HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.04.2024. u 07:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,51
24.316
797
30,50
30,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Posebno za kolegu Iveka123. kako i za sve druge kojima može koristiti.

He-he!
Kao što vidite, opet sam se igrao sa Excelom, pa sam doradio svoju tablicu![smiley11]
Ovo je V. 2.0
Sada sam usporedio tri varijable današnjeg trgovanja: vrijeme, cijenu i količinu.

Nadam se da će vam se svidjeti. [smiley11]

La vita e bella!

Eh, da!
I tablica!!!!!

[smiley2][smiley2][smiley2]

La vita e bella!

Stigao povrat preko Zaba[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Stigao povrat preko Zaba[smiley2]

Hej, to nije fer, kupili smo istog dana pakete, a meni u isto u Zabi nema jos povrata! To je prava nepravda!

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Corny:

Treba uzeti u obzir i broj ljudi koji uspije registrirati dionice HT-a. Registracija ce sigurno trajati jos barem tjedan dana, pa ce oni polako kapati na prodaji… Jos jedan razlog danasnjeg slabijeg prometa bi mogao biti i obustava primanja novih klijenata od vecine brokerskih kuca. I da ljudi zele prodati, trebaju se potruditi da nadu brokera… Stoga, ako se trgovina nastavi ovim ritmom, mislim da nece biti nekog radikalnijeg pada (ispod 350 kn)…

Neka pada, ionako sam dobio skoro 1/3 od onog što sam htio, a lova od povrata je danas sjela[smiley11]

ma nema pada ako bude padat promet, pa nije Mudrinic lud…
Hm… mozda on ludi narod po direktivi Ive

Help me!!!
Htio sam kupiti dionice HT-a u vrijednosti od 10 000 kn,dakle uplatio sam 10 000kn..
Da bi mi danas dosla obavijest iz SDA da imam samo 16 dionica,sto je u vrijednosti nekih 4 240 kn..
pa me zanima jel to normalno,ako nije kome se trebam obratiti ( jel netko zna broj od SDA na koji mogu razgovarati sa agentom)??
HVALA!!

Nesposobni su sposobni da onesposobe sposobne![color=blue][/color][color=blue][/color][color=blue][/color]

hvala na tablici kolega Posejdon, svima će se svidjeti…………………….

Prijatelj me pitao jesu li se sve uplate za T-HT proporcionalno smanjivale za isti postotak.Ja sam mu rekao da jesu al da nisam 100% siguran jer sam ja uplatio 38 000kn.
On mi kaze da mu je u banci žena rekla da se uplate manje od 10 000 kn nisu kresale što je po meni glupo.
Jel može netko potvrditi?

Novac je kisik burze!


ententinis: ” Stigao povrat preko Zaba[smiley2] ” Hej, to nije fer, kupili smo istog dana pakete, a meni u isto u Zabi nema jos povrata! To je prava nepravda!

Ja sam si dobar sa Lukovićem
[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Help me!!!
Htio sam kupiti dionice HT-a u vrijednosti od 10 000 kn,dakle uplatio sam 10 000kn..
Da bi mi danas dosla obavijest iz SDA da imam samo 16 dionica,sto je u vrijednosti nekih 4 240 kn..
pa me zanima jel to normalno,ako nije kome se trebam obratiti ( jel netko zna broj od SDA na koji mogu razgovarati sa agentom)??
HVALA!!

Da:

Investitori:
Tel: +385 (0) 1 4607 300
sda.za.investitore@sda.hr

Sretno!

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]


Help me!!!
Htio sam kupiti dionice HT-a u vrijednosti od 10 000 kn,dakle uplatio sam 10 000kn..
Da bi mi danas dosla obavijest iz SDA da imam samo 16 dionica,sto je u vrijednosti nekih 4 240 kn..
pa me zanima jel to normalno,ako nije kome se trebam obratiti ( jel netko zna broj od SDA na koji mogu razgovarati sa agentom)??
HVALA!!

Ako si kupio za 10000 kuna a paket se rezao za 66% onda si dobio dionica ekvivalent 4400 kuna (približno). Ostatak novca će ti se vratiti.


Prijatelj me pitao jesu li se sve uplate za T-HT proporcionalno smanjivale za isti postotak.Ja sam mu rekao da jesu al da nisam 100% siguran jer sam ja uplatio 38 000kn. On mi kaze da mu je u banci žena rekla da se uplate manje od 10 000 kn nisu kresale što je po meni glupo. Jel može netko potvrditi?

Dolje lijevo ti je kalkulator

http://www.erstebank.hr/

Ako je uplatio 10 000 kn

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Stalno se pojavljuju ispred fondovskih naloga, nalozi nas malih investitora, i danas smo im dosta uzeli ispred nosa, stoga se bojim da nećemo jeftino dokupiti…tkđ. neki moji prijatelji danas dobili povrat sredstava, i odmah ulupali lovu u ht na burzi, a mojoj i lovi članova obitelji danas ni traga na računu! Ljepo vrte našu lovu-fuj[smiley9]

misliš da bi bilo poslije u hep, meni nešta bruje o atlanticu i vaba-i. tek sam se krenuo kretati po forumu pa je svaki savjet više nego dobro došao. Ili možda prije svega dokupiti još ht-a

to JP regulira cijenu,
ko ce dirigirati cijenu da bude ista,
ko da nashi nebi radili arbitrazu da mogu,
sto smo vec btw mogli vidjeti u petak

ova cijena je jos ‘regulirana’, treba vidjeti kako ce se stvari odvijati za mjesec dana…

Molim dobre duše da daju procjenu koliko malih je vec izislo?

neka cijena pada, barem necemo vise morat tako dugo cekat konobare za kavu i ciste za WC

mislim da stvarno treba kupiti tablete za spavanje i probuditi se za mjesec dana[smiley5][smiley2]

[code][/code]Nije kupovao dionice, već slagao ‘lanac sreće’[url]http://jutarnji.hr/crna_kronika/clanak/art-2007,10,23,cevizovic_dionice,95316.jl[/url]

New Report

Close