HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 13.05.2024. u 04:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,65
179.856
6,066
29,50
29,70
-3,57%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Tablica sa transakcijama za današnji dan.

La vita e bella!

Dopodne su se velike količine (na tisuće komada) razmjenjivale među fondovima po 365,pa 366 kuna.
Poslijepodne ista stvar , ali po 368.

Jucer sjeo povrat od ht-a meni i jos dvije bliske osobe. Svi smo na PBZ, a ponudu uplatili u RBA.


Ima li tko da mu nije sjeo povrat u RBA?

Ja nažalost
[smiley16]


juče i danas zaba brokeri nedižu slušalicu[smiley4]sramota ……neće me više vidit.

ne dižu ni u PRVOJ GENERACIJI nit im radi server

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.


Ima li tko da mu nije sjeo povrat u RBA?

Meni nije sjelo u RBA (1paket), ZABA (3 paketa), ERSTE par paketa sjelo…
pa ti shvati logiku
u jednom sam se trenutku rasplakao i tako to…

I has the money, what I do wif it?

Ima li koga da mu je sjeo povrat u RBA.[smiley2]

je li ikom stigla lova uplaćena via HPB?
ni zaba ni pbz ni poba …. katastrofa…

i to je to...

Meni je u PBZ sjelo jučer na moju uplatu u erste, a na ženinu uplatu i povrat na isti (moj) tekući nije još, a što se tiče brokera ja u Hiti još nisam dobio broj za registraciju a zahtjev sam poslao u utorak[smiley3]

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!

Da ne povjerujes lovi ni traga 2 paketa otp i jedan zaba nema love od povrata ni na jednom grrrrrrrrrrrrr[smiley5]

Erste je najprije vraćao svjkim klijentima novac (sasvim razumljivo). Ja nebi toliko pljuvao po bankama jer su novac počeli vraćati i prije negoli su bili dužni (do 12. je rok). A i sutra je dan za dokup. Par kuna gore ili dole nikoga neće obogatiti niti će radi njih propasti. A oni koji su igrači sa paketom ili dva ni njima sto-dvjesto kuna neće puno pomoći. Sutra je novi dan a “slijepi putnici” na brodu zvanom HT-R-A nastavljaju iskrcavanje.


ivek123: ” Ima li tko da mu nije sjeo povrat u RBA? ” Meni nije sjelo u RBA (1paket), ZABA (3 paketa), ERSTE par paketa sjelo… pa ti shvati logiku u jednom sam se trenutku rasplakao i tako to…

Nemoj plakati zbog novaca, pa nije u šoldima sve[smiley11]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Ja mislim ovi koji su bili agenti uzlistavanja osim FINE vraćaju novce bankama u kojima ste uplaćivali jer su svi novci od uplata išli njima.Kažem osim FINE jer sam osobno pitao tetu u FINI a ona kaže da su novce slali HPB-u, da od njih treba čekat povrat.

………………………bitno je početi pa i sa paketom ili dva ali svakako da je i sutra dobar dan za dokupiti……………………….

ima još dosta onih koji će t-ht bacati jako jako jeftino


Ima li tko da mu nije sjeo povrat u RBA?

meni jos nista.
u najboljem slucaju ako mi sutra sjedne pocinjem uletavat ko muha bez glave u neke dionice na ATH (smrc).
[smiley6]

New Report

Close