uplatu u erste, a na ženinu uplatu i povrat na isti (moj) tekući nije još, a što se tiče brokera ja u Hiti još nisam dobio broj za registraciju a zahtjev sam poslao u utorak[smiley3]

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!

Da ne povjerujes lovi ni traga 2 paketa otp i jedan zaba nema love od povrata ni na jednom grrrrrrrrrrrrr[smiley5]

Erste je najprije vraćao svjkim klijentima novac (sasvim razumljivo). Ja nebi toliko pljuvao po bankama jer su novac počeli vraćati i prije negoli su bili dužni (do 12. je rok). A i sutra je dan za dokup. Par kuna gore ili dole nikoga neće obogatiti niti će radi njih propasti. A oni koji su igrači sa paketom ili dva ni njima sto-dvjesto kuna neće puno pomoći. Sutra je novi dan a “slijepi putnici” na brodu zvanom HT-R-A nastavljaju iskrcavanje.


ivek123: ” Ima li tko da mu nije sjeo povrat u RBA? ” Meni nije sjelo u RBA (1paket), ZABA (3 paketa), ERSTE par paketa sjelo… pa ti shvati logiku u jednom sam se trenutku rasplakao i tako to…

Nemoj plakati zbog novaca, pa nije u šoldima sve[smiley11]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Ja mislim ovi koji su bili agenti uzlistavanja osim FINE vraćaju novce bankama u kojima ste uplaćivali jer su svi novci od uplata išli njima.Kažem osim FINE jer sam osobno pitao tetu u FINI a ona kaže da su novce slali HPB-u, da od njih treba čekat povrat.

………………………bitno je početi pa i sa paketom ili dva ali svakako da je i sutra dobar dan za dokupiti……………………….

ima još dosta onih koji će t-ht bacati jako jako jeftino


Ima li tko da mu nije sjeo povrat u RBA?

meni jos nista.
u najboljem slucaju ako mi sutra sjedne pocinjem uletavat ko muha bez glave u neke dionice na ATH (smrc).
[smiley6]

ja danas dokupio 100kom po 365

Zanima me da li je nekome danas sjelo na PBZ i ZABA? Hvala.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Pa šta je ovo, di je više povrat od HPB?

U trenutku uspjeha ne zaboravljaj svoje neuspjehe.

New Report

Close