HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 11:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,57
82.551
2,700
30,60
30,70
0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Polančec je rekao da je od 46 000 upisanih paketa INE prodano negdje 6-7000.Ako takvo raspoloženje bude i kod TH-T-a neće biti prevelike ponude uskoro a potražnja će pritiskati.
Još ako se uzme u obzir da je pravih investitora u T-HT bila tek četvrtina a da je ostatak upisao u njihovo ime,daje dodatni optimizam!

Novac je kisik burze!

ode 5000, i odmah dođe novi 4000 po 397,99[smiley1]

dan je pametniji od noći

mislim da kada ode ovaj nalog od 4000kom, a vidim da se poceo grickat evo nas na kraju dana iznad 400

ne mari za male stvari i ostat ce male

Budući da je 12.10 bio zadnji datum za povrat novca od T-HT-a baš me zanima podatak koji ćemo imati za mjesec dana,koliko se povećala imovina investicijskih fondova!

Novac je kisik burze!


Polančec je rekao da je od 46 000 upisanih paketa INE prodano negdje 6-7000.Ako takvo raspoloženje bude i kod TH-T-a neće biti prevelike ponude uskoro a potražnja će pritiskati.
Još ako se uzme u obzir da je pravih investitora u T-HT bila tek četvrtina a da je ostatak upisao u njihovo ime,daje dodatni optimizam!

ako je to rekao Polančec onda on nema pojma o pojmu! Ili je još jedna njegova navlakuša na sirotinju![smiley1]

dan je pametniji od noći


mislim da kada ode ovaj nalog od 4000kom, a vidim da se poceo grickat evo nas na kraju dana iznad 400

stovani kolega… zaboravljate na onog diva, pozicioniranog tocno na 400… zadnji puta kad sam ga vidio prije nego su poceli bjezat ispod njega bio je velicine 76085 komada… tako da osim ako netko to nije povukao tesko nas iznad 400 danas…

Uz sve duzno postovanje moderatoru, al ljubazno ga molim da razmotri i druge opcije moderiranja jer na zalost ovo je stvarno unistavanje nekih prekrasnih dostignuca moderne tehnologije... nije istina da se moderiranje ne moze obavljat i na puno kvalitetniji nacin. No hard feelings...

realno je za očekivat da se vrati cijena na 398 kuna do kraja trgovanja…


realno je za očekivat da se vrati cijena na 398 kuna do kraja trgovanja…

tu je i još malo gore do kraja[smiley2]

dan je pametniji od noći

Što vele oni s dalekozorom (k/p)? Kamo idemo do kraja dana? Thx.

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda

Bog ljudi, evo dobili ste novog forumaša…….[smiley1]

Odmah krecem sa pitanjem. Kada HT ima pravo poceti kupovati vlastite dionice koje je sad izdao na IPO?!?!?
[smiley10]

Osnove trgovanja : 1. ponuda i potražnja - 2. kupi jeftino prodaj skupo - 3. svaka informacija je dobra informacija (makar bila i "navlakuša") *autor u svom portfelju posjeduje i dionice HT-a


Što vele oni s dalekozorom (k/p)? Kamo idemo do kraja dana? Thx.

nemam dalekozor [smiley2]

ali mislim da neidemo nikuda.. mozda jos samo malo dolje

Šta je meni ovo trebalo...


Što vele oni s dalekozorom (k/p)? Kamo idemo do kraja dana? Thx.

prodaja cca 8000 kom na 398kn.

počelo se dosta s aska skidat, no ima 6000 komada na 397,99…tak da više danas od toga ne vjerujem da ćemo ić…

U 15:24 mi je prošao nalog u fimi za prodaju na 396,99 a u investitoru na prikazu top 5 ga uopće nema već
30 min. Može nečije objašnjenje za neuke?

evo da si prejeftino dao pa investor od sramote nije htio prikazat[smiley2]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close